x-kom hosting

Sentymentalnie i Subiektywnie o komputerach i o życiu :)

Wolfensztein
komentarz
komentarz

Inno3D i wszystko jasne :P

 

A mnie dzisiaj spotkała niespodzianka. Jeżeli ktoś będzie jechał przez teren Wielkopolski może mnie usłyszeć w radiu jako spot reklamowy technikum xD

Radio Złote Przeboje i Radio Eska :P Studio nagraniowe jest ciekawe, opiera się o mikrofony Shure SM7.

539
komentarz
komentarz

Myślałem ,ze będziesz śpiewał jakiś przebój. :)

Choć śpiewanie może się rożnie skończyć :)

https://www.youtube.com/watch?v=NBzizbAZaLU

inches666
komentarz
komentarz

Studio nagraniowe jest ciekawe, opiera się o mikrofony Shure SM7


Z tego co zauważyłem to większość radyj oraz półprofesjonalnych wokalistów na yt z nich korzysta
Wolfensztein
komentarz
komentarz

Wiesz inches, ja nie miałem okazji zobaczyć studia "od kuchni", zatem zapamiętuję co widzę :) Szkoda, że zdjęć nie zrobiłem xD

 

Do zobaczenia za 2 tygodnie, bo dzisiaj wyjeżdżam w siną dal przez Zachodnią Europę.

539
komentarz
komentarz

odezwij się jak wrócisz.


Z tego co zauważyłem to większość radyj oraz półprofesjonalnych wokalistów na yt z nich korzysta

Coś ostatnio przyklapłeś trochę , albo mi się wydaje :)

Nie piszesz, nie marudzisz :)

inches666
komentarz
komentarz

Nie mam na co ani kiedy, 8-16 praca a potem zmęczony

No i Agent X tak spamował że nawet nie miałem czym odpowiedzieć bo nie moje klimaty :P

539
komentarz
komentarz

No widzisz , ciężkie życie jak nie ma kiedy żyć :)

Nic się nie przejmuj ;) będzie dobrze.

inches666
komentarz
komentarz

A czym miałbym się przejmować? :D

Póki co tylko tym że nie mam kiedy nagrywać a materiału naprodukowałem w głowie...

539
komentarz
komentarz

jak Mozart :)

inches666
komentarz
komentarz

Mozart też nie ma jak nagrywać

Bo nie żyje

539
komentarz
komentarz (edytowane)

Chodziło mi o sposób tworzenia :)

Bo nie żyje

Żyje w sercach ludzi , którzy doceniają kunszt jego twórczości.

inches666
komentarz
komentarz

Nie znałem go osobiście a jego twórczość tak jak ją szanuję to nie trafia do mnie. Smooth jazz - okej, brutal deathcore - spoko, pop - czasem jest okej. Ale klasyka... Nie przebija się

539
komentarz
komentarz

Wiele rzeczy przychodzi z czasem ..........Mogą to być np pokora, dystans, umiłowanie spokoju i muzyki Mozarta :) 

Choć uwierz mi na słowo :) lista może być znacznie dłuższa :)


brutal deathcore

niezła nazwa :) 

i patrz jak blisko komputerów.

Jak zrobisz agressive brutal Overclocking to możesz mieć death Core - i to nie jeden :)

  • Dobra wypowiedź 1
inches666
komentarz
komentarz

Śmiechłem :D Szkoda że punkty reputacji działają tutaj w ten a nie inny sposób, przyzwyczajony jestem do używania ich na zasadzie "Lubię To!"

539
komentarz
komentarz (edytowane)
Ale klasyka... Nie przebija się

widzisz i tu cenna formuła "przebija"  ....

Dziś trzeba mieć przebicie,

I tak oglądam teledysk i uwagę mą przykuwa wszytko poza muzyką.(muzykę mój umysł po kilku pierwszych łup dup wyłączą i nie wiem czy to awaria sprzętu czy mojej głowy ) Czasem to , aż nie mogę się nadziwić. Od tej pory już tylko oglądam, nie słucham.

