x-kom hosting

Wiedźmin 3: Dziki Gon

House1394
komentarz
komentarz

Witam! Z niecierpliwością czekam na nowego Wiedźmina, ale już od dłuższego czasu nurtuje mnie pytanie: czy mój komputer podoła. 

Oto jego parametry: Procesor AMD Athlon II X4 630 (2.8GHz); Pamięć 4GB RAM; Karta graficzna GeForce GTX 650; 64 bitowy Win 7;

 

Wymagań ten komputer nie spełnia nawet minimalnych, jestem tego świadomy. Jednak z ciekawości sprawdziłem, jak mój komputer sobie radzi z nowym Assassin's Creed Unity (większe wymagania od Wiedźmina) i muszę powiedzieć, że komputer jakoś sobie radzi. Nie jest to całkiem płynna rozgrywka, ale grać można. 

 

Wiedźmin 3 pewnie też odpali, ale mam pytanie. W co warto zainwestować, by móc spokojnie pograć? Myślałem żeby dokupić drugie tyle RAMu oraz żeby podkręcić procesor. Nie znam się zbytnio na tym wszystkim, więc proszę o radę. Budżet też nie jest zbyt wielki.

Youki
komentarz
komentarz

W co warto zainwestować, by móc spokojnie pograć? Myślałem żeby dokupić drugie tyle RAMu oraz żeby podkręcić procesor. Nie znam się zbytnio na tym wszystkim, więc proszę o radę.

Wątpie, żeby coś to dało 

House1394
komentarz
komentarz

To co robić?

Youki
komentarz
komentarz

Zbierać na nowy PC i czekać na premierę.

House1394
komentarz
komentarz

Tak, najlepiej od razu kupić nowy PC... Zamiast kilku modyfikacji wartych 1000zł, lepiej kupić nowy PC warty 3000. Logiczne...

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Zbierać na nowy PC i czekać na premierę.

Po przez zmianę PC ma na myśli wykorzystanie obudowy, zasilacza, dysku, ramu, jeżeli 2 pierwsze są dobrej jakości oraz dysk jest na SATA i zakup nowej płyty, procesora oraz karty.

Igorrodz
komentarz
komentarz

ak gra może pójść na wymaganiach? Raczej nie mi się pomyliło :P

Właśnie że CI się pomyliło bo nie na wymaganiach pójdzie (o to pytałeś) ale co najwyżej Twój komputer może je spełnić. Gra pójdzie na ustawieniach graficznych a to jednak nie to samo, co wymagania. Proponuję, abyś trzymał się poprawnej frazeologii w szeroko rozumianych "dziedzinach komputerowych". :E

inches666
komentarz
komentarz

 

 

Jak myślicie, na jakich wymaganiach pójdzie na i5 4570 3.2 GHz, 8GB ram i GTX 760  :) ?

 

No przepraszam, mam powiedzieć że na wymaganiach minimalnych rekomendowanych? 

Igorrodz
komentarz
komentarz

Jakie wymagania spełni - to prędzej. Polski to bardzo trudny język, prawda? W takim razie zapraszam z powrotem do gimnazjum. :E

inches666
komentarz
komentarz

Błędu z mojej strony nie widzę, odpowiedziałem na źle zadane pytanie jak gdyby zostało zadane dobrze. Nie widzę problemu, Ty go imaginujesz i przez to mamy niepotrzebny konflikt. Ehhh

Gość
komentarz
komentarz

dajcie sobie ciastko na zgode  CookieMonster.jpg

inches666
komentarz
komentarz

Ja nie widzę niezgody :) Z czasem coraz bardziej tracę podjarę tym Wieśkiem...

Gość
komentarz
komentarz

ja sie nigdy nim nie jaralem wole bf4 , call of duty world at war i tyle ;) mam nadzieje ze gta 5 mnie wciagnie

Dymon007
komentarz
komentarz

do pobrania za darmo jest the witcher battle arena na smartphony polecam :)! Jeżeli chcecie zobaczyć jak gra wygląda to wrzuciłem filmik z gry na mój yt.

Dymon007
komentarz
komentarz

Mnie ciekawi czy wiesiek 3 będzie dostępny na nvidia grid, bo dwójeczka jest dostępna na tablet nvidia shield a aktualnie będe go kupować :P

SHADY84PL
komentarz
komentarz (edytowane)

Mnie Na Wiedźminie 2 wszystko na Ultra nawet próbkowanie włączone śmiga w miarę płynnie rzadko kiedy w niektórych momentach mikro lag na sekundę ,pytanie tylko czy na Wiedźmina 3 mój sprzęt też może liczyć na płynność :)

 

i5 2400 oc -3,8ghz

gtx780 SuperJetStream

8gb ram -HyperX 1600mhz

psu-Aerocoool vp750

Mobo:P67Pro3

Edytowane przez SHADY84PL
inches666
komentarz
komentarz

Na minimalnych to może nawet 80-100 FPS złapiesz :D

SHADY84PL
komentarz
komentarz (edytowane)

[attachment=37344:ust.jpg]

 

a log z frapsa wygląda tak:

 

2015-01-29 16:06:00 - witcher2
Frames: 1353 - Time: 39578ms - Avg: 34.186 - Min: 0 - Max: 66

to 0 w minimum to ten mikrolag co wpominałem wyżej,ale dosyć przechwałek tylko jestem ciekaw czy mi Wiedźmin3 udźwignie wszystko na High lub Ultra,nic tylko czekać.

Edytowane przez SHADY84PL
inches666
komentarz
komentarz

Super. Mi się na wysokich tnie niemiłosiernie ale żadna strata, bloom i oświetlenie jest brzydkie wtedy IMO

Youki
komentarz
komentarz

Nie ma szans na ultra :E 

inches666
komentarz
komentarz

Toć mówię że płynnie na minimalnych na pewno pogra :D Strzelam że Redzi znów dadzą końca pleców pod względem optymalizacji

SHADY84PL
komentarz
komentarz

Na gry-online jest wywiad z którego się dowiedziałem że wiedźmin 3 ma mieć możliwość ubersamplingu jednak ze względu na wydajność ówczesnych sprzętów ma być zablokowany odblokowany w przyszłości, podniesienie jakości na ultra ma między innymi włączyć lub poprawić renderowanie NVidia hair itp: co do jakości jest jeden silnik na konsole i komputery jakość w porównaniu z PC do konsol ma być taka sama jednak Xbox one będzie skalowany z 900p do full HD

inches666
komentarz
komentarz

Bo Xbox już podczas premiery miał przestarzały hardware

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Zbytnio chcieli na nim zaoszczędzić.

inches666
komentarz
komentarz

Raczej za bardzo chcieli wyciągnąć wiecej kasy niż jest wart

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.