x-kom hosting

Polecane zestawy głośników 2.0, 2.1 i 5.1

vaxtor
komentarz
komentarz

Typowa karta zintegrowana słynne AC97 ;)

A głośniczki niezłe i firmowe współpracować będą na pewno o ile masz k.dzwiękową 5.1 ..

roman_13
komentarz
komentarz

Niektóre mają w opcjach ustawienia na 5.1. Wtedy wejście mikrofonowe i liniowe robią za wyjścia dźwięku :D

nokia6610ia
komentarz
komentarz
Typowa karta zintegrowana słynne AC97 ;)

A głośniczki niezłe i firmowe współpracować będą na pewno o ile masz k.dzwiękową 5.1 ..

No wlasnie, a jak sprawdzic czy mam k.dzwiekowa 5.1 ?:_)

webber
komentarz
komentarz

Jeżeli możesz przeznaczyć na głośniki jakieś 260zł to Genius SW-HF 5000 będą lepszym wyborem od tych Logitechów.

Gość
komentarz
komentarz
Jeżeli możesz przeznaczyć na głośniki jakieś 260zł to Genius SW-HF 5000 będą lepszym wyborem od tych Logitechów.

Ciągle bedziesz doradzał ten model? w kazdym temacie o pomoc glosnikow 5.1 , mowisz zeby zakupil geniusy ... Logitechy tez swietnie graja.

webber
komentarz
komentarz

Uwierz mi, nie mówię tego bez powodu. Sporo szukałem, czytałem testów, recenzji i porównań, odsłuchiwałem parę zestawów przed zakupem, w końcu sam zdecydowałem się na Geniusy. Wiem, że to był świetny wybór, bo grają bez porównania lepiej od takich X530 czy X540. A skoro kosztują niewiele więcej to czemu się na nie nie zdecydować?

stawar12
komentarz
komentarz

Geniusy lepsze pod względem mocy: x530 subwoofer = 25W, SW-HF 5.1 5005 = 75W

wykonanie: logi = "chinski" plastic, genius = drewno

Reszte oceńcie sami. Ja bym brał Geniusy :D ale jak komu sie podoba :) pozd0 !!

K@mil
komentarz
komentarz

Jakie głośniki 2.1 za ~100 zł. Ważne żeby był ładny dźwięk

//od takich dyskusji jest temat zbiorczy

//łączę

//vocativus

Tomek
komentarz
komentarz

Logitech X-230 kosztują coś ok 130zł ale się opłaca dopłacić.

astrorek
komentarz
komentarz

X-230 mogą być, ew. Creative T20 (bez Subwoofera)

Gość
komentarz
komentarz

Powiedzcie mi, jak to jest?

x-240 - tańsze niż x-230 i słabsze, a x-230 pomimo niższego numerka w nazwie są lepsze.

A teraz 5.1

x-240 - droższe niż x-230... lepsze? Jak to, kurczę, jest?

Pytanie nr. 2

Opłaca się kupować x-230, czy może lepiej x-530? Miejsca na dobre rozstawienie nie ma, ale chociażby postawić je koło siebie żeby grały, bo różnica w cenie nie jest duża.

Wiem, Geniusy 5005, ale to wyższa półka.

//od takich dyskusji jest temat zbiorczy

//łączę

//vocativus

Walkman
komentarz
komentarz

ja mam x530 (wszytskie koło siebie) i jak biore na 75% to mnie uszy przez 20 min bolą polecam !!!

stawar12
komentarz
komentarz

nie wiem jak to jest z tymi modelami, ale napewno lepiej mieć 6 głośników niż 3 :)

Teroic
komentarz
komentarz

Zalezy jak chcesz uzytkowac. Masz miejsce do rozmieszczania to bierz 5.1 jesli nie to 2.1. sam posiadam X-240 i moge je bardzo szczerze polecic, super graja.

piku
komentarz
komentarz

Jak do słuchania muzyki to 2.1, dźwięk i tak masz w stereo. No i nie będzie praktycznie różnicy między 2.1 a źle rozstawionym 5.1, poza tym 6 głośników nie gwarantuje lepszego dźwięku. Poza tym rozważ zakup Creative T3100, grają lepiej od tych Logitechów; albo jakieś w drewnie - te Geniusy wcale nie są nie wyższą półką, nie są też przesadnie drogie, stereo kosztują ok. 120zł:

http://allegro.pl/item359452825_genius_sp_...ena_krakow.html

i nie patrz że bez subwoofera (i tak bas jest po tuningu nie brzmi jak powinien, występuje też dziura w generowanych częstotliwościach), bo mimo to całkiem nieźle grają no i świetnie wyglądają.

przemkowhite
komentarz
komentarz

Jezeli zdecydujesz sie na 5.1 bierz x-530. Sam mam i polecam! Idealny sprzet na wkurzenie sadiadow :P I bardzo dobry bass!

przemekd
komentarz
komentarz

Witam

cały czas się zastanawiam który z tych modeli wybrać z tego co porównywałem to crative ma troche większą moc

Ja do tej pory nie miałem wogóle do czynnienia z takimi głośnikami, proszę o porade, byłem już zdecydowany na logitecha ale teraz znowu się zastanawiam

Dzieki

//łączę

//vocativus

  • 4 tygodnie później...
Yoda_GTW
komentarz
komentarz (edytowane)

Jak w temacie - szukam jakiś w miarę dobrych głośników 5.1 do 200 zł. Będą one podłączone do komputera, więc powinny mieć wbudowany wzmacniacz.

Jeśli ktoś zna jakieś dobre, a niewiele droższe, to też niech napisze. :D

konieczko
komentarz
komentarz

polecam osobiscie Creative inspire T6100 jest to zestaw oczywiscie 5.1 maja dobry bass z regulacja z tylu subwoofera :) mam takie i bardzo dobrze sie sprawuja jak i w grach jak i w odtwarzaniu muzyki moze i Tobie sie spodobaja :) pzdr http://allegro.pl/item371874317_creative_t...zestochowa.html

Weacky
komentarz
komentarz

w granicach 200zł tylko i wyłącznie Logitech X-540

Yoda_GTW
komentarz
komentarz

Ale rozumiem, że do tych głośników (logitech X-540) nie potrzebuję zewnętrznego wzmacniacza, tylko jest on wbudowany w subwoofer?

webber
komentarz
komentarz

Tak, oczywiście, wszystkie głośniki komputerowe mają swój własny wzmacniacz. Wystarczy podpięcie pod kompa i konfiguracja sterowników.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.