x-kom hosting

Polecane zestawy głośników 2.0, 2.1 i 5.1

tikat
komentarz
komentarz
jeżeli dobrze zrozumiałem i chcesz wybrać spomiędzy tych trzech zestawów to zastanów się między X-230, a X-240. pierwszy zestaw jest mocniejszy trochę, natomiast drugi posiada przystawkę do podłączenia np. odtwarzacza mp3. oba mają gniazda słuchawkowe.

z jednej strony warto dopłacić, a z drugiej strony w tej cenie dostaniesz też bardzo fajne Geniusy -> <<link>>, a jeżeli chcesz mieć ładny dźwięk, to one Cię najbardziej zadowolą. nota bene też posiadają gniazdo słuchawkowe.

Te geniusy są fajne :) I wyglądają znacznie lepiej niż plajstik-szajstik :P

Pytanie tylko, czy lepsze są głośniczki w systemie 2.0 czy 2.1? Niestety na 5.1 nie mam wystarczająco dużo miejsca :(

kajzer
komentarz
komentarz
Te geniusy są fajne :) I wyglądają znacznie lepiej niż plajstik-szajstik :P

Pytanie tylko, czy lepsze są głośniczki w systemie 2.0 czy 2.1? Niestety na 5.1 nie mam wystarczająco dużo miejsca :(

i co najważniejsze, brzmią również lepiej. moim zdaniem lepszym wyborem będzie dobry zestaw 2.0, a takim jest ten zestaw Geniusa, niż przeciętny zestaw 2.1, mowa o Logach :)

tikat
komentarz
komentarz

Dzięki - czuję się przekonany :szczerbaty:

Plusik :)

Atarion
komentarz
komentarz

Postanowiłem zakupic głośniki 2.1 do swojego komputera. Budżet: Do 100zł nie więcej. A oto pare pytań:

1. Gdzie kupić głośniki- allegro czy sklep

2. Jakie głośniki kupić? Creative czy Logitech.

3. Często do Specyfikacji technicznej głośników dopisywane są rzeczy tego typu ,,17 W RMS w głośniku niskotonowym" <--Czy to oznacza moc bassu?

4. CREATIVE INSPIRE T3000 czy LOGITECH X 210. mają po 17, 15 W RMS to chyba duży bass jakoby do domu.

Proszę o szybką praktyczną dorade co mam kupić. Musze wiedzieć Z góry dzięki.

PS: Aktualnie posiadam głośniki z wtyczką, kablem typu Chinch i często bass mi siada tzw przestaje grać. Można temu poradzić? Coś pomoże..

//Łączę tematy

//Capslock zabroniony

//webber

Gość
komentarz
komentarz
1. Gdzie kupić głośniki- allegro czy sklep

Ależ jak ci wygodniej.

2. Jakie głośniki kupić? Creative czy Logitech.

Dużo zależy od modelu...

mają po 17, 15 W RMS to chyba duży bass jakoby do domu.

Ja bym to nazwał raczej pierdziawą.

Głośniki w systemie 2.1:

Creative Inspire T3100: http://www.skapiec.pl/site/cat/50/comp/106008 Cena: od 89zł

Logitech X-240: http://www.skapiec.pl/site/cat/50/comp/200038 Cena: od 88zł

Logitech X-230: http://www.skapiec.pl/site/cat/50/comp/102077 Cena: od 131zł

Logitech Z-4e: http://www.skapiec.pl/site/cat/50/comp/154755 Cena: od 245zł

Logitech Z-2300: http://www.skapiec.pl/site/cat/50/comp/102122 Cena: od 391zł

Ja bym wybrał x-230.

Atarion
komentarz
komentarz
Ależ jak ci wygodniej.

Nie oczekaiwałem tejże odpowiedzi.

Dużo zależy od modelu...

Powiedz coś więcej

Ja bym to nazwał raczej pierdziawą.

Co chcesz przez to powiedzieć?

