x-kom hosting

Reputacja - Odwołanie

snip91
komentarz
komentarz

Minus od użytkownika Ja:P za "chamstwo" w tym poście http://www.forumpc.pl/index.php?s=&sho...st&p=380836

Gdzie tu jakieś chamstwo? Proszę o zdjęcie.

xXxAssaSSinsxXx
komentarz
komentarz

Dodałem 2 minusy użytkownikowi Ciaciama przez pomyłkę miał być jeden +. Proszę o wykasowanie minusów i dodanie 1 +.

Dziękuje

bizon11
komentarz
komentarz

Zdjęte

Dodałem 2 minusy użytkownikowi Ciaciama przez pomyłkę miał być jeden +. Proszę o wykasowanie minusów i dodanie 1 +.

Dziękuje

Zdjęte

Jak chcesz to dodaj mu plusa

Minus od użytkownika Ja:P za "chamstwo" w tym poście http://www.forumpc.pl/index.php?s=&sho...st&p=380836

Gdzie tu jakieś chamstwo? Proszę o zdjęcie.

dostalem minus od adik123

prosze o usuniecie.

Chcialem mu pomoc a tu minus

Proszę o usunięcie minusa od user gajjin.

Zdjęte

Proszę o usunięcie - (minusa) od Kowaldino, chciałem mu pomóc i dostałem minusa sad.gif

Nie zdjęte.

Wszelką dyskusje na temat rozpatrzonych odwołań/nie rozpatrzonych odwołań prowadzimy na PW

filozof22
komentarz
komentarz

prosze o zdjecie minusa z pana mareckiego bo nieslusznie dalem mu (-)...

Przemek
komentarz
komentarz
Cześć

Mam pytanie. Czy reputacja służy do tego typu wystawiania minusów?

http://www.forumpc.pl/index.php?autocom=re...id=4011&t=s

Wydaje mi się że właśnie owa reputacja służy do oceniania informacji jakie posiada użytkownik. Mógłbym równie dobrze teraz wystawić mu minusa za coś z kosmosu.

Pozdrawiam

Przemek ;)

Oczywiście, że nie służy. Takie kwestie wyjaśnia się na priva, a nie za pomocą minusa :/ Zaraz sobie pogadam z ciaciamą...Jeśli byś mógł walnij posta w temacie z odwołaniem od reputacji, a jeżeli wolisz inaczej, to po po prostu do bizona na PW - ten minus się Tobie nie należał i musi być zdjęty. Także proszę o usunięcie.

EDIT

Proszę również o usunięcie 3 plusów od użytkownika ciaciama.

BlackRaven
komentarz
komentarz

Proszę o usunięcie minusa od użytkownika elvis197. Pewnie miał być plus (bo dostałem od niego potem zaraz plusa), a dał mi minusa.

Hammer
komentarz
komentarz

Czy mogę prosić o usunięcie tego wrednego minusa od użytkownika Alherein ? Jest on nieuzasadniony.

bizon11
komentarz
komentarz

Wszystkie minusy zdjęte.

Pozdro

snip91
komentarz
komentarz

Minus od usera "xeorox", tylko za co? Do tego wulgaryzmy... Proszę u usunięcie.

naekana
komentarz
komentarz

Minus zdjęty. Użytkownik @xeorox za brak kultury otrzymuje zawieszenie konta na 14 dni.

Sonido
komentarz
komentarz

Minus od usera - NoVyKoMp, a żeby było śmieszniej za pomoc w wyborze monitora :lol:

Poza tym jest bezczelny w stosunku do innych użytkowników. Początkujący, a już fika :D Prośba o usunięcie albo ban tymczasowy.

http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=55966

Z góry dzięki!

naekana
komentarz
komentarz

1. Odwołanie od reputacji nie zostanie uwzględnione. Użytkownik NoVyKoMp jasno napisał, że propozycje podane w "przyklejonych" go nie satysfakcjonują. Wobec czego miał prawo ocenić post SebaSonido jako nieprzydatny (czyli na minus).

