x-kom hosting

Poszukuję gry i proszę o propozycje użytkowników - Temat Zbiorczy!

marcin13135
komentarz
komentarz
Poszukuja jakiejs gry w przegladarce w realiach II Wojny Świetowej bedecej symulatorem zolnierza . Jest wiele ktorych akcja dzieje sie w średniowieczu lub w kosmosie nie ma zas takiej ktora dzije sie obecnie w epoce karabinow

Cod, Cod 2, Cod 4, MOH Airborne, Crysis(zaje***** gra),

fajny jest tez wiedzmin i assasin`s cred ale to inne gatunki

;d

// "Poszukuje jakiejs gry w przegladarce w realiach II Wojny Świetowej[...]"

// Wiesz co to przeglądarka? : )

//

// Po drugie po co odpowiadasz na pytanie z grudnia 2007??

// NowakoV

arrivederci
komentarz
komentarz (edytowane)

Jak znacie tytuły gier takich jak w tytule (takich w których kursuje się statkami by wzbogacić się) to prosze o odpowiedź.

// ort.

// na przyszłość użyj funkcji "szukaj"

// przenoszę do tematu zbiorczego

Edytowane przez naekana
temat scalony
  • 2 tygodnie później...
WolfiK
komentarz
komentarz

Elo! Potrzebuje gry, która wciąga jak korkociąg :P W przeciągu ostatnich 3 miesięcy grałem w 3 gry:

-Bioshock

Gra mnie zaciekawiła ale raczej grałem w nią ze średnim zapałem- Ot tak..

-CoD 4 Gra mi się nie spodobała- te skrypty były nie do zniesienia :(

-Crysis- ta gra sprawiła mi najwięcej przyjemności i nawet przedzedłem ją 2 razy :P

Żadna z tych gier jednak nie wciągnęła mnie tak żebym zarwał 2 albo 3 nocki tak jak kiedyś za czasów DiabloII/Spell Force:Zakon Świtu/Call of Duty. Szukam gry z gatunku RPG/FPS, która mnie wciągnie jak sokowirówka, porazi moje szare komórki, sprawi że będę lunatykował w nocy itd. :D Ogólnie boję się, że wyrosłem z gier bo już mnie żadna nie kręci tak bardzo jak kiedyś. Proszę o propozycje. Ps. Dobrze by było jakby kosztowały tak do 60zł.

Gość
komentarz
komentarz

Wolfik, może Medal of Honor Airborne? Też nie gram dużo w gry, ale gra mi się bardzo spodobała.

Gość
komentarz
komentarz

Jak ma wciągać i być fajna to polecam Half Life 2

W HL2 też jest wiele skryptowanych sytuacji, ale silnik fizyczny i łamigłówki pozwalają o tym zapomnieć.

Narzekasz na skrypty, ale one zwiększają dynamikę rozgrywki. Jak Ci się HL2 nie spodoba, to pomóc może tylko multiplayer... :]

WolfiK
komentarz
komentarz

Marecki (czuję jakbym mówił do ciebie po nazwisku :lol: ) grałem w demko MoH:A i raczej mnie nie wciągnie..

Szpeniu muszę spróbować :P

astrorek
komentarz
komentarz

Szukam gry podobnej do S.t.a.l.k.e.r., (choć pewnie drugiej tak samo dobrej nie znajdę). Zna ktoś taką?

Ghost991
komentarz
komentarz

"Infernal" - polska niezła gierka :hyhy: :hyhy:

bastek37996
komentarz
komentarz

witam mam pytanie jaki wedlug was jest najlepszy symulator jazdy? zeby było sprzeglo biegi ABS ASR itp

gralem juz LFS ale mi sie znudzilo:D znacie jakieś lepsze symulatorki?? dzieks za odpowiedz;P

Gość
komentarz
komentarz

GTL, GTR2 (jak dla mnie najlepsza - kopie du** :D ), Race: The WTCC Game i Race 07 - wszystkie od SimBina

Wymagana kierownica

oskar93
komentarz
komentarz (edytowane)

Witam.

Kiedys mialem gre wyscigowa, w ktorej mozna bylo sie scigac Honda Civic Type R ta z 2006r, w tej grze byly chyba tylko auta Hondy.

Czy ktos zna tytul tej gry?

Edytowane przez naekana
temat scalony
mis456
komentarz
komentarz

Szukam dobrego, darmowego mmorpg który wybiłby mi z głowy grę Age of conan, jest taki?

Musi być dobra grafika i dużo różnorodnych broni.

Grałem juz w eternal land i runescape. Co ejszcze byście polecili?

SeBo232
komentarz
komentarz

mis456 a może silkroad?

Gra całkiem przyjemna i ładna graficznie

bigdamian
komentarz
komentarz

Poszukuję gier strategicznych które są podobne do Blitzkrieg.

Ethrid
komentarz
komentarz

Ja bym niechciał gry tylko dobry serwer cs'a i wow'a ps. w Cs'ie ma byc tak , że większośc czasu gram , a nie czekam zanim ktoś skończy...

Kicak
komentarz
komentarz (edytowane)

No więc zakładam ten temat w nadziei, że mi ktoś pomoże. Nie pamiętam zbyt dużo szczegółów, ale myślę, że ktoś w to grał i mi pomoże. Tylko mnie nie wyśmiejcie bo ja na prawdę potrzebuję wiedzieć nazwę :mellow:

Więc pamiętam tyle, że jedynymi z mobów były jaszczuro-człeki (jakoś chyba po 20 lvl) a pod ich siedliskiem był boss - taki olbrzymi tygrys.

Gra była w pełni 3D i darmowa.

Liczę na pomoc i z góry dziękuję. (podawajcie nazwy gier albo pytajcie o nią - może coś sobie przypomnę)

// opcja "szukaj" się kłania

// przenoszę do tematu zbiorczego

// naekana

Edytowane przez naekana
temat scalony
Kicak
komentarz
komentarz

Niestety to żadna z tamtych ;[

gandzia91
komentarz
komentarz

Kal-Online

Conrack1410
komentarz
komentarz

moze Wizardy 8 czy jakos tak?

Kicak
komentarz
komentarz

Ani Kal, ani Wizardy -.- już nie musicie pomagać bo coś mi net nawala i itak bym nie pograł.

Dziękuję wszystkim, którzy próbowali pomóc.

Los_Emilos
komentarz
komentarz

Poszukuje jakieś gry strategicznej w której dużą rolę odgrywa nie tylko siła militarna ale i ekonomia z dyplomacją. Zależy mi aby było dużo możliwość związanych z dyplomacją np. nadawania ziemiom niepodległości itp.

Saper
komentarz
komentarz

Europa Universalis 2, Twierdza (tu większe znaczenie ma ekonomia).

berserker
komentarz
komentarz

Poszukuję jakiejś dobrej platformówki lub gry-sztuki walki, ale nie stare tytuły tylko jakieś nowsze...

Gość
komentarz
komentarz
w Cs'ie ma byc tak , że większośc czasu gram , a nie czekam zanim ktoś skończy...

Są to serwery deatmach. Na steamie ich pełno.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.