x-kom hosting

Polecane zestawy głośników 2.0, 2.1 i 5.1

kv1
komentarz
komentarz

te geniusy to chyba trudno dorwac.. podłączylem sobie wieże z dwoma duzymi glosnikami, czy jak kupie jakis zestwa np.2.1 to bedzie mi dzialalo czy musze wieże odłączyc??

a co powiecie o tych? : http://www.proline.pl/sklep.php?prodid=MEDIA+TECH+MT3315

Gość
komentarz
komentarz

Raczej kiepskie.

Witam, chciałbym się Was poradzić jakie głośniki powinienem kupić, dysponuję kwotą 230zl.

Do muzyki możesz wybrać Logitech z-3

Duban
komentarz
komentarz

m1siu - http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=432880442 - Szukaj takich

kv1 - jak masz podłączoną wieżę i kupisz jakiekolwiek inne osobne głośniki to radzę Ci odłącz wieżę...

Co do tych MT3315. Ja mam MT3316 (model wyższe) i sprawują się nieźle ;)

Jeśli będę wymieniał to tylko coś koło Solo 7c :P Na nic innego gdyż grają wyśmienicie (jeśli słuchasz czegoś typu HipHop, Metal, Rock, Funk, Jazz [nie wiem jak techno ale pewnie też dobrze]).

kv1
komentarz
komentarz

a dlaczegfo lepiej odłączyc wieze?

jeszcze chcialbym abyscie pomogli mi dobrac głosniki 2.1 takie zeby mialy duze kolumny i dobry bass bo potrzebuje dobrze grajacego sprzetu bo codziennie puszczam muze bo jakies imprezki czy cos :) cena- do ok.200 zl, mam dzwiekowa alc883, mam zamiar zmienic w przyslosci, wiec pomozecie co do tych glosniczkow? bo nie chcialbym wyrzucic pieniedzy w błoto :)

http://www.sirius.pl/komputery/towar_cenni...HF1250X_20.html a te?

aha to teraz juz nie wiem czy kupowac jakiekolwiek glosniki skoro moze sie okazac ze beda one graly gorzej niz wieza..?

Duban
komentarz
komentarz
a dlaczegfo lepiej odłączyc wieze?

Nie ma sensu do dobrych głośników podłączyć wieżę - kiedyś już próbowałem i powiedz mi jak będziesz ciągle regulował głośność, jak to zsynchronizujesz ? Ogólnie będzie kiepsko grało.

Jeśli chodzi o to:

potrzebuje dobrze grajacego sprzetu bo codziennie puszczam muze bo jakies imprezki czy cos smile.gif cena- do ok.200 zl, mam dzwiekowa alc883

Wątpię czy coś z tego zrobisz...

Idź do roboty zarób jeszcze trochę kasy i kup se Solo 7C + dobrą dźwiękówkę i możesz imprezki robić ;)

EDIT:

aha to teraz juz nie wiem czy kupowac jakiekolwiek glosniki skoro moze sie okazac ze beda one graly gorzej niz wieza..?

Jak kupisz jakieś dobre głośniki za 200zł to będą grały lepiej od wieży. U mnie tak było ;) Tylko moje wtedy było za 250zła teraz są za 209zł ;)

kv1
komentarz
komentarz

mam wieze philipsa glosniki maja 2x po 32W, a jakies jednak do 200 zeta?:D

kv1
komentarz
komentarz

ok a ty teraz jakie masz i dobre sa do muzy?

Duban
komentarz
komentarz
a ty teraz jakie masz i dobre sa do muzy?

Pisałem, że:

Ja mam MT3316 (model wyższe) i sprawują się nieźle wink.gif

Grają wyśmienicie (jeśli słuchasz czegoś typu HipHop, Metal, Rock, Funk, Jazz [nie wiem jak techno ale pewnie też dobrze]).

Bass bardzo dobry - nie pierdzi.

kv1
komentarz
komentarz

a no sory, a co powiesz o solo 6c? troche tansze sa od 7 :D

snipergrand
komentarz
komentarz

Mam jescze małe ptyanko zdecydowałem ze biore geniusy tylko tearz ktory model lepszy 5005 czy 5000 czy to nie ma roznicy ??

Duban
komentarz
komentarz
a co powiesz o solo 6c?

Śmiało możesz brać.

