x-kom hosting

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Gość
komentarz
komentarz

Jeśli zrobią tak że ruch trawy liczy procek tak jak w Crysis 3 to w tym momencie i5 wymięka nawet przy FX 8350

inches666
komentarz
komentarz (edytowane)

Na SS gra wygląda bardzo podobnie do W2...

Dizingof, ja mam nadzieję że dadzą odpocząć karcie graficznej, niestety fundusze mi się rozpłynęły i zamiast kupić 260X już dawno to dalej męcze się z GT430...

Akuzativ
komentarz
komentarz

Apropo tej trawy. Jest brzydka, okropna, drzewa bujają się jak przy huraganie. Jeżeli do tego będzie potrzebne i7 to nie wiem. Musiałem się wygadać :E

  • Dobra wypowiedź 1
Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Chodzi mi o to http://pclab.pl/art52489-13.htmlJeśli poszli tym tropem to rozumiem użycie i7 .Zresztą ci co mają i7 a używali też i 5 to nigdy nie będą chcieli używać i5 bo na i7 brak tego mulenia przy starcie systemu jaki ma i5 .Mam i5 3350P i był po oc 3,7 GHz i do i7 mu daleko przy starcie systemu .Far Cry 4 też dużo lepiej działa na i7 ale to moja subiektywna ocena .Z tym wiatrem to przesadzili .Zresztą we wszystkich grach są babole

Akuzativ
komentarz
komentarz (edytowane)

No ja póki co półtora koła w procesor dla paru gier nie będę inwestował. Wolę kręconą 3350P :D

Tak są, ale w Wiedźminie drzewa i trawa to jest 60% scenerii ...

Gość
komentarz
komentarz

Wiem chyba że kupisz używkę i7 3770 i zrobisz mu oc przy dobrym chłodzeniu na 4,2 GHz to zobaczysz co potrafi :D Kopara ci opadnie gwarantowane :D

Akuzativ
komentarz
komentarz

To już bym wolał chyba dopłacić tę stówę, dwie do używki i kupić wersje z "K" :D

Gość
komentarz
komentarz

Ja nigdy nie kupuję z K bo nie chcę przepłacać gdyż czasami te z K mają problem (temperatury) by tego bez K dogonić

Akuzativ
komentarz
komentarz

No tak czy tak, jak będę miał wolne 800-900zł na wydanie, to wezmę i7 :D

inches666
komentarz
komentarz

Ja wziąłem FX-8320 i póki co nie było gry w której by się dławił. Jedynie Wasteland 2 wykorzystywało go w 90% ale tylko na stockowej karcie, po jej podkręceniu nie przekracza 40% (ktoś wie czemu? Ja nie mam pojęcia)

Gość
komentarz
komentarz

Może w między czasie nowe sterowniki wyszły od Nvidi i tak to wygląda

inches666
komentarz
komentarz

Nie aktualizowałem od tamtego czasu. Ale nie chodzi mi o to. Chodzi mi o to że od podkręcenia karty graficznej zmniejszyło się użycie procesora :P

Gość
komentarz
komentarz

może przekręciłeś kartę .Sprawdź czy na niższych taktach nie masz więcej klatek

inches666
komentarz
komentarz

Klatek mam więcej od podkręcenia. Po podkręceniu wszystko działa lepiej a do tego procesor jest mniej obciążony. Bujah, zagadka

Gość
komentarz
komentarz

To trudno mi odgadnąć bo ja oc kart graficznych w ogóle się nie zajmuję

inches666
komentarz
komentarz

Mi się wydaje że OC grafiki nie powinno wpłynąć na użycie procesora. Ale mało wiem :P 

Wracając do tematu - wie ktoś ile będzie DLC? :D

inches666
komentarz
komentarz

Tak sobie czytam i w sumie niegłupia dyskusja... Piraty jeśli gra będzie zła, zwracanie uwagi na niedoróbki...

539
komentarz
komentarz

Moja Pani tez już przebiera palcami nerwowo wraz z nadchodzącą premierą więc coś w tej grze musi być wyjątkowego :)

Akuzativ
komentarz
komentarz

https://www.youtube.com/watch?v=ehjJ614QfeM

 

Cholera, tak dobrego trailera dawno nie widziałem.

Morango
komentarz
komentarz

Dobry fakt, ale wygląd Geralta znowu pozmieniali .. Może faktycznie używanie eliksirów będzie teraz rzeczą nieodzowną (jak np w w/w filmie eliksir na brux'y) bo będą scenki gdzie przy chwili nieuwagi cie dziabnie taka bruxa :E  

inches666
komentarz
komentarz

Dalej uważam że jest brzydki jak na 2015 rok oraz wymagania

Akuzativ
komentarz
komentarz

Szczególnie patrząc na zdjęcia czy gify porównawcze. To dwie inne gry.

Gość
komentarz
komentarz

Ja tam na razie ściągam na Steam Wolfenstein: The Old Blood .Ściąga się nawet przyzwoicie 6,5 Mb/s Mam dziś czas po egzaminach to obadam :D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.