2. @SebaSonido Reputacja nie służy do wyrównywania rachunków, tylko do oceny przydatności udzielonej w temacie odpowiedzi. Zdejmuję minus użytkownikowi NoVyKoMp. Na przyszłość za niewłaściwe użycie funkcji "reputacja" poleci na Twoje konto warn!

Przemek
komentarz
komentarz

Proszę o usunięcie minusa:

http://www.forumpc.pl/index.php?s=&sho...st&p=404255

Użytkownik najwidoczniej chciał się odbić po tym jak skrytykowałem jego wypowiedzi które wprowadzają w błąd.

naekana
komentarz
komentarz

Minus usunięty. Użytkownik konrad14 został poinformowany o konsekwencji niewłaściwego używania opcji "reputacja".

Los_Emilos
komentarz
komentarz

Już od dość dawna mam minusa i wcześniej miałem polecone skontaktować się z użytkownikiem Aliant ale chyba olał sobie forum bo nie dostaje odpowiedzi. Minus dotyczy tego tematy http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=...st&p=193382 i nie mam pojęcia dlaczego go dostałem: nie uzywałem wulgaryzmów, nie obrażałem nikogo tylko napisałem swoje zdanie na temat PO (chodź jestem za PO nie będę szedł za nimi w ciemno i ich bronił). Będę wdzięczny za skasowanie.

EDIT:

Dzięki naekana za zdjęcie tego minusa :) .

naekana
komentarz
komentarz

Minus usunięty. Każdy ma prawo do swojej opinii. Przekazałeś ją kulturalnie, w żaden sposób nie naruszając niczyich uczuć.

Gość
komentarz
komentarz
prosze o zdjecie minusa z pana mareckiego bo nieslusznie dalem mu (-)...
Wszystkie minusy zdjęte.

Pozdro

Chyba nie wszyskie :/

2. Dostałem minusa od usera kamilpod, treść:

za doczepianie sie. Napisalem o extremalnym OC i za to dal mi minusa. Wystarczy ze mnie poprawil!

A minus ode mnie powędrował z zupełnie innego tematu. Imo w taki sposób odwdzięczył się za tego minusa. Próbowałem się porozmawiać przez PW - 0 odzewu przez ponad 3 tygodnie.

Proszę o zdjęcie tego minusa.

naekana
komentarz
komentarz

ad 1.

Chyba nie wszyskie :/
Minus zdjęty.

ad 2.

Minus od użytkownika kamilpod zdjęty - nie widzę innego uzasadnienia obniżenia reputacji, niż chęć odwetu (użytkownik został pouczony odnośnie używania opcji "reputacja"). Zdjęty został także minus dany przez Ciebie użytkownikowi kamilpod - jest on dany niesłusznie, nie doszukałam się tutaj "postu bez sensu" (poprzednik udzielił w temacie podobnej odpowiedzi, a jednak nie została oceniona negatywnie).

falcon1984
komentarz
komentarz

Proszę o usunięcie mi minusa z reputacji bo go otrzymałem za to że słusznie upomniałem użytkownika...

bizon11
komentarz
komentarz
Proszę o usunięcie mi minusa z reputacji bo go otrzymałem za to że słusznie upomniałem użytkownika...

Zrobione

Czyli zdjęte ;]

luki-15
komentarz
komentarz (edytowane)

Proszę o zdjęcie mi z reputacj "ostrzeżenie 10%", żeby było wyzerowane, ponieważ dostałem to dawno za nadpisywanie tematów na forum.

naekana
komentarz
komentarz

1. Ostrzeżenie otrzymałeś za dublowanie tematów.

2. Ten temat służy do odwołań od reputacji, a nie poziomu ostrzeżeń.

3. W celu zdjęcia ostrzeżenia zgłoś się do konkretnego moderatora, który ostrzeżenie wystawił na PW.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.