x-kom hosting

Sentymentalnie i Subiektywnie o komputerach i o życiu :)

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Na co planujesz iść?

inches666
komentarz
komentarz

Inżynieria Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych ;)

Ostatecznie stanęło jednak na karcie Gainwarda oraz PAX M70. Póki co sprawują się fajnie aczkolwiek chłodzenie karty trochę hałasi

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Inżynieria Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych ;)

 

Ciekawy kierunek. Ja celowałem w elektronikę/telekomunikację, ale obawiam się że progi punktowe mogą mnie pokonać na AGH czy politechnice warszawskiej to spróbuję może fizyki technicznej

 

Ostatecznie stanęło jednak na karcie Gainwarda oraz PAX M70. Póki co sprawują się fajnie aczkolwiek chłodzenie karty trochę hałasi

Jesteś zadowolony?

inches666
komentarz
komentarz

Raczej tak

DiMateo
komentarz
komentarz

Ciekawy kierunek. Ja celowałem w elektronikę/telekomunikację, ale obawiam się że progi punktowe mogą mnie pokonać na AGH czy politechnice warszawskiej to spróbuję może fizyki technicznej

 

Jesteś zadowolony?

 

Zawsze mnie ciekawił kierunek telekomunikacja. Jakie są po tym możliwości?

Wolfensztein
komentarz
komentarz

Powiem, że byłem na Pyrkonie i jestem bardzo zadowolony. Zdziwiłem się, że były stoiska gier indie i to nie byle jakich. Po dłuższej rozmowie z niektórymi twórcami udało mi się uzyskać dostęp do alfy w 3 ciekawych produkcjach.

Nie będę pisał tytułów, bo na pyrkonie była ich pierwsza odsłona, zatem nie znajdziecie o nich informacji. Dlatego polecam śledzić mój kanał :)

Byłem bardzo zadowolony z wystawców artystycznych. Rzeźby metalowe i obrazy były cudne. Nie wspominając o całych obozach tematycznych Mad Max'a czy Ludzi Pustyni z Star Wars.

 

Oczywiście było też sporo stoisk z mangą i gadżetami,czy elementami do cosplay, ale co mnie bardzo zdziwiło, było też sporo prywatnych artystów sprzedających swoje produkty.

Kupiłem 2 poduszki z Mią (Monster Musume) i Wall-Scroll z Kurumi Tokisaki (Date a Live).

 

Nie zabrakło też samych cosplayerowców, ale z roku na rok coraz biedniej w tym aspekcie :C

  • 2 tygodnie później...
DiMateo
komentarz
komentarz

Udało się dostać do bety ME Catalyst :D

Wolfensztein
komentarz
komentarz

Tak, ograłem sobie główną linię fabularną i poboczną. Muszę przyznać, że byłoby super gdyby nie znikająca podłoga i denerwujące błędy nawigacji.

inches666
komentarz
komentarz

W końcu beta, nie? ;)

Wolfensztein
komentarz
komentarz

Niby tak, ale nawet jak grało się w betę, to TAK wielkich niespodzianek nie było xD
Przynajmniej postać się nie buguje tylko ginie.

(W sumie to szkoda, że nie można sobie pobiegać trochę po ulicach na dole... ale taka już specyfika gry.

inches666
komentarz
komentarz

W końcu to nie Assasin's Creed, nie? :P 

Zorientowałem się że nie mam w co grać. Tzn. mam, nawet sporo (ze świeżo kupionym Populous: Trials Of The Olympian Gods) ale nic mnie nie satysfakcjonuje. Dishonored przeszedłem, dwójki jeszcze nie ma, Deus Ex: Mankind Divided jeszcze nie wyszło, Morrowind się zestarzał, Daggerfall się okropnie zestarzał pod wzgędem sterowania...
God, help...

Wolfensztein
komentarz
komentarz

Teraz nowa skradanka wyjdzie :P Aragami, dawno zapomniany projekt wraca do życia.

 

Ja nawiązałem jako tako współpracę ze studiem Light Echo w celu przetestowania ich najnowszej produkcji. COMA uwiodła mnie oprawą graficzną i nowatorskim pomysłem.

inches666
komentarz
komentarz

Ja przestałem szukać nowatorskich pomysłów tylko nowego spojrzenia na stare patenty. Arx Fatalis na przykład - nie ma drugiej gry RPG tak bardzo polegającej na fizyce oraz mającej tak fajny system czarów oraz gotowania. A gra z 2002 roku

inches666
komentarz
komentarz

Co się wydarzyło w interfejs?

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Takie cóś.

Jakoś tak nie swoje się czuję.

DiMateo
komentarz
komentarz

Hmm nowy image chyba XDD Ciężko się bedzie przyzwyczaić na nowo

inches666
komentarz
komentarz

Powiadomienia o odpowiedziach w obserwowanych tematach nie dochodzą, to wiem na pewno...

Youki
komentarz
komentarz

To nie ten temat na zgłaszanie błędów :D

szynszyl1337
komentarz
komentarz (edytowane)

Ja na razie mam rozkminę, dlaczego przyszedł mi na mail komunikat o temacie założonym przez nowego użyszkodnika, którego pierwszy raz zobaczyłem wchodząc w tą wiadomość.

Nie ma teraz edycji postów? Czy jestem po prostu ślepy?

Czyli jest, ale jak długo można edytować posty po opublikowaniu?

Youki
komentarz
komentarz

1440 minut jak wcześniej. :)

  • Dobra wypowiedź 1
szynszyl1337
komentarz
komentarz

Z tego co widzę 1440 minut lub do kolejnego postu, bo po tym jak napisałeś wiadomość zniknęła mi możliwość edycji. Nie zbyt to wygodne, gdy chce się poprawić literówkę.

W dodatku dlaczego nie można dodać Ci punktu reputacji a przynajmniej dostałem taki komunikat?

  • Dobra wypowiedź 1
Youki
komentarz
komentarz

Muszę jeszcze to sprawdzić. 

Jaki komunikat ? Z tego co widzę to dodało, sprawdziłem na Tobie jakkolwiek to źle brzmi i nic mi się nie pojawiło. 

  • Dobra wypowiedź 1
szynszyl1337
komentarz
komentarz

Nie zacytuję Ci go, bo przeczytałem tylko jedną linijkę a drugi raz nie wyskoczył...

Gdyby się pojawił drugi raz podeślę Ci go.

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Był ciekawy tekst nr. 2 na maturze z polskiego o języku w internecie.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.