x-kom hosting

Polecane zestawy głośników 2.0, 2.1 i 5.1

ReaveN
komentarz
komentarz

czyli lepsze sa te G51 i spokojnie moge zmienic?

Duban
komentarz
komentarz

czyli lepsze sa te G51 i spokojnie moge zmienic?
Taa. Na pewno się lepiej sprawdzą ;) (moim zdaniem)
Klakierro86
komentarz
komentarz

a jak wygląda taki panel audio przesłał byś mi linka bo nie wiem o co chodzi ?? a jakbym kupil lepszą karte dzwiękową to było by więcej wejsc ??

Kapiszon
komentarz
komentarz

Panele wyglądają tak: Click!

Jesli kupisz lepsza karte to i tak nic to nie da, oczywiście poza lepsza jakością dźwieku

Klakierro86
komentarz
komentarz

aha i do tego podlącze sobie słuchawki.szkoda że w głośnikach nie ma takiego wyjscia na nie.A cieżko taki panel podlączyc do komputera?? a mozna do niego bezpośrednio podlaczyc głosniki czy lepiej w karte dzwiekową bo sie nie znam na tym

Kapiszon
komentarz
komentarz

panel podłączyć jest łatwo ale będziesz musiał rozebrać komputer, jego lewą boczna ścianę. wtyczki od tego panelu podłączasz do odpowiedniego gniazda na płycie karty i wszystko śmiga

Klakierro86
komentarz
komentarz

Ok dzięki za wszystkie info kupuje Geniusy i kupie sobie ten panel podepne go pod nagrywarke w kompie i tam będe podłaczał słuchawki jak nie ma miejsca na karcie dzwiękowej już.Ale dziwi mnie to że teraz robią głośniki bez wyjscia na słuchawki i karty dzwiękowe z tak małą iloscią miejsc ze jak podłączysz głosniki 5.1 to nie ma miejsca juz na słuchawki.

proohno
komentarz
komentarz

Czy dla słuchaczy min: muzyki elektronicznej - utwory Jean Michel Jarre lub techno (z nieco głębszym basem) warto przeznaczyć kasę na "Microlab Solo 7C"?

Z góry dzięki za odpowiedź

Kapiszon
komentarz
komentarz

Klakierro86 mało kto ma podłączone jednocześnie słuchawki i głośniki, wyborem jest właśnie ten panel. Nie podłączaj nic do nagrywarki :P po prostu kable od panelu do karty i wtedy słuchawki wpinasz w panel ;)

proohno Microlab Solo7c opłaca się kupować tylko jeśli swoje uwory słuchasz w formatach nieskompresowanych czyli np. Wav, FLAC, słuchanie mp3 o niskiej jakości (część techno) możesz być niemile zaskoczony, bowszystkie "wady" piosenki dokładnie usłyszysz

Duban
komentarz
komentarz
słuchanie mp3 o niskiej jakości (część techno) możesz być niemile zaskoczony
Co do tego to nie jest w sumie źle ;) Może dlatego, że moją 'kartą dźwiękową' jest iPod i przez niego ładnie słychać. Nie mówę, bo tą samą płytkę słuchałem w 192kbit i 320kbit i różnica była. Jeśli nie słucha się b. głośno to da się w miarę dobrze słuchać minimum 192kbit. Jeśli damy głośniej może być troszkę gorzej (ale na imprezach zwykle jeszcze staramy się puszczać z AudioCD ;) ).

PS.

Odpaliłem, też piosenkę 68kbit i było gorzej (dużo) niż na starych 2.1 (MT3316).

PS2.

Drewnianego ucha nie mam :P , a mój brat jest jakby audiofilem, bo mp3 praktycznie nie słucha, bo nie może :D Ale ten format w Solo7C mu odpowiada ^^

jammal17
komentarz
komentarz

Witam posiadam kartę dźwiękową "Xonar DX/XD" i zastanawiam się nad kupnem nowych głośników ( obecnie posiadam Creative Inspire T3100 )

i zastanawiam się nad kupnem któryś z tych dwóch głośników :

Microlab Solo7C

lub

Creative GigaWorks T40

które mi polecacie ? a może macie coś innego godnego polecenia ?

z góry dziękuje za odpowiedzi.

Michał Paluch
komentarz
komentarz

Lepiej zagrają Solo7C, jednak weź pod uwagę jakość tego czego słuchasz. Jak słuchasz dużo mp3, wma, itp lepiej weź głośniki Creta. Jak słuchasz flac-ów, wav-ów, bierz śmiało Microlaby. Słuchając mp3-jki na Microlabach będziesz tylko zawiedziony z jakości dźwięku. Z flac-ami Mikrolaby mogą Cie "zmiażdżyć" ;)

Damiano166
komentarz
komentarz

Witam mam do wydania na głośniki około 450 zł...

Zastanawiam się nad Logitech G51

Warto brać z te pieniądze ?

Logitech G51

I jeszcze jedno pytanie... jak porozstawiać głośniki żeby był jak najlepszy efekt.

Z góry Thx

Michał Paluch
komentarz
komentarz

Jak masz tyle kasy to obczaj lepiej Genius SW-HF 6000. Drewno, 200W mocy, pilot.

Co do rozstawienia głośników - patrz tutaj -> fronty, center, tyły, sub. Ja się zastosowałem do tych reguł... Powiem jedno - jak w kinie ;)

Możesz jeszcze to sprawdzić -> http://thx.com/home/setup/speakers/desktop.html

rybka
komentarz
komentarz

Witam. Mam zamiar kupić głośniki Logitech x-230 lub Logitech Z 3e. Które będą lepsze?

Najbardziej zależy mi na jakości dźwięku i na bassie który nie będzie buczał, dudnił ani tłumił wyższych częstotliwości. Po prostu chce żeby wszystkie tony były wyraźne i słyszalne. Mają mi służyć do słuchania muzyki, oglądania filmów i do grania.

Jeśli Macie jakieś lepsze propozycje głośników możecie je podać.

Proszę o pomoc szczególnie użytkowników którzy mieli już kilka sprzętów audio do komputera i mogliby pomóc swym doświadczeniem. ;)

Moja karta dźwiękowa jest zintegrowana z płytą główną (model ASUS P5L 1394 ), czy na niej będą dobrze grać te głośniki?

Pozdrawiam

lebron123
komentarz
komentarz

Nie wiem jak Z 3e ale x-230 naprawde dobrze dają , u kolegi nie raz imprezki byly na nich :) Sam mam zamiar je kupic;] Pozdro

Michał Paluch
komentarz
komentarz

Z tych dwóch wybrałbym Z 3E

zak
komentarz
komentarz

witam

poczytałem trochę i proszę o rade.

Pozbyłem się Creativ Inspire 5.1 A500. Teraz zamierzam nabyć Logitech X450 lub Genius SW-HF5.1 4000 .

Pytanie brzmi czy Geniusy maja podobną funkcję Matrix( tryb Matrix generuje

dźwięki w układzie 5.1 z 2-kanałowych źródeł dźwięku stereo) jak Logitechy.

Zależy mi na tym, żeby grały wszystkie głośniki, gdy nie ma sygnału 5.1 ? Głośniki chce wykorzystywać głównie do Tv LCD i DVD?( do kompa ...owszem też )

Michał Paluch
komentarz
komentarz

Geniusy przenoszą sygnał stereo na tył, nie jest to surround, ale tyły też grają

zak
komentarz
komentarz

dzieki...

Żeby uzyskać taki efekt to trzeba dokupić jakieś przejściówki ? Czy też można to ustawić przez pilota?

Michał Paluch
komentarz
komentarz

To działa bez przejściówek

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.