I tu mam pewne przemyślenie, otóż nie wszytko stracone gdyż co poniektóre Panie są naprawdę zgrabne :)

 

Będziesz w ogóle podkręcał procesor ?   :)

puść sobie w tle...brutal deathcore :)


inches...a oglądałeś Atlas Chmur ?

inches666
komentarz
komentarz

539, ja nie oglądam teledysków. Słucham muzyki instrumentalnej ale powiązanej z używanymi przeze mnie instrumentami, inaczej ciężko mi się w niej odnaleźć ;) 

Procesor podkręciłem do 4GHz swojego czasu ale niepotrzebne mi to, w codziennych warunkach nawet go nie wykorzystuję

Nie oglądałem. Oglądałem za to Debug

539
komentarz
komentarz

539, ja nie oglądam teledysków.

a ja...pasjami ..:)


Słucham muzyki instrumentalnej ale powiązanej z używanymi przeze mnie instrumentami

Tu niby wszytko już było a dalej człowiek głodny :)


Oglądałem za to Debug

film o hakerach?

inches666
komentarz
komentarz

Tak. I o mordzie. I o AI. Nawet fajny jak na niski budżet

Tu niby wszytko już było a dalej człowiek głodny


A wiesz że nie? Dalej jest mnóstwo muzyki do odkrycia :)

Grał ktoś w Abaddon kiedyś? 
wid1.320x320.jpg

Pierwszy RPG w jakiego grałem kiedykolwiek
539
komentarz
komentarz (edytowane)
Grał ktoś w Abaddon kiedyś? 

nie grałem.

Pierwszy RPG w jakiego grałem kiedykolwiek

Patrze na ten screen i przypomina mi się okres końca przedszkola i początku edukacji podstawowej :)

W tym czasie oddawałem się wielogodzinnej pasji rysowania różnorodnych wizji wirtualnych światów. W ruch szły przeważnie kredki i duży brystol.

Do takich scenerii wplatałem rycerzy , którzy jak to na rycerzy przystało prali się wzajemnie używając w tym celu różnorodnego oręża.

Raz tak poszalałem ,ze średniowiecznym rycerzom domalowałem laserowe pistolety, tworząc niecodzienny obraz bitwy.

Pewnie  jest to  zdefiniowany kierunek twórczości- jak by co kierowałem się wyłącznie własną inwencją nie czerpiąc z innych wzorców.

Smoków nigdy nie rysowałem, wydawały mi się zbyt abstrakcyjne , za to rycerz z laserowym naganem był ok :)

szynszyl1337
komentarz
komentarz (edytowane)

Czy ktoś mi wytłumaczy te dwa punkty:

https://krwiodawcy.org/dyskwalifikacje

>> "przebywanie o okresie od 01.01.1980 r. do 31.12.1996 r. łącznie przez 6 m-cy lub dłużej w Wielkiej Brytanii, Francji, Irlandii"

>> "transfuzje krwi lub jej składników wykonane na terenie Wielkiej Brytanii, Francji, Irlandii po 01.01.1980 r."

inches666
komentarz
komentarz

Pewnie HIV. Albo muzułmanie

539
komentarz
komentarz

Powiem w skrócie tyle :) nowe mobo , nowy kłopot.....

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Pewnie HIV. Albo muzułmanie

Ale z tego co widziałem nie ma to ograniczenia, czyli mam rozumieć, że jak bym oddał krew choćby dziś w Anglii to już nie mogę w Polsce? 

 

Powiem w skrócie tyle :) nowe mobo , nowy kłopot.....

Wciąż nie pochwaliłeś się jaką płytę wybrałeś lub przeoczyłem.

A jaki kłopot?

539
komentarz
komentarz (edytowane)

szynszylku...życiowy :) Powalczę to będę wiedział. Wtedy się pochwalę :)

Na razie daje radę, choć nie ukrywam lekkiego nerwa :).

inches666
komentarz
komentarz

Ale z tego co widziałem nie ma to ograniczenia


Czyli można oddawać krew mając HIV? Heh

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.