x-kom hosting

ESC.pl

police12344
komentarz
komentarz (edytowane)

Hej! Kupuje zestaw komputerowy w sklepie esc.pl :) Jest to składak. Na sklepie składają zestaw za darmo tak? I jak to jest z tą dostawą za 1zł że jeżeli zamawiam z forumpc to praktycznie darmowa przesyłka? Może mi ktoś to wyjaśnić? A i czy obudowa SilentiumPC Gladius 800 Window Pure Black (bez zasilacza) ma dwa wiatraki chłodzące czy jeden?

Dzieki!

karo47
komentarz
komentarz

nieiwem jak to jest ze skladaniem zestawow.

do silentum pc gladius 800 sa dolaczane 2 wiatraki 1x120mm, 1x140mm

police12344
komentarz
komentarz

Pomoże ktoś? Bardzo pilnie to dla mnie bo już chcę zamawiać zestaw.

marius911
komentarz
komentarz (edytowane)

Wysyłka kurierem za pobraniem to koszt 20 zł, jak jesteś z forum i napiszesz to w uwagach przy zakupie, to dostaniesz pada TakeMe o wartości 50 zł za 1 zł. Składanie to 20 zł za część, nie wiem czy można sie targować, bo ja samemu składałem.

Myśle że pomogłem :)

koszary
komentarz
komentarz

Zadne 20zeta,skladaja gratis

  • Dobra wypowiedź 1
police12344
komentarz
komentarz

To jak w końcu jest?

Igorrodz
komentarz
komentarz

Heh, a nie prościej napisać emaila do nich, jutro zapewne będzie odpowiedź. Jeden dzień chyba wytrzymasz ;)

police12344
komentarz
komentarz

Napisałem przedwczoraj i nie otrzymałem odpowiedzi do teraz! Pisałem na dział handlowy!

Igorrodz
komentarz
komentarz

To może użyj telefonu i wykonaj rozmowę?

police12344
komentarz
komentarz

Do 18 było czynne a ja chcę dziś, zaraz zestaw zamówić.

Igorrodz
komentarz
komentarz

Poczekaj do jutra. Pośpiech jest złym doradcą.

police12344
komentarz
komentarz

A jutro zamówię tak i weekend zmarnowany.. tak, brawo.

ponte22
komentarz
komentarz (edytowane)

Lepiej poczekać niż kupić coś szybko i pózniej żałować że mogłeś wziąć lepsze :)

police12344
komentarz
komentarz

No trudno.

kurt5
komentarz
komentarz

na esc.pl składają za darmo nie ważne czy zestaw jest pełny czy nie bo ostatnio sam dzwoniłem do nich
jeżeli chcesz wiedzieć to jeszcze mogę ci powiedzieć o innych sklepach bo trochę ostatnio dzwoniłem :) a mianowicie :
ram.net.pl - składają za 70 zł i tylko pełne zestawy jeszcze 30 zł za dosyłkę czyli + 100 zł, więc mimo najniższych cen i tak wychodzi na to samo :)
techplanet.pl - składają za 1 zł przeważnie pełne zestawu, ale z tego co rozmawiałem mogą złożyc niepełny,
arest.pl - z tego co wiem to składają za darmo od 3 części czyli obudowy procka i płyty głównej, i dosyłka to nie całe 30 zł
esc.pl - składają za darmo i dosyłka 25 z
gral.pl - składają za darmo pełne zestawy, a za niepełne trzeba dopłacić 50 zł, dosyłka u nich kosztuje tez około 30 zł
morele.pl - składają za 55 zł w promocji, która bieże się razem z płytą główną ( bieżesz płytę do koszyka i zaznaczasz składanie z rabatem)
komputronik.pl - tu nie polecam, ale złożenie kosztuje 60 zł i nie składają nie pełnych zestawów

To chyba wszystkie najpopularniejsze sklepy, a ceny dosyłek jak pisałem to były one za pobraniem, z przedpłatą jest około 10 zł taniej

  • Dobra wypowiedź 1
Gość
komentarz
komentarz

Do ESC dodzwonienie się bądź dostanie maila zwrotnego graniczy z cudem :E

police12344
komentarz
komentarz (edytowane)

No ja przy odbiorze wale kase i kurier oczywiście ;). Aa dzieki. To w poniedziałek zamawiam zestaw.

Witam otóż teraz zamawiam komputer na esc.pl i do zestawu automatycznie dodała mi się pasta termoprowadząca ArcticSilver Arctic Ceramique to jest błąd czy za nią też mam zapłacić bo będą ją nakładać? Jak to jest w esc?

slabolepszak
komentarz
komentarz (edytowane)

A ile kosztuje ta pasta? I ile gram?

tinkilinki
komentarz
komentarz (edytowane)

Jeżeli w koszyku masz za ta pastę cenę to zapłacisz ;d.
;)Jak jej nie chcesz to ją zaznaczasz i robisz " przelicz " ;)

karo47
komentarz
komentarz

Dodała ci sie pewnie automatycznie jak juz masz caly zestaw ,.

Zestaw składasz u nich?
Jesli tak do doliczyli bo musza ja nałożyć na procesor ,a wiadomo ze za darmoche ci tego nie zrobią ,także jest to jak najbardziej normalne ;)

  • Dobra wypowiedź 1
tinkilinki
komentarz
komentarz

Na esc.pl wysyłają już złożone komputery jeżeli zamawiasz zestaw ?

  • Dobra wypowiedź 1
karo47
komentarz
komentarz

Jeśli prosisz o zlozenie i wybierasz tę opcję ;)

police12344
komentarz
komentarz

Nie zaznacza tam się żadnej opcji! Po prostu załączasz w komentarzu że mają Ci stworzyć komputer z tych części. Zamówiłem dzisiaj. Myślę, że do wtorku dojdzie.

A i kiedy odbiorę zestaw to od razu odpalać komputer czy jakieś odczekanie? Czy na tym forum jest popierane piractwo? Bo mam pytanko małe w jednej sprawie. Na razie wind. XP instaluje a potem chcę się zastanowić nad W7 aczkolwiek Vistą... a jak już to co W7 czy Vista?

Kekq
komentarz
komentarz

Widzę zahaczyliście o kwestię wysyłki w sklepie internetowym więc nie tworząc nowego tematu zapytam, czy gdy zamówię zestaw np. na ram.net.pl i poproszę o złożenie, to czy do całej (złożonej) skrzynki dostanę również pudełka z instrukcjami, sterownikami, kablami do innych komponentów (karta graf., płyta główna, itp.)?

police12344
komentarz
komentarz

Właśnie ja nie poprosiłem o wysłanie pudełek... kurde :(.

A nie sorry jednak napisałem :)

I radzę pisać bo słyszałem, że mogą nie wysłać !!!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.