x-kom hosting

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Gość
komentarz
komentarz

Przecież to takie same chłodzenia tylko tej droższej czerwonej niklowali ciepło wody i dołożyli regulator pół pasywności oraz dosypali czerwonej farby do plastiku i nakleili smoki na wentylach

Gość
komentarz
komentarz

Tak a obudowa była może Ibox :D

539
komentarz
komentarz

Gram w Wiedzmina z moją żoną ukochaną. Wszytko hula na najwyzszych ustawieniach w 1920:1200.

Procka puściłem w OC na 4.6 i trzyma bardzo dobre temperatury, jak i zresztą karta też.

szynszyl1337
komentarz
komentarz

W sumie patrząc po temperaturach R9 290 to też są dziwnie wysokie .

Gość
komentarz
komentarz

Jak sie rzuca petarde?

  • Dobra wypowiedź 1
Morango
komentarz
komentarz

Kur*a no nie mogę z tą grą :E

 

Mam problemy z netem i zawsze przy tych 70-80% wypier*ala mi błąd .. Pobrałem już chyba łącznie z 10GB .. czemu nie ma tak jak w gta 5 że pobieranie nie zaczynało się od nowa, a od ostatniego momentu :(

inches666
komentarz
komentarz

CDP RED panie :) Ja coraz mniej wiary pokładam w tej firmie, za czasów W2 byłem gotów powiedzieć że to najlepszy dystrybutor na świecie. Teraz jest conajmniej miernym w mojej opinii...

Gość
komentarz
komentarz

bd0a9e27c4806606.jpg

inches666
komentarz
komentarz

Jedyne co widzę to kiepskie sprite'y, kanty i kiepskie kolory. Sory

ktosik99
komentarz
komentarz

Dopiero tutaj?  :gobi:

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Nie róbcie mi chęci :(

Gość
komentarz
komentarz

2b8e92a5740ad0f1.jpg


Tutaj  max  z shader FX

VortaL
komentarz
komentarz

przechodzę na 720M w 10 FPS. 

539
komentarz
komentarz

Nie róbcie mi chęci

Dlaczego...zdecydowanie gra warta grzechu :)

  • Dobra wypowiedź 1
inches666
komentarz
komentarz

Dalej uważam że te sprite'y są obrzydliwe

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

A ja nie wiem co to sa sprajty :E

Co do vramu to starczy w zupełnosci 2 gb .Srednio leci 1.5 gb w detalach maks w FHD z HBOO czy jak mu tam .  Krecona gtx 970 45-50 fps przynajmniej na poczatku . Kostka 4Gb ramu równiez starczy tak samo jak i cpu I5 non K

inches666
komentarz
komentarz
Gość
komentarz
komentarz

To czas wybrać sie do okulisty .Grafa jest na dobrym poziomie ;>

lafiesta
komentarz
komentarz (edytowane)

Dziwne. Mam i5 2500k ( na razie nie podkręconego) i GTX 560TI Śmiga bez zacinki na Uber wszystko prócz HBAO mam SSAO, jakość wody i zasięg widoczności roślin na wysokie. Na razie :) Zobaczymy w innych lokacjach :P Jeszcze pytanko gdzie się zapisują save z gry ( będę grał na zmianę z kobitką :D) 

 

EDIT: A jednak nie xD...cos tam przycina lekko, ale jednak daje rade :P

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Dlaczego...zdecydowanie gra warta grzechu :)

Miałem plan wstrzymać się do premiery gtx 980 Ti i może wtedy skumulowałbym środki na gtx 980 (może troszku by spadły z ceny)

Gość
komentarz
komentarz

937792fe622ab3c6.jpg

 

Na starych sterach Nvidii gra wyglada lepiej ale jest wolniej z 10% .Nie działa mi shadow play w wiedzminie .Moze z powodu ze mam wgrany bios od 980 tki ;>

539
komentarz
komentarz

Miałem plan wstrzymać się do premiery gtx 980 Ti i może wtedy skumulowałbym środki na gtx 980 (może troszku by spadły z ceny)

Ale niedawno kupowałeś jakąś kartę amd...to nie możesz grac na niej? Czy tej tez już nie masz? Pytam bo nie nadążam ..:)


Nie działa mi shadow play w wiedzminie .Moze z powodu ze mam wgrany bios od 980 tki

ach taaak......

Morango
komentarz
komentarz

Serio dziwni jesteście że zachwycacie się grafiką a nie samą grą :E 

Gość
komentarz
komentarz

No wiesz ostatnio odpaliłem sobie Medal of Honor 1 choć gra ma super klimat to grafika mnie odrzuciła .Tak wiem że to skrajny przypadek ale oprócz klimatu dobre samopoczucie robi też wygląd graficzny .Przecież nie cały czas tylko walczysz ale potrzebujesz też po podziwiać krajobrazy i różne inne detale .Ja akurat tak mam

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.