x-kom hosting

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Morango
komentarz
komentarz

U mnie się już instaluje :E Niżej niż wysokie nie schodzę :E 

szynszyl1337
komentarz
komentarz

gtx 680/770 blado wypada ale zapewne przez pamięć w sumie 780 Ti w porównaniu do 970 również

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Raczej przez celowe utrącanie starszych kart przez Nvidię bo GTX 960 2 GB jest równy GTX 770 w Wiedźminie 3 za pomocą sterownika a wersja GTX 960 4GB nawet lepsza http://pclab.pl/art63116-10.html

Morango
komentarz
komentarz

Ciekawe czy ATI wyda jakieś sterowniki, mimo że całkiem całkiem chodzą te karty. 

Igorrodz
komentarz
komentarz

efekty psyhx

Ło matko, co to takiego?!?  :czytaj: 

Gość
komentarz
komentarz

Wkradł się błąd :D Niemniej widzę ze to co kiedyś nazywało się physx zostało tak zmienione by nie można było 2 karty podpiąć do robienia tych efektów a lecieć do sklepu po nową .Po prostu Nvidia szuka jeleni :D

Morango
komentarz
komentarz

Też macie problem z pobraniem aktualizacji ?

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Ja akurat nie gram to nie mam problemu .Poczekam sobie trochę to może zagram choć to nie moje klimaty bo nie trawię mnóstwa rozmów między postaciami ani milionów opcji w czarach

ktosik99
komentarz
komentarz (edytowane)

i5 4460, gtx 960 2g, 8gb ram - 50-60 klatek na wysokich, bez hairworksa niestety :( Denerwuje mnie to, że w niektórych filmikach są takie spadki fps.

Gość
komentarz
komentarz

Poleciała sobie w kulki po prostu Nvidia z tym physx bo podłączył bym np u mnie drugiego wypierdka GTX 750 i śmigało by całkiem miło tak jak w Mafii II miałem od tego GT 8600 a główne klatki trzepał GTX 280

lafiesta
komentarz
komentarz

Czyli co. Wrzucam GTX 970 i latam na high przy i5 2500K ? To jeszcze podkręce i włączę hairworks xD

Gość
komentarz
komentarz

Włączysz hairworks i latasz na 20 klatek :D

szynszyl1337
komentarz
komentarz

A gdzie moje iGPU?

czy sugerują, że sobie nie poradzi?

Gość
komentarz
komentarz

Tak bo to g*** od Nvidi siedzi tylko na karcie i nie można tego przenieś na inny komponent bo by posiadacze kart AMD się zapłakali :D

inches666
komentarz
komentarz

Chcę się ktoś założyć że przejdę na GT430?  :E Tylko musiałbym pozyskać samego Wieśka :P

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Chcę się ktoś założyć że przejdę na GT430?  :E Tylko musiałbym pozyskać samego Wieśka :P

Ty mówisz na GT 430 a ja stawiam na intel HD 4600.

inches666
komentarz
komentarz

Watch Dogs przeszedłem. Jestem otwartym człowiekiem, RPGa dam radę w 10-15FPS :D

inches666
komentarz
komentarz

Nie ma GT430 - test jest nierzetelny. Do śmieci!

inches666
komentarz
komentarz

Jeśli gra nie ma testu na gt430 to nie istnieje, jest zła i do piekła

szynszyl1337
komentarz
komentarz (edytowane)

Pomyliłem tematy :P

Gość
komentarz
komentarz

Biorąc na logikę to temperatury nie powinny pod obciążeniem przekraczać tych z tej karty np http://cenowarka.pl/msi-gtx-970-gaming-4g-v316-001r-a1167950.htmlJedyny minus to tylko taki że chłodzenie jest aktywne i działa cały czas czy to przy necie czy to przy grze .Głośnością pod obciążeniem też zbytnio nie powinna odbiegać

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Według testu morele. net MSI GTX 970 armor łapie ponad 70 stopni...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.