x-kom hosting

Wiedźmin 3: Dziki Gon

sokobijec
komentarz
komentarz

Intel Core i5-4440

ATI/AMD Radeon HD 7770

Crucial 4gb

MSI H81M-E33

win 7

Corsair 450W

Saegate 500gb czy pogram przynajmniej na minimalnych?;/

Morango
komentarz
komentarz

Wdł CDP nie, ale zobaczymy jak to będzie po premierze. Na jakiej rozdzielczości chcesz grać ? Mało ramu trochę. 

  • Dobra wypowiedź 1
Igorrodz
komentarz
komentarz

@[member='sokobijec']

ATI/AMD Radeon HD 7770

Wymagania minimalne to 2GB VRAM. Masz tyle?

 

Crucial 4gb

Wymagania minimalne to 6GB. Masz tyle?

 

Generalnie jeśli nie masz 2GB VRAM to system może dobrać sobie z pamięci operacyjnej jednak masz tylko 4GB więc nie ma z czego dobrać - w ostateczności można zrobić pamięć SWAP ale w przypadku wymagającej gry najlepiej aby był to SSD, jeśli to HDD to mogą być zauważalne dropy a nawet crashe z powodu braku pamięci - i raczej tak będzie. Moim zdaniem powinieneś jako pierwsze zwiększyć ilość pamięci operacyjnej minimum do 8GB i moim zdaniem lepiej jakby była ona nie wolniejsza niż 1600Mhz.

sebastianbal
komentarz
komentarz

He to już tylko 2 dni :) czekamy

Morango
komentarz
komentarz

Jeszcze nigdy nie czekałem tak długo na grę jak na wiedźmina .. o innych grach zapomniałem i dopiero kilka dni przed czy po premierze sobie o nich przypomniałem, a o wiedźminie myślę każdego dnia :E 

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Ja czekam na wiedźmina ze względu na kolejną dawkę świetnego humoru :P oraz fajną historię na którą poświęcę ~30h

Morango
komentarz
komentarz

30h ? Dostaniesz medal jak przejdziesz gre w 100h xd

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Moje oczekiwania spadły wraz z obecnymi tytułami ...

Obecnie przechodzę wiedźmina 1 i bardzo fajnie mi się czyta wszystkie dialogi :)

Morango
komentarz
komentarz

Wiedźmin klimatycznie był bardzo dobry, odwzorował wszystkie moje wizje z książek, 2 zaczynała być już taka bajkowa, ale 3 wydaje się powracać do klimatu z 1. 

ktosik99
komentarz
komentarz

Dwójka taka krótka :( Przeszedłem w kilka godzin :( Jedynka dużo bardziej klimatyczna i nie skończy się zanim mrugniesz okiem. Pamiętam jak biegałem z wyciągniętym mieczem na grupowym bodajże bo było szybciej  :E

 

by the way - jakby ktoś chciał kupić trójkę zapraszam pw

tluk
komentarz
komentarz

Ktoś wie czemu na Steam piszą, że gra będzie odblokowana 18.05 a nie jak się wszędzie zapowiada 19.05? :D

VortaL
komentarz
komentarz

Na Windows 8.1

 

Nvidia 720M

 

Core i3110 

 

4 GB Ram Unity chodziło w 15 FPS, myślicie, że Wiedźmin 3 (wygląda na dobrze zoptymalizowanego) pójdzie na low, nawet w 800x600 w tych 25? 

ktosik99
komentarz
komentarz

Ktoś wie czemu na Steam piszą, że gra będzie odblokowana 18.05 a nie jak się wszędzie zapowiada 19.05? :D

Pewnie będzie do pobrania wcześniej. Gta dało tydzień  :gobi:

  • Dobra wypowiedź 1
Morango
komentarz
komentarz

Dokładnie, może nawet będzie się dało zainstalować ale odpalisz dopiero 19. 

VortaL
komentarz
komentarz

Na Windows 8.1

 

Nvidia 720M

 

Core i3110 

 

4 GB Ram Unity chodziło w 15 FPS, myślicie, że Wiedźmin 3 (wygląda na dobrze zoptymalizowanego) pójdzie na low, nawet w 800x600 w tych 25? 

Gość
komentarz
komentarz

To już wiadomo czego będą pozbawieni posiadacze kart AMD https://www.youtube.com/watch?v=Md4Hmgtl8q0

Morango
komentarz
komentarz

A mówiono panu że nv zaleca do tego gtx'a 980 :E ? 

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Wiem o tym ale np http://www.pcgameshardware.de/The-Witcher-3-PC-237266/Specials/Grafikkarten-Benchmarks-1159196/ Widać też ze karty z pamięcią 2 GB kompletnie sobie nie radzą w tych ustawieniach ale z 4 GB pamięci już tak .Nie chciało mi się czytać ale domyślam się ze efekty psyhx będą liczone przez procesor i stąd w wymaganiach i7 i FX 8350 bo byłby płacz inaczej że posiadacze kart AMD ich nie mają

kamill2001
komentarz
komentarz

Mam pytanie, bo nie znam się na sprzęcie zbytnio, a nie mogę znaleźć porównania kart graficznych, a obstawiam że mam za słabą... Czy Wiesiek w jakiejś totalnie najniższej konfiguracji w ogóle by mi poszedł? Mam laptopa, więc średnio wymiana karty graficznej wchodzi w grę...

 

i5-4200M, 8 GB, GeForece GT 740 :-(

Gość
komentarz
komentarz

Poczekaj do jutra bo twój procesor to słabszy jest od i3 ze stacjonarnego komputera .O karcie graficznej to nawet nie wspomnę

lafiesta
komentarz
komentarz (edytowane)

i5 2500k GTX 560TI  8 GB RAM i śmiga na średnich :) Figurka z kolekcjonerki robi wrażenie :) 

VortaL
komentarz
komentarz

 

 

 

 

i jak, chodzi?

ktosik99
komentarz
komentarz

i5 2500k GTX 560TI  8 GB RAM i śmiga na średnich :) Figurka z kolekcjonerki robi wrażenie :)


Ile klatek? :)
lafiesta
komentarz
komentarz

Chyba 60. Tyle jest w opcjach ustawione.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.