x-kom hosting

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Akuzativ
komentarz
komentarz

Nie no, czwórka powinna starczyć na trochę dłużej ... :E :E

inches666
komentarz
komentarz

Za rok będziesz myślał inaczej :P

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Ja to że będzie mało 2 GB pamięci karty to już wiedziałem jak miałem GTX 570 bo jak zobaczyłem że taki Hitman: Absolution przy full HD chciał 1,5 GB pamięci karty na full ustawieniach .Zresztą potem po zakupie moim GTX 760 tylko to się potwierdziło bo mając monitor 1440 x 900 gry chciały przy full detalach tyle pamięci karty np http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c4e84d031e1b7409.htmli http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/e389897dc53a0d5b.html Dlatego czym prędzej zakupiłem GTX 780 3 GB i jak musiałem zmienić monitor na full HD to tylko potwierdziło że 3GB pamięci karty ledwo starcza co widać http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/07bf49185c5e82ba.html Są już gry gdzie i 4 GB pamięci to mało np taka http://pclab.pl/art60405-8.html Wyszedł potem patch który dawał tekstury w wysokiej rozdzielczości i żeby grę odpalić wtedy na full przy full HD ustawieniach potrzeba było karty z pamięcią 6 GB .Widziałem to u kumpla jak próbował to zrobić na GTX 970 a gra napisała niet bo chce 6 GB pamięci karty :E

Akuzativ
komentarz
komentarz

Inches, to była ironia :P

Dizingof, Teraz wiele gier potrzebuje więcej niż 3GB na karcie w full detalach. Unity zżera mi koło 3,5, Far Cry 4 koło 3,3, GTA 5 też coś koło tego.

szynszyl1337
komentarz
komentarz

http://pclab.pl/zdjecia/artykuly/chaostheory/2014/11/lotf/charts/lotf_1080_vhigh.png- ahhhh to CrossfireX :D

 

GTA5 ze wszelkimi zmiękczeniami i wygładzaniami bierze nawet 3,6-3,7, natomiast FC4 zatrzymuje się na 3,5.

Dla mnie zapychanie vram jest ograniczeniem karty na siłę, bo dawniej gry spokojnie mieściły się na 2GB przy bardzo szczegółowej grafice.

Akuzativ
komentarz
komentarz

Ze wszystkimi zmiękczeniami itp. może i tak, ale na pełne ultra 970tka i 980tka jest za słaba :E

Gość
komentarz
komentarz

Inches, to była ironia :P
Dizingof, Teraz wiele gier potrzebuje więcej niż 3GB na karcie w full detalach. Unity zżera mi koło 3,5, Far Cry 4 koło 3,3, GTA 5 też coś koło tego.

Wiem ale grzechem było nie kupić GTX 780 Gigahertz edycję za 1000 zł używaną od maja a kupiłem jak dobrze pamiętam we wrześniu .Wtedy jeszcze nie miałem w planach zakupu monitora full HD bo mało grywam i tylko w niektóre tytuły :P

Dodałem w innym poście ciekawostkę ale dodam i tutaj 

 

 

 

Prosty sposób na zwiększenie wydajności kart GeForce

Darmowe metody na zwiększenie wydajności komputera cieszą się niemałym zainteresowaniem. Tak się składa, że jeden z użytkowników portalu Reddit opisał rozwiązanie, które pozwoli nieznacznie zwiększyć wydajność kart graficznych Nvidia GeForce w laptopach i komputerach.

Chodzi o wyłączenie usługi NVIDIA Streamer, która odpowiada za strumieniowanie gier do konsoli SHIELD – domyślnie jest ona włączona i o ile nie korzystamy z tej funkcji, niepotrzebnie obciąża procesor i kartę graficzną.

Co zrobić, aby ją wyłączyć? Należy uruchomić aplikację services.msc, odszukać usługę „NVIDIA Streamer Service” i zmienić w jej właściwościach tryb uruchamiania na „wyłączony” (lub „ręczny”, gdy owa funkcja jest nam przydatna). Następnie należy ponownie uruchomić komputer.

Cała operacja zajmie dosłownie kilka chwil i pozwoli odciążyć procesor, co powinno się przełożyć na zwiększenie osiągów karty graficznej o 3-5% - wprawdzie nie można mówić o ogromnym przyroście wydajności, ale w niektórych przypadkach każdy fps jest na wagę złota. Pochwalcie się w komentarzach, czy odczuliście wzrost płynności animacji w ulubionych grach.

 Jeszcze nie próbowałem ale to zrobię bo nie nagrywam gier 

Morango
komentarz
komentarz

O tyle dobre w Lord of the fallen jest to, że ja grając nawet na tych 40 klatkach czułem się usatysfakcjonowany .. Niestety ale wydałem pieniądze w błoto kupując far cry 4 i lord of the fallen bo w ogóle mnie nie wciągnęło .. 

