x-kom hosting

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wieszak
komentarz
komentarz

Czy mógłbym kogoś prosić o udostępnienie / podanie informacji gdzie można ściągnąć polski pakiet językowy do Wiedźmina 3?

Igorrodz
komentarz
komentarz (edytowane)

NV_TWIMTBP_The_Witcher3_wallpapers_Dande

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Ale niedawno kupowałeś jakąś kartę amd...to nie możesz grac na niej? Czy tej tez już nie masz? Pytam bo nie nadążam .. :)

Choć się tego spodziewałem to R9 290x był nieco za ciepły do mITX a jednak chciałbym szybciej zmniejszyć komputer niż sądziłem.

Gość
komentarz
komentarz

f8e8a38e5f53180f.jpg

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Coś Ci dała zmiana BIOS'u 970 tki na ten z 980tki, bo raczej nie odblokowałeś żadnych rdzeni jak w przypadku R9 290?

Gość
komentarz
komentarz

Nic nie dała chyba ze ten podsystem pamieci 3.5gb + ale nie mam jak sprawdzić bo nie zauwazyłem ze coś jest nie tak powyzej 3.5 vram

inches666
komentarz
komentarz

Wieszak - jeśli nie masz po Polsku to pewnie masz pirata. Tak jak Bethesda - z tego co wiem to nie udostępniają pakietów/spolszczeń dlatego że wszystkie oryginały są w języku kupna czy jakoś tak

539
komentarz
komentarz (edytowane)
Choć się tego spodziewałem to R9 290x był nieco za ciepły do mITX a jednak chciałbym szybciej zmniejszyć komputer niż sądziłem.

Czyli sprzedałeś kolejną kartę.... nie lepiej zamiast tak błądzić  kupić raz a porządnie ?

Jak oceniasz takie rozwiązanie? (o ile jest do zamontowania w obudowie o jakiej myślisz)

http://www.inno3d.com/products_detail.php?refid=187

Mnie  akurat kręci takie rozwiązanie przyznaje :)

 

 

Czy ktoś by się pokusił żeby zrobić screeny z Wieśka na łonie żywej przyrody z włączonym i wyłączonym HT?


 

Nic nie dała chyba ze ten podsystem pamieci 3.5gb + ale nie mam jak sprawdzić bo nie zauwazyłem ze coś jest nie tak powyzej 3.5 vram

Ja też nie zauważyłem :) Za to pamiętam ile było rozróby.......Nie mogę sobie przypomnieć kto robił największą :)

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Czyli sprzedałeś kolejną kartę.... nie lepiej zamiast tak błądzić  kupić raz a porządnie ?

Jak oceniasz takie rozwiązanie? (o ile jest do zamontowania w obudowie o jakiej myślisz)

http://www.inno3d.com/products_detail.php?refid=187

Mnie  akurat kręci takie rozwiązanie przyznaje :)

szczerze miałbym wyrzuty sumienia

539
komentarz
komentarz

Nie rozumiem czemu?

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Cena by mnie zabiła 

539
komentarz
komentarz (edytowane)

a ile tracisz na tych ciągłych zamianach? Ok  temat jest o Wiedźminie więc odpuśćmy dalsze rozważania nad Twoją kartą ;)

 

Cały czas mnie zastanawia to o co pytałem wyżej jak Wiedźmin zareaguje na ..HT on , HT off......?

szynszyl1337
komentarz
komentarz

a ile tracisz na tych ciągłych zamianach? Ok  temat jest o Wiedźminie więc odpuśćmy dalsze rozważania nad Twoją kartą ;)

 

Cały czas mnie zastanawia to o co pytałem wyżej jak Wiedźmin zareaguje na ..HT on , HT off......?

Akurat z R9 290X wyszedłem na zero ^^

Gość
komentarz
komentarz

Cały czas mnie zastanawia to o co pytałem wyżej jak Wiedźmin zareaguje na ..HT on , HT off......?

cpu i5 starcza w zupełnosci do wiedzmina

ktosik99
komentarz
komentarz

"Dotarłeś tam, gdzie diabeł mówi dobranoc, zawróć" Ale lipa :\

539
komentarz
komentarz (edytowane)
cpu i5 starcza w zupełnosci do wiedzmina

Ok Tylko akurat nie o to pytałem :)

Mozna spotkać rózne opinie na temat HT. Jedni właczaja , drudzy wyłączają by osiągnać lepsze OC itd....

To mnie kiedyś bardzo zaciekawiło:

https://www.youtube.com/watch?v=ZJ7eOUA-5VY

desireflowers
komentarz
komentarz

I5 -2500u
GeForce 840M with 2 GB dedicated vram
6 GB DDR3 L Memory?
 
Jak myślicie pójdzie na low?

Gość
komentarz
komentarz

Te mody już wczoraj widziałem :P

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Moim zdanie do każdej 4-wątkowej gry należy mieć włączone HT, natomiast przy grach 2 i 1-wątkowych HT czasem potrafi broić.

ktosik99
komentarz
komentarz

Te mody już wczoraj widziałem :P


Mogłeś się podzielić :E
Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Ja tam swojego HT nigdy nie wyłączam bo w gry które gram potrafią robić z niego użytek .Może to spaczenie ale jak siadam do kompa brat z i53350P to przy takim FC3/FC4 widzę różnicę
 

Mogłeś się podzielić  :E 

 
 
Trzeba było zajrzeć na forum pclab to paczka z modami tam krążyła od wieczora
szynszyl1337
komentarz
komentarz

Ja tam swojego HT nigdy nie wyłączam bo w gry które gram potrafią robić z niego użytek .Może to spaczenie ale jak siadam do kompa brat z i53350P to przy takim FC3/FC4 widzę różnicę

Pamiętam, jak wrzucałeś screeny z FC 4 zawsze 5 - wątków było używanych w dużym stopniu, więc jestem w stanie to zrozumieć.

539
komentarz
komentarz

no zaciekawiacie mnie Panowie....

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Z gier posiadających problem z HT mogę przywołać Tera Online.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.