100W RMS chyba Ci wystarczy ? :D

Tylko pamiętaj:

+:

-Bardzo dobra jakość dźwięku

-Wysoka jakość wykonania, drewniana obudowa

-Wysoka moc

-Estetyczny wygląd

-Bezprzewodowy pilot

-:

-Przeciętna opłacalność - możliwości niewiele większe od Vigoole C2180 przy zauważalnie wyższej cenie

-Duże wymiary i waga

-Słaba dostępność

-Konieczność posiadania dobrej karty dźwiękowej

5005 czy 5000

O ile się nie mylę to różnica jest tylko w wyglądzie. Ale nie wiem gdzie dokładnie. Może kolor ? :P

kv1
komentarz
komentarz
webber
komentarz
komentarz

Mam jescze małe ptyanko zdecydowałem ze biore geniusy tylko tearz ktory model lepszy 5005 czy 5000 czy to nie ma roznicy ??
Różnią się głównie wyglądem oraz designem pilota. Oprócz tego tylko drobiazgi nic nie znaczące dla przeciętnego użytkownika (np inna impedancja wzmacniacza).
A więc jak, które byście polecili? ma ktoś creativy i może powiedzieć jak grają?
Creativy najsłabsze z tych wszystkich zestawów. Najlepsze moim zdaniem będą Geniusy ale Media Techy jak i Logitechy również zagrają w miarę przyzwoicie.
kv1
komentarz
komentarz

ok no to creative odpadaja, tylko jak teraz wybrac pomiedzy MT3316, Genius SP-HF1250X 2.0, Logitech X-230?? :D:D dylemat :P

w MT sie podobno zacinaja pokrętła i przycisk standby :P

Duban
komentarz
komentarz
w MT sie podobno zacinaja pokrętła i przycisk standby

Mam je ok. roku i nic takiego nie zauważyłem :blink:

Logitechy to plastik. MT i Geniusy są z drewna - na pewno jest różnica w dźwięku. Jeśli kręci Cię bardzo mocny Bass (mnie nie :P ) to bierz MT. Jeśli zaś chcesz dobre głośniki by posłuchać muzyki to Geniusy są dla Ciebie.

kv1
komentarz
komentarz

no własnie musi byc mocy bas, i jak sie poglosi zeby nie trzeszczały to najwazniejsze, geniusy wlasnie nie moge dostac bo dzwonilem tu i tam, sprawdze jeszcze MT a jak nie no to zostaje logitech...

Duban
komentarz
komentarz

MT nie trzeszczą - potwierdzam oficjalnie. Nawet żadnego charknięcia z nich jeszcze nie słyszałem :P

kv1
komentarz
komentarz

a ty kupiłes na allegro czy w saturnie, mediamarkcie?

Duban
komentarz
komentarz

W ProLine.pl

kv1
komentarz
komentarz

no spoko spoko :D dam znac co kupiłem niedlugo, wiec polece ktorys z zestawow :D

czy jest mozliwosc (podłączone: słuchawki, wieża, głosniki komputerowe małe) ze cos moze sie spalic po podlączeniu jeszcze jedengo zestawu a mianowicie logitech x-230? plyta gl, Gigabyte GA965-Ds3, karta dzwiekowa zintegrowana ac883

ivann2
komentarz
komentarz

A więc które głośniki (było w temacie ale został on przeniesiony więc, mówię genius 5000 vs 5005 vs 6000)

są najlepsze pod względami które ładniej grają itp. w 6000 odstrasza mnie cena ale przyciąga łączna moc 200w. więc które warto kupić ? mam zamiar na nich słuchać muzyki, oglądać filmy, grać. mam płytę główną gigabyte ep35-ds4 i 8-kanałową kartę dźwiękową ALC889A. pod względem koloru najbardziej mi pasują 5005, bo najbardziej będą pasować do mojego pokoju, a więc co wybrać ?

kisiel92
komentarz
komentarz

5005 i 5005 to praktycznie takie same głośniki. Różnią się dosłownie szczegółami.

Wersja 6000 ma mocniejszy subwoofer, ale reszta głośników będzie grała z tą samą mocą.

Ja na Twoim miejscu przejrzałbym 5000/5005 i wybrał te, których kolor Ci się podoba i będzie Ci pasował.

adzinek
komentarz
komentarz

Witam!

Poszukuję najlepszych do słuchania muzyki głośników (nie chodzi tyle o głośność, co o jakość dźwięku: słucham przede wszystkim rocka, bluesa, jazzu, alternatywy (Eric Clapton, Dżem, Queen, System of a Down itd itp , głównie w formacie mp3 320kb/s), dużo również gram w FPSy, więc fajnie jakby był dźwięk przestrzenny 5.1 (czyli typowe głośniki komputerowe, nie kolumny).

Karta dźwiękowa: SB X-Fi Fatal1ty Edition

Cena: 700-800 zł

Dziękuję i pozdrawiam

Gość
komentarz
komentarz

Adam Kamiński,

Za trochę więcej z głośników komputerowych znajdziesz Logitech Z-5500. Posiadają certyfikat THX.

Widziałem je kiedyś na Allegro za 800PLN.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.