Akuzativ
komentarz
komentarz

Różnica 1-2 FPS po tym jest, więc możliwe, że żadnych korzyści to nie przynosi :E

Gość
komentarz
komentarz

Ja tam Far Cry 4 nie jestem rozczarowany bo od razu nastawiłem się na to że to raczej taki dodatek do Far Cry 3 w innym miejscu więc byłem zadowolony .Teraz czekam na dodatek Wolfenstein:The Old Blood .Jak będzie dobry to zakupie jednak w ciemno tego nie zrobię tak samo jak z Wolfenstein: The New Order .Kupiłe jak się przekonałem że to mnie zainteresuje
Może to zależy od gry .Natknąłem się na to przeglądając temat GTA V

Morango
komentarz
komentarz

W tym roku pewny jestem tylko wiedźmina, ew jeszcze tom clancy's the division, innych produkcji nie jestem pewien :) 

inches666
komentarz
komentarz

W tym roku tylko filmy fajne IMO wychodzą

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Mnie również FC4 bardzo się spodobał, nawet o wiele bardziej niż FC3

Gość
komentarz
komentarz

Mam ostatniego Tom Clancy's ale dostałem go do grafiki GTX 760 .Nie powiem nawet przyjemnie się grało .Batmana dostałem od kumpla za poskładanie mu kompa (kupon chyba do GTX 770) ale mnie nie zainteresował .On już miał oryginał wcześniej kupiony .Leży sobie w bibliotece mojego Steam

  • 2 tygodnie później...
tluk
komentarz
komentarz

Co do W3 to mam nadzieję, że wersja PC będzie prezentować pełny poziom graficzny a nie okrojony jak dla konsol...

Morango
komentarz
komentarz

Dla mnie to było bez sensu, jeżeli było by inaczej. Jednak pojawiają się w sieci ss porównujące grafikę 2 lata temu z tą co prezentuje się aktualnie i niestety nie wygląda to za dobrze (o trawie się w ogóle nie wypowiem bo siermięga - już nie mówię o tym że yt strasznie kroi jakość filmu, ale sam fakt sadzenia trawy krzywo na kamieniu mnie przeraża). Jak już cdp nie miało kasy żeby robić grę dla każdej z maszyn z osobna (ps4/pc/xone) to skoro miało to być uwiecznienie trylogii i ich pracy to mogli konsole kopnąć za przeproszeniem w dupę skoro ucinają im skrzydła i tworzyć grę wyłącznie na pc'ty. Ew później okroić trochę graficznie i wypuścić na te pudełka. 

inches666
komentarz
komentarz

Póki co W3 mnie zaskoczył tym ile kiepskiej jakości sprite'ów można wkleić w florę

Youki
komentarz
komentarz

Z konsol jest największy zysk, do tego Sony czy Microsoft lubi dodatkowo płacić za różne duperele, lub za to, aby nie odstawła bardzo od PC gra. 

inches666
komentarz
komentarz

Jak to z Patrzącymi_Psami było... Wyłączyli opcje które powodowały że gra jest naprawdę ładna w imię równości PC-Konsola. Może tu też. Mi i tak nawet na niskich nie pójdzie więc mogę tylko narzekać :D

Akuzativ
komentarz
komentarz

Ale wyszedł raz dwa mod, który to poprawił i gra wygląda naprawdę ładnie, porównywalnie z E3. To samo zakładam, że będzie z Wiedźminem, jestem niemal pewny. Jest już u mnie na dysku, teraz tylko poczekać te 4 dni. Czekam z niecierpliwością nie dlatego, że chcę już mocno pograć, tylko dlatego żeby zobaczyć jak wygląda optymalizacja. Choć według mnie, jakieś zrywy i przycięcia będą mniej uciążliwe niż w takim Watch Dogs ponieważ jest to gra znacznie wolniejsza. Tzn, nie ma aut i miliona przeszkód w które możemy walnąć :E

inches666
komentarz
komentarz

Jeśli walka jest podobna do 2 to będzie to uciążliwe :P

Akuzativ
komentarz
komentarz (edytowane)

Z tego co widzę to chyba nie. Recenzenci piszą, że nie jest jakaś wyśmienita, że nie ma się z tego takiej satysfakcji, jak z początku zakładano. Ale nie jest to walka na "poziomie" W2 :D

Swoją drogą myślałem, że jeśli chodzi o tak wielką grę to będzie więcej ustawień graficznych, coś jak w GTA 5. Tutaj aż takiej ilości nie ma, a szkoda.

inches666
komentarz
komentarz

Dla mnie im mniej wiem o grze przed premierą, tym lepiej. A w kwestii Wiedźmina wiadomo już za dużo... Okaże się, ja aktualnie gram sobie w demo Assasyna Rogue i chyba kupię pełną wersję jak tylko pieniążek się trafi :D

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Dla mnie to powinny być wszystkie opcje tylko te najwyższe powinny zacząć się podświetlać gdy mamy procesor i7 i co najmniej SLI z GTX 980.Coś podobnego jak zrobili w Crysis 3 .Tu masz sporo informacji o walce http://pclab.pl/art63637.html

Akuzativ
komentarz
komentarz (edytowane)

Ja zbytnio nie czytam dużo o grach przed premierą, ale Wiesiek to wyjątek. Naprawdę ciekawiły mnie i ciekawią nadal każde newsy na jego temat.

Ciekawe czy ten I7 w ogóle się na coś przyda, bez ironii. Serio mnie to ciekawi.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.