x-kom hosting

Polecane zestawy głośników 2.0, 2.1 i 5.1

Tomek
komentarz
komentarz

Logiteh X-230 2.1 cena ok 160zł najlepsze jakie kupisz w tej cenie.

Jak na taką cene to super grają.

Dafko
komentarz
komentarz

logitech x 540 jeśli chodzi o 5.1 za tą cenę to lepszych nie ma a x 230 ma kolega i też gorąco polecam

webber
komentarz
komentarz
logitech x 540 jeśli chodzi o 5.1 za tą cenę to lepszych nie ma

Tyle, że te Logitechy to conajmniej 220zł, a szef ma budżet 100-150zł. Poza tym x530 są IMO nieopłacalne, bo za 260zł można mieć Geniusy SW-HF5000.

Szajba_m-ce
komentarz
komentarz
Muszą być 2.1 ? Czy nie lepiej 5.1 ?

w apollo masz zestaw 5.1 Creative T6100 za 152 zł i warto dołożyć pare groszy ;)

Głośniki 5.1 Creative Inspire T6100

http://www.apollo.pl/store/show_detail/29447

Popieram B/D głośniki sam je posiadam od dłuższego czasu i mi się bardzo podobają do tego mam oczywiście kartę muzyczną SB. Jak za tą cenę nie znajdziesz nic lepszego.

stawar12
komentarz
komentarz

Ja polecam Creative Inspire P5800

nie mają wielkiej mocy razem ok 70W RMS

ale na moim pokoju 20m2 dają rade :PP

Denu
komentarz
komentarz

Jeśli chodzi o 2.1 to polecam Logitech X-230, sam je posiadam.Cena ok. 170zł nieźle dają szczególnie subwoofer.Polecam

Zbyszlaw
komentarz
komentarz

Czy jest jakiś sens kupować głośniki Creative 5.1 Inspire T6100 lub Creative 2.1 Inspire T3100 do zintegrowanej karty Realtek AC97 Audio?

Systemoki
komentarz
komentarz

Ja polecam Genius 5000/5005 - drewieńko, dają kopa :)

Zbyszlaw
komentarz
komentarz

Niestety za drogie, szukam raczej czegoś 100-150zł. Tylko po prostu chciałbym się dowiedzieć, czy to ma jakiś sens razem z kartą zintegrowaną, czy raczej trzeba by kupić kartę muzyczną.

stawar12
komentarz
komentarz

"czy to ma jakiś sens razem z kartą zintegrowaną, czy raczej trzeba by kupić kartę muzyczną"

Sens ma zawsze, ale grać bedzie... . Więc lepiej kupić jakiś Sound Blaster Audigy. :P

Gość
komentarz
komentarz
Więc lepiej kupić jakiś Sound Blaster Audigy. tongue.gif

Ile by kosztowała jakaś najtańsza,grająca lepiej od zintegrowanej, też mam AC97? W grę nie wchodzi allegro.

stawar12
komentarz
komentarz

http://www.apollo.pl/store/show_detail/19292

Ta sama, ale z apollo.pl Napewno bedzie grała o niebo lepiej niż AC97

daro121
komentarz
komentarz

mam pytanko czy zestaw glosnikow Creative SBS580 5.1 to dobry zestaw?

EDIT Pomoze ktos?

stawar12
komentarz
komentarz

dołóż troche i kup Inspire T6100. Większa moc z czym wiążą się także efekty (bass itp.) ale jak chcesz :PP

daro121
komentarz
komentarz

Creative SBS580 5.1 czy Inspire T6100 byly by lepsze w pokoju o wymiarach 4x3?

Popek
komentarz
komentarz

Hm.. ja bym wybierał T6100 :)

daro121
komentarz
komentarz

jak tak mowicie to ja tez je wybiore

dzieki

mates-s
komentarz
komentarz

Witam!

Muszę się Wasz poradzić. Otóż chciałbym wymienić głośniki. Obecnie posiadam zestaw Logitech X-230. Są one bardzo dobre, ale posiadają pewne mankamenty, które mnie wręcz wnerwiają. Gdy robie głośniej to w niektórych piosenkach słychać jak powietrze wylatuje z subwoofera i druga to w muzyce jest za dużo wysokich dźwięków, a w filmach za dużo basu.

Na allegro zestawy Z-4 kosztują około 280zł. Czy będę słyszał jakąś różnicę, pomiędzy X-230 a Z-4?? Czy w ogóle opłaca się wymieniać?

P.S. Jak by co to chętnie sprzedam mój zestaw X-230 w stanie wręcz idealnym za ok. 120 zł ze wszystkim :D

Pozdrawiam! :)

//jest już temat do dyskusji o głośnikach!

//łączę

//vocativus

WolfiK
komentarz
komentarz

x-230 są uważane za jedne z najbardziej udanych konstrukcji 2.1 Wątpie żeby z-4 były dużo lepsze. Jeżeli chcesz super jakości dźwięku to kup sobie słuchawki.

Gość
komentarz
komentarz
x-230 są uważane za jedne z najbardziej udanych konstrukcji 2.1

Poza beznadziejnie rozmieszczonymi kablami, brakiem pilota, sterowaniem głośnością na satelitce a bassów na "subwuferze", no i kiepskimi materiałami. To mnie na razie odpycha od ich kupna, chociaż może się zdecyduję...

345672
komentarz
komentarz

Kupiłem sobie niedawno głosniki Inspire T6100 i musze przyznać że są nawet niezłe. Dużą wadą jest to, że z tylnych głosnikow i głownego, przedniego, prawie nic nie slychać ;/

ivann2
komentarz
komentarz

Chciałbym podzielić się z wami moją opinią o tych głośnikach.Są to głośniki 2.1 (2 satelitki i subwoofer)

najpierw troche danych technicznych :)

Głośniki satelitarne: 6 W (RMS) na kanał (2 kanały)

Pasmo przenoszenia 40Hz - 20kHz

Subwoofer: 17 W (RMS)

moje osobiste wrażenia :)

subwoofer tak jak i satelity nie mają za dużo mocy. subwoofer jak jest wyżej ma 17 wat, a 1 satelitka ma 3 W. głośniki grają bardzo ładnie, dźwięk jest czysty.

plusy

-Czysty dźwięk

-Cena (allegro - ~95zł)

-Ładny wygląd (przynajmniej dla mnie)

-możliwość zawieszenia na ścianie

minusy

-Mała moc

-troche krótkie kable

czy warto je kupić ?

Jeżeli od głośników oczekujesz ładnego dźwięku to są głośniki dla ciebie! Jeżeli oczekujesz ładnego dźwięku jednocześnie głośnego to jednak głośniki nie dla ciebie. Gdy włącza się głośność na jakieś 60% dźwięk się jak ja to mówię "rozstraja", czyli poprostu brzydziej gra. Jak dla mnie to dobre głośniki.Można w miare głośno na nich posłuchać.

Mam nadzieję że komuś się przyda ta recenzja.

strona producenta z tymi głośnikami

a tutaj jest zdjęcie tych głośników

mix51813.jpg

//łączę

//vocativus

BoReK*
komentarz
komentarz

Za tę cenę to dobry wybór :rotfl: Chyba sam sobie takie sprawie :hyhy:

ivann2
komentarz
komentarz
Za tę cenę to dobry wybór

ja tego nie powiedziałem... to już jest raczej twój wniosek

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.