x-kom hosting

Sentymentalnie i Subiektywnie o komputerach i o życiu :)

539
komentarz
komentarz

Lubie pomagać innym , lecz oddawanie krwi mnie brzydzi. Nie wiem o co dokładnie chodzi , ale mam jakiś taki wstręt,a jak widzę ten objazdowy autokar w , którym pobierana jest krew od dawców to dostaje bliżej nieokreślonego lęku i nie zbliżam się tam.

rejman
komentarz
komentarz

Ja kilka razy oddawałem krew. Nie jest to na pewno takie straszne jak się wydaje. 

inches666
komentarz
komentarz

Ja po szczepieniach i badaniach krwi polubiłem igły ale nie na tyle żeby zabierali mi w zamian pół litra krwi

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Ja kiedyś zbiorę się do oddania krwi, ale pierw sam muszę sobie zrobić potrzebne badania dla siebie.

539
komentarz
komentarz (edytowane)

Bardzo jestem Ciekaw 6900k.

Czekam na testy, ciekawi mnie tez potencjał podkręcania.

http://pclab.pl/news66931.html

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Jeżeli będzie w cenie 5930k to będzie fajna opcja.

539
komentarz
komentarz

To trudno przewidzieć, po testach będzie więcej danych, może będą się pięknie kręcić te procki :)

  • 2 tygodnie później...
Morango
komentarz
komentarz

Czas pograć w ostatnią dobrą część assasyn'a ;//

 

Assasyn.png

 

Co ciekawe, mimo Primal'a i The Division serwery jak widać się trzymają :E

DiMateo
komentarz
komentarz

Ko wie, czy nie najlepszą? :)

Morango
komentarz
komentarz

Na pewno była to jakaś nowość, i osobiście dla mnie była to fajna odskocznia od standardowego assasyn'a .. Na pewno warto było czekać po tej nieszczęsnej III :E 

lumin77
komentarz
komentarz

I wybiło 600 stron ;)

inches666
komentarz
komentarz

Ja teraz w Rogue gram i jest to godna konkurencja ;)

Gość
komentarz
komentarz

warto dokupic druga gtx 970 w fhd czy narazie lepiej i7 + ssd ?

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Ja bym poczekał i kupiłbym coś z nowej serii.

Gość
komentarz
komentarz

hmm, to moze teraz obudowa + i7 + ssd - i zobaczymy jak cenowo bedzie nowa seria 

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Myślisz o i7 3770k czy 6700k albo 4790k?

Morango
komentarz
komentarz (edytowane)

ew sprzedać gtx'a 970 i dokupić 1 kartę :E

 

Z serii "co robię źle"

 

ad15efebe127f6db86f6f8f47070e6ef.jpg

Gość
komentarz
komentarz

mowie o 3770k , nie mam zamiaru zmieniac calej platformy

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Myślę, że to całkiem dobry pomysł z tym i7 tym bardziej, iż przeżyje drugą młodość w DX12 i prawdopodobnie vulcanie, a przynajmniej tak powinno być przy grach wielowątkowych.

Czemu kolejna osoba postanowiła usunąć konto? :(

politolog
komentarz
komentarz
Czemu kolejna osoba postanowiła usunąć konto?

Otrzymała Ostrzeżenie za chamstwo . Wysłała chamskie PW po czym zdecydowała usunąć na własną prośbę , konto na Forum . 

Morango
komentarz
komentarz

Taka i7 generalnie to nie wcale taki zły pomysł .. Moja 2500k np w gta 5 miewa momenty, gdzie zużycie podchodzi po 90%, więc nie wiem czy przy wsadzeniu np gtx'a 980 Ti i zwiększeniu detali taki procesor by się nie zakrztusił :E Już nie mówię o Crysis'ie 3 gdzie po raz pierwszy to procesor dostaje zadyszki, a karta sb odpoczywa :E A taka i7 nawet jak nie bd wykorzystana, to przynajmniej oferuje jakiś tam zapas dzięki tym dodatkowym wątkom .. "Dawniej" gdzie karty nie były w stanie zagonić CPU to taki i7 by się marnował, ale w dzisiejszych czasach to już się to wyrównuje :E 

Wolfensztein
komentarz
komentarz

I'm back! :P

 

Po 2 tygodniach w fabryce Aquecinox Industries jestem nieźle padnięty, a może to bardziej przez 2 dni jazdy autobusem w jedną stronę -,-?

 

Mam ze sobą pełno suwenirów i 539 możesz przystępować do działania :)

 

Z elektroniki to mam z Portugalii EMTEC 64GB :P Był deko tańszy niż u nas, więc czemu nie.

No i z fabryki dostałem termo-przekaźnik, który przez tydzień składałem. Jakieś 200 sztuk xD

Youki
komentarz
komentarz

Ciekawe jak z głośnością.

DiMateo
komentarz
komentarz

A w maju premiera GTX 1080 :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.