x-kom hosting

Polecane zestawy głośników 2.0, 2.1 i 5.1

Popek
komentarz
komentarz

O tych JBL-ach pierwszy raz słysze :P

Dlatego brałbym Logitechy, również bardzo dobre.. DjConrado, czy mi sie zdaje czy ty zakładałeś kiedyś temat w sprawie kupna głośników?

milczar111
komentarz
komentarz

Witam mam zamiar kupić jakieś fajne głośniczki, ale nie wiem jakie wybrać interesuja mnie takie do +\-200zł.

Płytę główną posiadam Foxconn P35AS z zintegrowana kartą. Czy ona wystarczy? Czy lepiej kupić np taka karte muzyczna http://allegro.pl/item326106108_sound_blas..._f_vat_gw_.html bedzie dużo większa różnica.

A i głośniczki dobrze jakby miały pilota do podgłaszania, ale to tylko tak na marginesie!

Dzięki z góry za pomoc.

//łączę tematy

//vocativus

Markus123
komentarz
komentarz

Również zamierzam kupić nowe głośniczki, cena do 200 zł, i upatrzyłem coś takiego:Modecom 2.1 - MC - 2050 Spotkał się ktoś kiedyś z tym sprzętem i czy jest on ewentualnie warty uwagi?

Gość
komentarz
komentarz

dzieki przyda sie.

Nova
komentarz
komentarz

Cześć, bardziej niż o głośniki chciałem zapytać o karte dźwiękową. Tzn bardzo lubię słuchać muzy i mam odnośnie czystości dźwięku duże wymagania. Czy dźwiękówka na Asus P5K PRO będźie wystarczająca, czy lepiej kupić nową dźwiękówkę? jak tak to jaką?

No i czy polecili byście jakieś głośniczki konkretne (chyba 2.1) tak około 250

Dziękuję za udzielone odpowiedzi.

Markus123
komentarz
komentarz
Cześć, bardziej niż o głośniki chciałem zapytać o karte dźwiękową. Tzn bardzo lubię słuchać muzy i mam odnośnie czystości dźwięku duże wymagania. Czy dźwiękówka na Asus P5K PRO będźie wystarczająca, czy lepiej kupić nową dźwiękówkę? jak tak to jaką?

No i czy polecili byście jakieś głośniczki konkretne (chyba 2.1) tak około 250

Dziękuję za udzielone odpowiedzi.

Jeżeli masz duże wymagania odnośnie czystości dźwięku, to głośniczki za 250 zł tej czystości Ci nie dostarczą ;). Co do karty, to jeśli będziesz miał już tą płytę, to najpierw sprawdź jak gra ta karta zintegrowana, jeśli Ci nie będzie odpowiadała, to wtedy dokupisz sobie jakąś dźwiękówkę.

lookash87
komentarz
komentarz

witam musze kupic dosyc tanie glosniki ok.60zl + koszt przesylki i tutaj pytanie do was:) co lepsze logitech s220 czy creative sbs 380. A moze macie cos jeszcze lepszego w tej cenie. Czekam na wasze opinie :)

//a popatrz na przypięty dział

//łączę

//vocativus

WolfiK
komentarz
komentarz

Za 60 zł nie kupisz dobrych głośników. Lepiej kup słuchawki-efekty dźwiękowe będą dużo głębsze/lepsze.

Zamie�
komentarz
komentarz

Witam. Zamierzam kupić głośniki do komputera w cenie do 300 zł. Dodam że muszą być z Creative, bo mam zaufanie do tej firmy. Chcę głośniki 7.1 ale mogą też 5.1. Mam jeszcze parę pytań:

1. Aby głośniki działały poprawnie musi być odpowiednia karta dźwiękowa. Czy jest szansa na działanie u mnie głośników 7.1 jeśli mam kartę: Realtek HD Audio output. Sam tego nie umiałem sprawdzić ;). Mam kartę z 6 wtyczkami (nie wiem czy to ma znaczenie)

2. Słucham Gangsta Rapu więc musi być głośno i dobre basy. Czy da sie to zapewnić głośnikami do 300 zł ?

3. Przeglądając głośniki na allegro spotykam głośniki z różnymi końcówkami nazw np. Głośniki CREATIVE INSPIRE T7900 7.1 - co znaczy to T7900 ?

4. Nie wiem czy na pewno ale chyba tak jest że im więcej Wat tym głośniej grają głośniki. A więc które będą lepsze :

- 1200 W - 5.1 (firma nieważna) - 150 zł

- 92 W - 7.1 Creative - 300 zł

To chyba wszystko możliwe że coś mi umknęło. Aha i jeśli mam już kupować to zamówić przez allegro czy w jakimś prywatnym sklepie?

