x-kom hosting

Sentymentalnie i Subiektywnie o komputerach i o życiu :)

Wolfensztein
komentarz
komentarz

A ja sobie skorzystałem z promocji na konstrukcję HGST Travelstar 5k1000 1TB 2,5" :)

Wyprzedaż jest i spuścili cenę z 2** na 160.

 

Ktoś potrzebuje, to zachęcam do obejrzenia oferty komputronika.

Morango
komentarz
komentarz

Zastanawiam się nad kupnem Raspberry Pi 3 model B, bo ostatnio widziałem prezentację u jakiegoś youtube'ra i całkiem przyzwoicie to wygląda :E Podpiąć takie cudo po TV, posiada wifi więc bezproblemowo można korzystać z sieci, 4 złącza usb 2.0, czyli nawet po podłączeniu klawiatury, myszki i jakiegoś dysku zewnętrznego zostaje nam wolne 1 slot, wejście HDMI więc dźwięk od razu po kablu a używanie przejściówek to nie problem .. I cena, która mnie zmroziła, bo zawsze myślałem że takie cuda trochę kosztują ... 

Wolfensztein
komentarz
komentarz

Właśnie zamontowałem dysk HGST 1TB i jestem zadowolony :) Chociaż po problemach z SATA już miałem mieszane uczucia, ale rozwiązałem problem i mruczy jak kotek :P

Dysk można powiedzieć, że przechodzony. Pochodzi z modernizacji lapka, ale testy HD-tune przeszedł pomyślnie i brak wirusów, zatem nie mam więcej pytań.

 

Nadal ubolewam nad aranżacją okablowania w NZXT -,- Ciasno strasznie.

inches666
komentarz
komentarz

Dobra, nadszedł dzień kiedy nie wytrzymałem

Jaką obudowę do ~400zł polecicie? Ma wleźć płyta GA-970A-D3 oraz Fortis 2

Jakie SSD teraz są na topie? Ostatnio jak cokolwiek na ten temat czytałem to chyba były Cruciale ale mogę się mylić

Youki
komentarz
komentarz

A jaka pojemność Cię interesuję ? 

inches666
komentarz
komentarz

Hybryda działa na zasadzie automatyczneho przeniesienia najczęściej używanych plików z HDD na relatywnie małe SSD? Jeśli tak to 128GB SSD SATAIII

inches666
komentarz
komentarz

Fractal dużo lepiej sprawdzi się od Gladiusa w kwestii obiegu powietrza?

szynszyl1337
komentarz
komentarz

https://www.youtube.com/watch?v=b0DMCnXagIg - właśnie o dziwo nie, ale fractal jest nieco solidniej wykonany 

inches666
komentarz
komentarz

PAX M70 póki co chyba wygrywa, nie wiem tylko jak się ma do Gladiusa, nie wiem też co z SSD, nie jestem w 100% pewien czy chcę w niego inwestować 

;p

inches666
komentarz
komentarz

Wentylatory wielkim problemem nie są, mam własne Silent Wings i Dark Wings 

inches666
komentarz
komentarz

Chyba zdecyduję się na PAX M70. Przy okazji i tak muszę kupić kartę graficzną bo swoją wczoraj spaliłem xD

Wolfensztein
komentarz
komentarz

Panowie, nie wiem jak wy, ale u mnie dzieje się sporo. Ostatnio więcej razy udało mi się sprawdzić umiejętności za kierownicą Mitsubishi :P
Poza tym mój kanał się rozkręca, w sensie, że zabrałem się za siebie i regularnie wchodzą filmiki, z czego jestem zadowolony.

 

No i MineworksAnimations organizuje fajny konkurs w którym będę brał udział.

 

W sumie to by było tyle, gdyby nie fakt, że od poniedziałku zaczynam miesiąc praktyk w Polychem System.

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Mitsubishi - jakim?

Mi dziś ktoś ubrudził zderzak czerwoną farbą prawdopodobnie na parkingu pod sklepem, bo dostrzegłem otarcie w domu ...

Wolfensztein
komentarz
komentarz

Mitsubishi ASX

Fajne autko :) Tylko trzeba się przwyzwyczaić.

inches666
komentarz
komentarz (edytowane)

Ja zacząłem legalizować tworzoną muzykę i w sumie nieźle idzie, całe oprogramowanie mam już legalne. Teraz tylko hardware...

Co myślicie o nich?
http://www.morele.net/karta-graficzna-gainward-geforce-gtx-750-ti-2gb-gddr5-128-bit-426018336-3088-630817/

http://www.morele.net/karta-graficzna-palit-gtx750-ti-stormx-1gb-gddr5-128-bit-vga-dvi-mhdmi-ne5x75t01301f-765215/

Przy okazji obudowy kupię kartę skoro i tak się spaliła...

szynszyl1337
komentarz
komentarz

GTX 750 Ti to raczej udany model, więc czemu nie.

Z używek dostaniesz R9 270, ale to też średni pomysł do FX'a, chociaż z tą kartą jeszcze powinien dobrze się uzupełniać

inches666
komentarz
komentarz

Kwestia jeszcze dystrybutora tego 750 Ti, nie wiem który lepszy...

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Palit StormX swego czasu był fajną propozycją.


Mitsubishi ASX

Fajne autko :) Tylko trzeba się przwyzwyczaić.

Muszę przyznać, że fajny.

inches666
komentarz
komentarz

Ostatnie dni to jakaś seria niefortunnych zdarzeń. Najpierw karta a teraz dysk twardy w laptopie po ponad 10h sprawdzania HD Tune ma 38.5% uszkodzonych bloków a sprawdził dopiero 286GB z 500GB... Mam nadzieję że szybko załatwią odbiór karty i obudowy w Morelach bo mnie już coś bierze od tej elektroniki

Wolfensztein
komentarz
komentarz

Jak masz robić muzykę, to nie lepiej jakieś Quadro? Zamiast 750 ti?

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Ktoś planuje odwiedzić AGH w dni otwarte?

inches666
komentarz
komentarz

Jak masz robić muzykę, to nie lepiej jakieś Quadro? Zamiast 750 ti?

Nie wiem jaki miałby być powód

 

Ktoś planuje odwiedzić AGH w dni otwarte?

Raczej nie, celuję tylko w Politechnikę Warszawską

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.