x-kom hosting

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

I bądź tu człowieku mądry .. na GF będzie wyglądać lepiej, ale ludzie piszą że z serią 900 są problemy .. 

no bo są problemy od początku wam to mówie ;) coniektorzy nie wiem czy za darmo czy ktos im za to zapłacił bo innego wytłumaczenia na to nie widze zasypywali forum pustymi słupkami które to wywyższały serie 9xx ponad wszystko inne i to przy cenie znacznie mniejszej a rzeczewistość okazuje sie zupełnie inna - gtx970 na stocku = gtx 770 a nie 780ti 

 

btw w pudełku czekoladek możesz wiedziec co ci sie trafi wystarczy przeczytac instrukcje w środku lub na spodzie pudełka gdzie masz narysowana czekoladke i jej zawartość - wiec nijak to sie ma do życia.

Edytowane przez klopers33

Igorrodz
komentarz
komentarz

Kiedy ma być premiera?

24 lutego 2015 - czyli całkiem już niedługo. To dobrze bo pogram w to sobie w oczekiwaniu na premierę trzeciego sezonu TWD.

Morango
komentarz
komentarz

jeżeli gra TWD jest tak samo dobra jak serial, to faktycznie jest warta uwagi 

inches666
komentarz
komentarz

Zobacz na youtubie, jest pełno gameplayów

Morango
komentarz
komentarz

no bo są problemy od początku wam to mówie ;) coniektorzy nie wiem czy za darmo czy ktos im za to zapłacił bo innego wytłumaczenia na to nie widze zasypywali forum pustymi słupkami które to wywyższały serie 9xx ponad wszystko inne i to przy cenie znacznie mniejszej a rzeczewistość okazuje sie zupełnie inna - gtx970 na stocku = gtx 770 a nie 780ti 

 

 

A jednak widzę że sam jesteś posiadaczem 970'tki :E 

Gość
komentarz
komentarz

A jednak widzę że sam jesteś posiadaczem 970'tki :E

dalem sie nabrac slupkom...

Morango
komentarz
komentarz

Pomijając słupki, to ludzie wstawiają filmy i widać ile jest fps'sów ;/ I na pewnie nie jest tak tragicznie jak mówisz. 

Gość
komentarz
komentarz

Pomijając słupki, to ludzie wstawiają filmy i widać ile jest fps'sów ;/ I na pewnie nie jest tak tragicznie jak mówisz. 

wiesz gdzie se mozna te filmiki wsadzic? wejdz na oficjalne forum nvidii i sam zobacz jak ludzie k..rwia na serie 9xx ;)


u mnie wyglada na to ze wszelkie niestabilnosci sa zwiazane z zasilaczem - po swietach wymieniam na seasonic s2g 650w gold

VortaL
komentarz
komentarz

Premiera przesunięta na 19 Maja :( 

Morango
komentarz
komentarz

To dobrze o nich świadczy. Widocznie gra jest tak dopracowana, że wymaga jeszcze kilku grubych tygodni pracy :E 

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Tak a na koniec wymagania wyrwą was z butów jak się ukażą .Nie zdziwił bym się by do ustawienia max tekstur potrzeba będzie 6 GB pamięci karty

klopers33 a myślałeś o http://www.esc.pl/product_info.php?products_id=63567 ?


On mieszka w UK a tu ta marka nie istnieje Edytowane przez dizingof
inches666
komentarz
komentarz (edytowane)

...  Wieśka, ja chcę Cyberpunk! Gdzie newsy? Od roku cisza. Redzi trochę ponieśli się na ambicji z sukcesu dwójki i zabierają się za dużo rzeczy i nie wyrabiają się z niczym. Takie w każdym razie odnoszę wrażenie

Edytowane przez cinomatic
Słownictwo
Morango
komentarz
komentarz

Niech nawet robią tę grę 5 lat, jeżeli po jej wydaniu ma pozamiatać cały rynek gier xd 

inches666
komentarz
komentarz

Jak z DN:4Ever. Po drodze z 3 razy zmienią koncept gry a na koniec wyjdzie taki Deus Ex Invisible War tylko z lepszą grafiką :D

Gość
komentarz
komentarz

na bardzo upartego moglbym kupic i ciagnac tego silentium do uk , ale jakos nie mam przekonania do tej marki wole seasonic'a

Morango
komentarz
komentarz

na bardzo upartego moglbym kupic i ciagnac tego silentium do uk , ale jakos nie mam przekonania do tej marki wole seasonic'a

 

a próbowałeś włączyć i wyłączyć :E ?

Gość
komentarz
komentarz

a próbowałeś włączyć i wyłączyć :E ?

odpialem nawet przedluzki kabli liczac ze moze jakos destabilizuja napiecie, ale nic dalej to samo 

Kimjestem
komentarz
komentarz

Gry na konsole są drogie bo je można pożyczać znajomym i odsprzedawać  .Dlatego myślę ze tak są kasowani  przez firmy

No bo przecież gry na komputer to już nie odsprzedasz xD

inches666
komentarz
komentarz

Pokaż mi jak odsprzedajesz Skyrima który wymaga steama

Igorrodz
komentarz
komentarz

A co jak się ma każdą grę na oddzielnym koncie Steam, na którym jest tylko jedna gra? ;-)

inches666
komentarz
komentarz

To wtedy za sprzedaż mogą konto zablokować :P Mają bodajże w regulaminie taki zapis :)

Igorrodz
komentarz
komentarz

Tylko jak udowodnią taką sprzedaż?

Gość
komentarz
komentarz

Sprzedam ci a potem pod melduje po tygodniu :D Będziesz wiedział o tym :D Zresztą jaki sens jest pamiętanie trylion logingów do każdej gry

Igorrodz
komentarz
komentarz

Zresztą jaki sens jest pamiętanie trylion logingów do każdej gry

Żaden. Od czego mam notatnik koło komputera w szufladzie? ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.