Pozdrawiam: Zamieć

//jest już temat do takich dyskucji

//łączę

//vocativus

HQ19
komentarz
komentarz
1. Aby głośniki działały poprawnie musi być odpowiednia karta dźwiękowa. Czy jest szansa na działanie u mnie głośników 7.1 jeśli mam kartę: Realtek HD Audio output. Sam tego nie umiałem sprawdzić ;). Mam kartę z 6 wtyczkami (nie wiem czy to ma znaczenie)

Tak, będą działały.

3. Przeglądając głośniki na allegro spotykam głośniki z różnymi końcówkami nazw np. Głośniki CREATIVE INSPIRE T7900 7.1 - co znaczy to T7900 ?

T7900 to jest model i to raczej nic nie oznacza.

4. Nie wiem czy na pewno ale chyba tak jest że im więcej Wat tym głośniej grają głośniki. A więc które będą lepsze :

- 1200 W - 5.1 (firma nieważna) - 150 zł

- 92 W - 7.1 Creative - 300 zł

Te co mają 120W to podaj nazwę firmy, bo to też jest ważne.

To chyba wszystko możliwe że coś mi umknęło. Aha i jeśli mam już kupować to zamówić przez allegro czy w jakimś prywatnym sklepie?

Bardziej w sklepie...

Nova
komentarz
komentarz

:) kupuje nowy komp ale głośniczniki do niego zabieram ze starego zestawu, te za 250 pójdą do starego.

Wsumie masz Markus rację co do dźwiękówki... Tylko ja tak mam że jak już wydam na zestaw to później z oszczędności szkoda mi będzie kasy na oddzielny element.

Bynajmniej dzięki i pozdro :)

lookash87
komentarz
komentarz

to nie maja byc glosniki dla mnei tlyko dla znajomej, sam mam cos lepszego, po prostu potrzebne sa glosniki za taka kase ;p wiem ze za ta cene nic dobrego nie wyrwe ale staram sie wybrac jak najlepiej :)

Zamie�
komentarz
komentarz

haker32 to jakaś "************" firma. Tak przypuszczam bo nie jest napisane

lookash87
komentarz
komentarz

widze ze posty sie troche wymieszaly wiec napisze jeszcze raz :). Musze kupic glosniki za 60zl ;p wiem ze za ta cene nic dobrego nie ma ale staram sie wybrac jak najlepiej jak narazie zastanawiam sie miedzy logitech s220 a creative sbs 380 i pytanie do was co bedzie lepsze?:)

Zamie�
komentarz
komentarz
widze ze posty sie troche wymieszaly wiec napisze jeszcze raz :). Musze kupic glosniki za 60zl ;p wiem ze za ta cene nic dobrego nie ma ale staram sie wybrac jak najlepiej jak narazie zastanawiam sie miedzy logitech s220 a creative sbs 380 i pytanie do was co bedzie lepsze?:)

wedł€g mnie creative to firma ktora jest bardzo dobra. pytalem kolegow jakie glosniki maja i wszystkich co pytalem to creative. a logitech o nich jeszcze nie slyszalem

HQ19
komentarz
komentarz
haker32 to jakaś "************" firma. Tak przypuszczam bo nie jest napisane

Jeśli są jakiejś nieznanej firmy to pewnie jest tak, że one nie mają tych 120W. Więc lepszym rozwiązaniem byłoby kupno Creative Inspire T7900 7.1 za taką cenę jaką podałeś albo Creative Inspire T6100 5.1 za 165zł.

widze ze posty sie troche wymieszaly wiec napisze jeszcze raz :). Musze kupic glosniki za 60zl ;p wiem ze za ta cene nic dobrego nie ma ale staram sie wybrac jak najlepiej jak narazie zastanawiam sie miedzy logitech s220 a creative sbs 380 i pytanie do was co bedzie lepsze?:)

Logitech S220 mają lepszą moc głośników niż Creative SBS380, ale Creative ma lepsze pasmo przenoszenia dźwięku. Ja bardziej stawiałbym na Creative. Nie wiem jak sprawują się te Logitechy, bo nigdy ich nie miałem.

khawa16
komentarz
komentarz

Jak w temacie jakie radzicie kupić głośniki chodzi mi 2:1, bo kurcze nie znam sie a chciałbym kupić dobre głośniki żeby porządnie "łupały" i niewiem tez w jakich cenach są już takie porządne, może coś znajdziecie do 100-150zł chyba ze zbierać na droższe.

Czekam na waszą pomoc.

//temat do wyboru głośników jest przypięty.

//łączę

//vocativus

airdamien23
komentarz
komentarz

Muszą być 2.1 ? Czy nie lepiej 5.1 ?

w apollo masz zestaw 5.1 Creative T6100 za 152 zł i warto dołożyć pare groszy ;)

Głośniki 5.1 Creative Inspire T6100

http://www.apollo.pl/store/show_detail/29447

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.