x-kom hosting

ESC.pl

karo47
komentarz
komentarz

[quote name='InEstoR1' date='03 lipiec 2011 - 21:02' timestamp='1309723448' post='1292630']
Nie zaznacza tam się żadnej opcji!
[/quote]

Nie napisalem że sie zaznacza ,opcja znaczylo tutaj "mozliwosc" ;)

[quote name='InEstoR1' date='03 lipiec 2011 - 21:02' timestamp='1309723448' post='1292630']
a jak już to co W7 czy Vista?
[/quote]

Ano piractwa nikt nie popiera ,ale wiekszosc piraci..

W7 bedzie o wiele lepszy od Wiśty (Visty) .
Tylko wersja 64bit ,żeby 4 gb ramu ci wykorzystalo ,chociaz sam jade na 32 i nie narzekam ;)

[quote name='Kekq' date='03 lipiec 2011 - 21:29' timestamp='1309725073' post='1292658']
Widzę zahaczyliście o kwestię wysyłki w sklepie internetowym więc nie tworząc nowego tematu zapytam, czy gdy zamówię zestaw np. na ram.net.pl i poproszę o złożenie, to czy do całej (złożonej) skrzynki dostanę również pudełka z instrukcjami, sterownikami, kablami do innych komponentów (karta graf., płyta główna, itp.)?
[/quote]

Warto dopisac ,niby powinni ci to wyslac ,bo kupujac podzespoly de facto kupiles i pudelka ,ale wiadomo -Polska :D

  • 1 miesiąc później...

schaf
komentarz
komentarz

Zamowilem komputer na esc.pl, chcialbym zapytac sie was, jaki robic tytul przelewu? zeby byla pewnosc, i w jakim czasie dojdzie komputer jak dzis zrobilem przelew? poniedzialek?wtorek? kurier DHL

Lipton
komentarz
komentarz

Wpisz numer zamówienia z esc.pl i swoje imię i nazwisko :)
Wtorek-Środa powinien być.

schaf
komentarz
komentarz

takie pytanie co do esc.pl do tych ktorzy juz cos kupili
jezeli mamy status "W realizacji" to towar zostal wyslany juz czy dopiero skladaja komputer i takie tam?

Lipton
komentarz
komentarz

Dopiero składają.

Potarski
komentarz
komentarz

Jedno pytanie, dostałem samą fakturkę, skąd mam wiedzieć na ile jest gwarancja bo dostałem tylko fakturę.
A kupowałem procesor, kartę graf, zasiłkę pamięci etc.

snip91
komentarz
komentarz

A co to za części?
Na procki z reguły 3 lata, na pamięci dożywotnia, grafika chyba 2 lata, ale to zależy od producenta. Zasilacz podobnie.

Igorrodz
komentarz
komentarz

Napisz do nich, że zapomnieli Ci przesłać dokument gwarancyjny oraz jej zasady. Bez tego chroni Cię tylko ustawa konsumencka i przepisy pokrewne.

  • 5 miesięcy później...
krzys837
komentarz
komentarz (edytowane)

Zakupiłem pastę i chłodzenie w piątek około 15(3lutego).Czy jest szansa że jutro dojdzie lub w sobotę?Na stronie DHL z dnia dzisiejszego(wcześniej tak było że do Zabrza)
Miejsce nadania:Zabrze
Miejsce doręczenia:Warszawa
Status:Przesyłka doręczona do odbiorcy. Odebrana przez MAZURKIEWICZ
09-02-2012 16:02

I czemu z Zabrza Wysłali do Warszawy,a nie do mojego miasta(Gliwice)Skoro to bardzo blisko?

Exilled
komentarz
komentarz

Hm.. z tego co wiem obecnie forum współpracuje z morele.net, a nie ESC.pl dlatego ciężko będzie nam pomóc.

karo47
komentarz
komentarz

[quote name='krzys837' timestamp='1328808090' post='1439872'] I czemu z Zabrza Wysłali do Warszawy,a nie do mojego miasta(Gliwice)Skoro to bardzo blisko? [/quote]

Jezu, dlatego że tak idzie kurier, z zabrza do warszawy a dopiero z warszawy rozwozi po okolicy.