Ja bym wybrał x-230.

jckzR- Z twojej wypowiedzi nic nie przeczytałem konkretnego. W twoim poście nie ma tylu informacji które przekonały by mnie do zakupu. Proszę niech inni się wypowiedzą. Po to piszę na tym forum, aby uniknąć infantylnych porad...

PS2:A może by tak zastanowić się nad Geniusami? Kilka postów wcześniej kolega postanowił wybrać zestaw 2.0 niż 2.1 . Jaka jest różnica między nimi patrząc na siłę basu? Proszę powiedzieć co by tu kupić.

Walkman
komentarz
komentarz

no ja też logi x 230 bo mają dobrą jakość za stosunkową małą cene.

Kapiszon
komentarz
komentarz
jckzR- Z twojej wypowiedzi nic nie przeczytałem konkretnego. W twoim poście nie ma tylu informacji które przekonały by mnie do zakupu. Proszę niech inni się wypowiedzą. Po to piszę na tym forum, aby uniknąć infantylnych porad...

PS2:A może by tak zastanowić się nad Geniusami? Kilka postów wcześniej kolega postanowił wybrać zestaw 2.0 niż 2.1 . Jaka jest różnica między nimi patrząc na siłę basu? Proszę powiedzieć co by tu kupić.

najlepiej to powiedz ile możesz przeznaczyć na swoje głośniki pieniędzy i do czego chcesz ich używać. <muzyka, gry, filmy>

Atarion
komentarz
komentarz

Głośniki do muzyki. Bas najważniejszy- musi być mocny. Reszta nie ma znaczenia. Więc co będzie najlepszym wyborem dla mnie? Budżet jako tako się powiększył, hmm tak do 150 zł.

kisiel92
komentarz
komentarz
Głośniki do muzyki. Bas najważniejszy- musi być mocny. Reszta nie ma znaczenia. Więc co będzie najlepszym wyborem dla mnie? Budżet jako tako się powiększył, hmm tak do 150 zł.

Jeśli do muzyki i do 150 zł to tylko i wyłącznie te Geniuski http://allegro.pl/item446392691_glosniki_g...o_fvat_wwa.html

Dobre 2.0 będzie miało na pewno nie gorszy bass niż plastikowy sub od Creativa czy Logitecha.

lukasz938
komentarz
komentarz

Logitech Z-3 czy Z-4 czy Z-2300 który zestaw mi byście polecili.

Z-3 40W dobry basik za ~250 pln

Z-4 40W dobry basik, lepsze satelitki za ~300pln

Z-2300 200W mega basik ogolnie niezła imprezke można rozkręcić za ~500pln

Który zestaw wybrać czy oplaca się inwestować w Z-2300?

Może zaproponujecie coś od siebie byle satelitki się zmieściły na biorku a dla suba gdzieś się miejsce znajdzie.

Gość
komentarz
komentarz
Z-3 40W dobry basik za ~250 pln

Z-4 40W dobry basik, lepsze satelitki za ~300pln

Z-2300 200W mega basik ogolnie niezła imprezke można rozkręcić za ~500pln

Ja słuchałem kiedyś w sklepie tych dwóch pierwszych, wydaje mi się, że lepsze były Z-4, jednak te dwie pierwsze zetki są głośnikami typowo do muzyki.

Z-2300 to już porządne głośniki komputerowe z THX.

batman015
komentarz
komentarz

Mam 150 zł na głośniki , chciałem najlepiej 5.1 ale Logitech x-540 troche za drogie. 2.1 jezeli beda dobre tez moga byc

lukasz938
komentarz
komentarz

@freddi

Ja bym ci polecił:

2.1 Logitech X-230 ~130~150 pln

2.0 Genius SP-HF1250X ~150 pln

5.1 Logitech X-540 ~200 pln ale jakas tańsza okazja moze sie trafić na alegro czy na necie

Musisz sie zastanowić do czego bedzie ci słuzyć ten zestaw, jeśli bedziesz oglądać filmy to warto dolozyć do Logow X-540, jeśli muzyka to czy wolisz mruczący basik Logi X-230 - niskie dzwięki - dobre do techno, hiphopu, house czy mocniejsze wysokie i średnie dzwięki dla fanów jazu, klasyki, rocka - Geniusy. Oczywiście zanim coś kupisz pomyśl gdzie to postawisz bo i funkcjonalność jest ważna ;)

