x-kom hosting

Reputacja - Odwołanie

Zarov
komentarz
komentarz

23 listopad

Punkt ujemny od cymes za to ze zwróciłem mu uwagę na ponowne zakładanie tematu, który wylądował w koszu.

Popek
komentarz
komentarz

Ja dzisiaj dostałem niepotrzebnego plusa od Kamik47

"za avatar"

Plusa chyba dostaje sie za pomoc komputerową, nie? ;)

Kamik47
komentarz
komentarz

Moim zdaniem to jest reputacja wiec mozna za co sie chce dawac. A nie tylko za pomoc :P Gdyby bylo "Pomógł" zamiast Reputacja to wtedy tak;p tak mi sie przynajmniej wydaje:)

bizon11
komentarz
komentarz

Odwołania rozpatrzone :)

PoPeK niech ci ten plus zostanie bo i tak masz ich mało :P

bartox555
komentarz
komentarz

Ja od użytkownika ,,Delphi" dostałem - Dał mi i zmniejszył ;/

,,hehe daje i zmniejszam"

Dziwne :P

Saper
komentarz
komentarz

Ja dostałem minusa od użytkownika czerwonus, nie wiem za co :huh:

byku
komentarz
komentarz

Saper, według mnie poczuł się urażony tym, że mogłeś przypuszczać, że ma nie oryginalną wersję gry.

Szczerze mówiąc,nie wiedział bym co zrobić z tym minusem, ale to już robota adminów. ^_^

Saper
komentarz
komentarz

Przecież nie napisałem nic, co mogłoby kogoś urazić (przynajmniej nie miałem takich intencji). Zresztą przypuszczać mogłem, skoro są jakieś błędy może być to spowodowane piracką wersją. To było zwykłe pytanie :)

Pozdro :P

bizon11
komentarz
komentarz

Odwołania rozpatrzone

Pozdrawiam

Zarov
komentarz
komentarz

Cymes - 30 listopad 2007 - punkt ujemny za .... zwrócenie uwagi. Nagrodzony banem za chamstwo.

Przemek
komentarz
komentarz

Zarov, minusy usuniente.

Martyn
komentarz
komentarz

Witam...od wczoraj dostałem 5 minusów od "TEGES" w tym jeden znowu za to samo a 4 niby za to że nabijam posty.

Czy TEGES naprawde nie ma co robić tylko dawać bezsensowne minusy?.

Moze szanowni Admini zwrócą temu użytkownikowi uwagę.

Pozdrawiam

Przemek
komentarz
komentarz

Minusy usuniente.

nitro07
komentarz
komentarz

możecie usunąć minusa którego dostałem od użytkownika Dratris ?

uważam, że otrzymałem go nie słusznie

minus podobno za post w tym temacie

Przemek
komentarz
komentarz

Zrobione.

wojtek-pl1
komentarz
komentarz

ja proszem o usunięcie minusów od gościa o nicku Damianizo.

Dla tego bo przeklinał na gg a ja nie lubie takich gości więc mu dałem - a on mi 4

Przemek
komentarz
komentarz

Sprawy zalatwiane via GG nie dotycza forum i kwesti zaistanialych miedzy uzytkownikami na samym forum.

Niestety w takim przypadku nie moge nic zrobic.

tabun69
komentarz
komentarz

Dostalem 10% warna jakis czas temu, bo kiedy zaczynalem moja "kariere" na forum przez przypadek zalozylem 2 podobne tematy i dostalem odrazu warna..:( Zgrzeszylem wiem.. Ale to przypadek..

Zarov
komentarz
komentarz

Temat dotyczy reputacji a nie warnow.

//Ja tak poradziłam użytkownikowi, aby nie zakładać nowego tematu niepotrzebnie. Jakby nie było ten temat dotyczy odwołań ;)

//naekana

Przemek
komentarz
komentarz
//Ja tak poradziłam użytkownikowi, aby nie zakładać nowego tematu niepotrzebnie. Jakby nie było ten temat dotyczy odwołań ;)

//naekana

To niech pisze na PW do Moderatora ktory dal te %.

Gość
komentarz
komentarz

zzz, dostałem minusa od kolegi quidgamer.

Dokładny powód nie jest znany, dodam jeszcze, że nie ma info przy minusie.

Dostałem chyba dlatego, że odpisałem w jego temacie, w którym reklamował swój klan, a ja napisałem, że fajnie byłoby wiedzieć, jaka jest nazwa klanu czy znać adres strony internetowej. Temat wylądował w koszu by Zarov.

Link do tematu, w którym odpisałem: http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=31146

Drugi temat, który założył ten sam kolega - crossposting: http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=31155

Uważam, że został dany niesłusznie.

Pozdrawiam.

//Popieram, koledze nalezy sie usuniecie punktu minusowego - Zarov

Przemek
komentarz
komentarz

Minus usunienty.

Fallen
komentarz
komentarz

Minus w tym topicu... http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=31419 Kolega sie obrazil ze nie tolerujemy na tym forum piractwa heh a jego post z cd-keyem zostal usuniety. Najbardziej zrazilo go to ze mu zwrocilem uwage jako szry uzytkownik heheh

zigi123
komentarz
komentarz

minusa dostalem nie sprawiedliwie od dgolf w tym topicu http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=...t=0#entry216236 poniewaz mialem dac temat na tym forum mojemu kledze a on jezcze na swoim forum znaczy tam gdzie on ma konto i onmi wyslal co ja mam wkleic tyle ze ja nie mam obecnie poslkich znakow na kompie co musze naprawic i jak wkleilem to zamiast polskich znakow byly jakies znaczki i wogule sie nie mozna bylo rozczytac co taM BYLO napisane i z tej zlosci dgolf dal mi minusa co mysle ze jest niesprawiedliwe poniewaz minusy dostaje sie za to jak sie komus zle pomorze

Przemek
komentarz
komentarz

Fallen, minus usunienty ale nastepnym razem nie pisz tylko raportuj, ok?

Zigi, minus rowniez usunienty.

Z okazji Swiat :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.