Tak samo jak do mnie idzie kurier z warszawy to musi 3 miasta przeksoczyc.

Prosta filozofia :)

krzys837
komentarz
komentarz

Ok dzięki :) Hmm już jest zrealizowane i przyjdzie DHL'em(chyba dobrze pisze) w ciągu 1-2 dni roboczych.Także są szanse że jutro będzie?(Zrealizowane zostało o 14:48 a chyba do 16:00 wysyłają)?

snip91
komentarz
komentarz

W sobotę na pewno nie. W poniedziałek przyjdzie.

  • 1 rok później...
RRockmaNN
komentarz
komentarz

Odkopuję stary temat, no ale cóż. Wczoraj wieczorem zamówiłem zestaw na esc.pl Słyszałem o tym że na następny dzień roboczy dochodzi on do klienta. Tyle że od wczoraj aż do tej pory gdy piszę ten post na stronie wyświetlony jest status zamówienia "przyjęty" no i w tym rzecz. Nie wiem czy przyjęty oznacza to że coś robią, czy to że wręcz przeciwnie - nie zabrali się za to i gdy się zabiorą będzie status a'la "składanie" czy coś w tym stylu a gdy wyślą będzie po prostu - "wysłany".

Bugless
komentarz
komentarz

tylko że wczoraj wieczorem bylo swieto...

RRockmaNN
komentarz
komentarz

To wiem, ale dzisiaj juz chyba pracuja.

Lipton
komentarz
komentarz

Dzisiaj przyjęli zamówienie, a jutro będą wysyłać. Podejrzewam, że tak właśnie zrobią.

  • 2 tygodnie później...
Kim Lee
komentarz
komentarz

Kupowałem w sklepie ESC.pl pastę termoprzewodzącą, chłodzenie procesora oraz wentylatory. Wpłaciłem na ich konto a przesyłkę otrzymałem po trzech dniach od dzina złożenia zamówienia. Z zapakowaniem oraz jakością nie było żadnych problemów. Zatem z czystym sercem mogę ten sklep polecić innym uzytkownikom.

  • 2 tygodnie później...
Collatzo
komentarz
komentarz

Zamawiałem kilka lat temu komputer ze złożeniem + życzyłem sobie opakowania po częściach. Wszytko w miarę szybko przyszło, żadnych problemów. Również polecam.

chavez
komentarz
komentarz

Będę zamawial komputer na esc.pl i chce sie dowiedziec jak najwiecej na temat tego sklepu. Więc kiedy wybiore opcję "stwórz zestaw" i oczywiscie wszystko co potrzebne juz dobiore wraz z windowsem to musze wpisywac w komentarzu, ze chce aby go zainstalowali?

I jak jest z innymi opcjami(platnosc, wysylka, itd.)tez wszystko na ten temat bede musial wpisywac do komentarza czy tam dalej bedzie miejsce do wybrania rodzaju platnosci i dostawy?

  • 4 tygodnie później...
dawid912
komentarz
komentarz (edytowane)

Po 1 proszędo poprawnego działu przenieść,2 jak zamówi w esc i7 3770k i msi z77a g45 to dostane za pomocą kodu promocyjnego gry np crysis 3

 



i w wersji cd-keya czy w box 



@ref

Youki
komentarz
komentarz

Odnośnie gry to właśnie nie wiem, wpisać możesz, jednak dopiero od 2000 zl jesto do wyboru FarCry3 bądź Crysis3 tak wiec zostaje Ci Shogun2 albo SniperV2.

Są to kody do pobrania gier.

dawid912
komentarz
komentarz

Możesz podać te kody do tych gier

?



@ref

  • 3 tygodnie później...
damian1876
komentarz
komentarz

Ile średnio idzie przesyłka po zakupie przesyłki.Zamówiłem w sobote ?

KillaHill
komentarz
komentarz

Pewnie dziś wyślą, reszta w rękach kuriera 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.