x-kom hosting

Sentymentalnie i Subiektywnie o komputerach i o życiu :)

Youki
komentarz
komentarz

s&g :E

  • 2 tygodnie później...

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Czy ktoś ma do polecenia jakiś podręcznik, bądź zestaw poradników, które przybliżyły by mi na co warto zwrócić uwagę podczas zakupu aparatu fotograficznego oraz na co zwracać uwagę podczas wyboru obiektywu, ponieważ jest to dla mnie czarną magią?

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Jak wam się podoba cena oraz wydajność GTX 1080?

Beaker
komentarz
komentarz

Jeśli we wszystkich grach będzie taka korzyść w wydajności dla 1080, to wydaje się rozsądną propozycją. Jest już podana cena (zł)?

 

Bardzo fajnie pokazuje wydajność i cenę za fps.

 

szynszyl1337
komentarz
komentarz (edytowane)

3600 zł to sugerowana dla referenta czyli jakieś 3100-3300 zapewne dla niereferenta.

 

Jak widziałem zachwalanie referencyjnego coolera to spodziewałem się świetnej wydajności (jakieś usprawnionej wersji), a nie temperatur jak zwykle na poziomie 80 stopni.

Beaker
komentarz
komentarz

Bardziej czekam na Zen niż na nowe karty ze stajni zielonych.

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Ja czekam na vega/polarisy chociaż chyba nie pozbędę się szybko 980-tki, a może.

Jeżeli rzeczywiście zen mają być wydajności skylake lub trochę wydajniejsze to ja raczej pozostanę przy i5 4670k ewentualnie przejdę na i7 4770k/4790k, bo na razie mi się nie spieszy.

  • 2 tygodnie później...
DiMateo
komentarz
komentarz

Jak tam, kupujecie nowe karty Nvidi?

Youki
komentarz
komentarz

A po co?

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Ja tą generację AMD/Nvidii na 85% odpuszczę w dodatku prawdopodobnie będę studentem klepiącym biedę, więc nawet nie będę miał za co :E

Poza tym gtx 980 przy moim i5 w wielu miejscach się już nudzi, więc gtx'y 1070/1080 nie mają sensu.

Youki
komentarz
komentarz
Godzinę temu, szynszyl1337 napisał:

nie będę miał za co

Zbieraj puszki po piwie. ;)

DiMateo
komentarz
komentarz

Złom to słaby interes, no chyba że masz naprawdę sporo towaru XD

szynszyl1337
komentarz
komentarz (edytowane)
3 godziny temu, Youki napisał:

Zbieraj puszki po piwie. ;)

Znajdę mieszkanie blisko akademika i codziennie będę zbierał puszki z niego. Może nawet czegoś bym się dorobił :P

Zobaczyłem testy gtx 1070 i jakoś przyrost klatek po OC jakoś mnie średnio zadowolił, są tytuły z dużym wzrostem, ale czasem jest marginalny wręcz.

r102
komentarz
komentarz
5 hours ago, szynszyl1337 said:

Znajdę mieszkanie blisko akademika i codziennie będę zbierał puszki z niego. Może nawet czegoś bym się dorobił :P

 

 

Najszybciej guzów po spotkaniu z już zbierającymi, uważającymi teren za "swój"...

DiMateo
komentarz
komentarz
11 godzin temu, r102 napisał:

 

Najszybciej guzów po spotkaniu z już zbierającymi, uważającymi teren za "swój"...

 

Czyżby przykre doświadczenia z przeszłości? :)

szynszyl1337
komentarz
komentarz (edytowane)

Już buduję masę mięśniową i trzeba zakupić parę "krakowskich maczet" :P

Youki
komentarz
komentarz

A po co Ci ona ? :E

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Żeby walczyć o złom z akademika :E

Youki
komentarz
komentarz

To raczej inny kurs by Ci się przydał a nie sama masa :D

 

Ehh, jeszcze wyjdzie, że i ja będę się marnować i męczyć psychicznie.

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Mówisz, że nie wypali twój plan ucieczki przed studiami?

Youki
komentarz
komentarz

Nie wiem, nie wiem :D

DiMateo
komentarz
komentarz

Presja otoczenia i rodziny?

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Na co chcesz iść, jeżeli zostaniesz zmuszony?

Youki
komentarz
komentarz

Zmusić to ja się sam siebie bym musiał co najwyżej, bo nikt inny presji na mnie nie wywiera. Jest to ostateczność jakbym siedział nadal w domu do tego czasu. Na co? Nie mam pojęcia, ale matura chyba licho poszła to na cuda nie liczę.

 

 

szynszyl1337
komentarz
komentarz (edytowane)

Przerąbane w tym roku były rozszerzenia, bo chyba wszystko było w miarę trudne.(z tego co słyszałem)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.