Osobiscie wybrał bym Logi X-230 bo bym jeszcze sobie kupil SB Live do tego ;)

Taka jest moja opinia. Pozdro

kisiel92
komentarz
komentarz

Za 150 zł to bierz 2.0 Genius SP-HF1250X

Zestaw 5.1 to według mnie opłaca się kupować dopiero od Geniusów 4000 (jeśli nie potrzebujesz mocnego basu - 225 zł) lub jeśli potrzebujesz mocnego basu to 5000 /5005 (270 zł).

borysek
komentarz
komentarz

T6100 to nie warty uwagi szmelc lepsze te logitechy jednak najlepiej zrobisz kupując Geniusy SP-HF1250X, drewniane, mocne, świetnie grają bez pierdzącego subwoofera

snipergrand
komentarz
komentarz

Witam ! Czytałem forum i do wczoraj bylem zdecydowany na geniuski 5005 jednak w sklepie gdzie mialam kupic wycofano je ze sprzedaży. Zapytalem ich dlaczego a oni odpowiedzieli ze glosnkiki te byly bardzo awaryjne. No i co tu teraz począc ? Kupowac te geniusy czy moze co innego jesli cos innego to co ?

Z góry thx za odpowiedzi

Duban
komentarz
komentarz

W 5.1 chyba nie ma lepszych do 300zł niż te Geniusy. Weź je. Pre osób na forum ma i nie narzekają :P

Bamu
komentarz
komentarz
w sklepie gdzie mialam kupic wycofano je ze sprzedaży. Zapytałem ich dlaczego a oni odpowiedzieli ze glosnkiki te były bardzo awaryjne.

W jakim sklepie tak stwierdzili ?

Coraz więcej ludzi je kupuje, model 5000 albo 5005, siostrzane modele, różnica tylko wygląd.

Kiedyś sam do nich nie byłem przekonany ale po przeczytaniu tego i owego i co najważniejsze usłyszeniu ich zmieniłem zadanie.

A co do awaryjności to wiadomo że zawsze coś sie może zdarzyć, ale jak już słyszałem o jakimś problemie to tylko problem z pilotem

kisiel92
komentarz
komentarz

Bierz te Geniusy, bo lepszych w tej cenie nie znajdziesz.

I nie słuchaj się sprzedawców, bo gadają bzdury, byleby Ci wcisnąć to , co chcą sprzedać.

kv1
komentarz
komentarz

Witam, w przyszłym tygodniu mam zamiar kupic sobie te głośniki manty 2.1, czy ktoś posiada takie głośniki i może mi powiedzeć czy za tą cene 179pln watro czy nie warto oraz moze w tej cenie są jakies inne lepsze?I jak to bedzie grało z kartą dzwiękową realtek al883, prosilbym o pomoc :)

Gość
komentarz
komentarz

Głośniki raczej nienajlepsze.

http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=67137

W tej cenie x-230 lub z-3 Logitecha.

jak to bedzie grało z kartą dzwiękową realtek al883

Nie najlepsza karta, możesz dokupić coś lepszego.

webber
komentarz
komentarz

Geniusy 1250x + jakiś używany SB Live! z allegro. Zarówno głośniki Manty jak i Realtekowy ALC883 są bardzo słabe.

m1siu
komentarz
komentarz

Witam, chciałbym się Was poradzić jakie głośniki powinienem kupić, dysponuję kwotą 230zl. Chciałbym żeby miały ładny czysty dźwięk, nie muszą być bardzo głośne. Będę ich głównie używał do słuchania muzyki na komputerze podczas robienia różnych pierdół :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.