x-kom hosting

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Akuzativ
komentarz
komentarz (edytowane)

I tak jest ogromna, a ze wszystkich filmików które oglądałem widać, że wszystko jest w miarę przemyślane

inches666
komentarz
komentarz

Ja już dawno się przestałem jarać

DAWAĆ MIETU SAJBERPANKA 2000 70 7!!

Akuzativ
komentarz
komentarz

A ja wręcz przeciwnie, już nie mogę doczekać się tych widoczków na ultra :D

Morango
komentarz
komentarz

Na te ultra to bym się tak nie napalał :) Wolę mieć stale 60 fps'ów + trochę zapasu niż katować kartę która i tak czasami nie osiągnie tych 60 klatek :E

Akuzativ
komentarz
komentarz (edytowane)

ja za to nie muszę mieć 60ciu klatek jesli to nie FPS. W RPG wystarczy mi aby nie spadały poniżej 40

Aby mieć pewne 60FPS w każdej sytuacji i jak to mówisz mieć jeszcze "zapas mocy", to w takim GTA 5 bym musiał grać na średnio-wysokich, co według mnie mija się z celem. Wolę ustawienia bliskie ultra i tylko nie spadać poniżej 40. Nie po to zresztą kupiłem 970tkę żeby teraz grać na lekko ponad połowie ustawień graficznych danej gry :E

Ustawiam sobie RivaTunerem blokadę na 45 klatek i jest i grafika i płynność.

Morango
komentarz
komentarz

Możesz grać nawet w 30 jak ci to nie przeszkadza .. Dla mnie niektóre gry po prostu nie są grywalne jeżeli nie zapewnisz 60 fps'ów .. Przykładowo Far Cry 4 poniżej 60 fsp'sów chodził fatalnie, a sam w gta 5 na 970 mam 60 klatek i wcale nie trzeba obniżać tak ustawień jak ty mówisz (tekstury bardzo wysokie, reszta bardzo wysokie - nic na ultra do tego refleksy msaa x2 i nawet wygładzenie msaa x2 możesz dać, chociaż dla mnie różnicy to nie robi dlatego mam wyłączone, za to rozmycie maksymalne, bo to też zapewnia płynność) i poniżej 60 nie schodzi. Zauważyłem że spadki zapewnia też procesor i dysk, więc jeżeli masz jakiś problem w gta 5 to poszukaj problemu właśnie w tych podzespołach

Akuzativ
komentarz
komentarz (edytowane)

No ja również wszystko mam na B.wysokie, prócz trawy, która jest na wysokich +Fxaa i Msaa x2. Ale co o opcjami zaawansowanymi? Bo mam tam włączone wszystko, a rozszerzone renderowania cieni i obiektów na połowę.

A co do FC4 się zgodzę, musi być tam 60 klatek, które o dziwo na ultra mam z wygładzaniem x2

Morango
komentarz
komentarz

W zaawansowanych mam po prostu wszystko włączone, rozszerzone renderowanie nie ruszone. 

Akuzativ
komentarz
komentarz (edytowane)

A no widzisz, u mnie bez rozszerzonego renderowania nie spada poniżej 50 klatek, cały czas jest ponad, nie jest to to samo co u Ciebie ale już zbliżone. Chciałbym to cholerstwo wyłączyć ale gdy widzę te doczytujące się tekstury 30 metrów ode mnie...

Wcześniej bym pewnie nawet nie zwrócił uwagi na to ale zachciało mi się na początku włączyć to do połowy i ciężko się odzwyczaić, a zabija to FPSy w niemal równym stopniu co ustawienia trawy na ultra :E

Morango
komentarz
komentarz

masz włączone wygładzenia msaa, a przy takich teksturach też nieźle zżera .. Karta kręcona ? mam i5 kręconego do 5GHz i mam czasami wykorzystanie 4x100% .. Zastanawiam się nad wymianą na i7 właśnie przez zbliżającego się wieśka. 

Akuzativ
komentarz
komentarz

a ja mam ujowego 3350P, wiem że to wina tego procka. Ale na to co tu wymienić, tym bardziej, że musiałbym przy okazji zmienić płytę główną, a to łącznie by ładną sumkę wyniosło zapewne..

Gość
komentarz
komentarz

Jak się ma jakąś tanią płytę na Z68 to można zrobić mu oc na poziomie 3,7 GHz .Daje to niezłego kopa bo może się wtedy równać z tymi na s 1150 co mają zegar fabryczny 3,5 GHz

Akuzativ
komentarz
komentarz

Właśnie założyłem temat w odpowiednim dziale z tym pytaniem. Czyli co, wystarczyłoby jakbym kupił płytę główną i chłodzenie i dałoby radę wykręcić go na tyle, by mi nie ograniczał reszty podzespołów?

Akuzativ
komentarz
komentarz

Tylko, że z tego co widzę, tej płyty nie idzie w sklepach znaleźć :P

Akuzativ
komentarz
komentarz

Dzięki, mam nadzieje, ze poczuje jakiś skok wydajności, bo jak słyszę, że ludziom na Very High GTA 5 chodzi w 60 klatkach na mojej karcie to mnie krew zalewa .. :E

PakaPL
komentarz
komentarz

intel core i5-3570k do wieśka może być ?

Akuzativ
komentarz
komentarz

Sam procesor nic nie mówi.

PakaPL
komentarz
komentarz
NVIDIA GeForce GTX 770
8GB ram
Core i5-3570k
Akuzativ
komentarz
komentarz

Na wysokich może pograsz, ale też od optymalizacji wiele zależy.

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Według papierowych wymagań to jesteś pośrodku między minimalnymi a rekomendowanymi które są takie



System operacyjny: Windows 7 (64-bit), Windows 8.1 (64-bit)
Procesor: Intel Core i5 2500K 3,3 GHz lub AMD Phenom II X4 940
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 660 lub AMD Radeon HD 7870
Pamięć: 6 GB RAM
Dysk twardy: 40 GB
DirectX 11

Natomiast zalecana konfiguracja do gry Wiedźmin 3 wygląda tak:

System operacyjny: Windows 7 (64-bit), Windows 8.1 (64-bit)
Procesor: Intel Core i7 3770 3,4 GHz lub AMD FX-8350 4 GHz
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 770 lub AMD Radeon R9 290
Pamięć: 8 GB RAM
Dysk twardy: 40 GB
DirectX 11


Jaka będzie rzeczywistość to się okaże po premierze .Mniemam że GTX 770 na więcej niż wysokie ustawienia nie wystarczy bo będzie bolał go brak pamięci

Morango
komentarz
komentarz

A jeszcze rok, 2 lata temu byłem przekonany że 2GB na karcie do FHD to będzie aż nad to, a tutaj taka niespodzianka :E

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.