x-kom hosting

Reputacja - Odwołanie

Gość
komentarz
komentarz

Panie saski, na tym forum nie będziemy tolerować obrażania użytkowników i nie ma to znaczenia, czy jest to moderator czy jakikolwiek inny user. Druga kwestia. To forum ma pewną renomę, ma swój własny regulamin, który użytkownicy powinni przestrzegać. Jeżeli się na tym forum zarejestrowałeś i jeżeli piszesz posty na tym forum, to znaczy, że ten regulamin zaakceptowałeś. Więc się nie dziw, że jakikolwiek z moderatorów pilnujących porządku na forum usuną post niezgodny z regulaminem. Od tego są właśnie moderatorzy i dzięki nim to forum ma taką renomę, a nie inną. Proszę przemyśleć swoje postępowanie.

Lipton
komentarz
komentarz

Proszę o usunięcie minusa z mojej reputacji, gdyż został przyznany bez podstawnie.

zrobione // gobi

falcon1984
komentarz
komentarz

Proszę o zdjęcie minusa od dr.hanibale

Koleś spamuje mnie na PW i potem daje minusa, że m nie pomogłem, żenada //to babka , ah ta miłośc :D //dar55

Zrobione // gobi

nitro07
komentarz
komentarz

Proszę o zdjęcie minusa od "rolas-a", którego dostałem bez podstawnie

Zrobione // gobi

Sonido
komentarz
komentarz

Prośba o zdjęcie (ok. 50 minusów) :lol:

Te od Verbatima pewnie każdy wie za co - ban i multikonto, a ten ostatni za niezgodzenie się z moja decyzją, która podjęta została po złamaniu regulaminu przez użytkownika, który mi go podarował.

Z góry dziękówa ;)

// Zrobione /puciek

Gość
komentarz
komentarz

Proźba o wytłumaczenie SebaSonido co to jest regulamin i jak go mozna złamac, bo z tym ma problem, a w dodatku brak kultury :obrazony:

A i jescze jedno, niepilnowanie porządku w tematach ;) Moge zacytowac kilka bezczelnych wypowiedzi, które zostały napisane przez uzytkowników tego forum ;)  

//prośba moja o nie zakładanie multikont 

//nawyraźniej nie czytasz regulaminu 

//ban panie paweł //dar55

  • 2 tygodnie później...
djkraszinio
komentarz
komentarz

bardzo bym prosił o usunięcie minusa ponieważ koleś przyznał mi go bezpodstawnie w swoim temacie chciał wymienić procka c2d e6300 na 6400 napisałem mu ze taka zmiana jest bez sensowana żeby lepiej podkręcił tego procka a kasę wydał na nowa grafę ram itd podał mu optymalne części z linkami a on dał mi minusa i napisał żebym puknął się w łeb bo on nie chce podkręcać tylko pozmieniać części, a i minusa mi przyznał tomson52

//minus usunięty //dar55

bartEEEk
komentarz
komentarz

Proszę osunięcie minusa od użytkownika bartkos3. W TYM temacie udzieliłem w/w użytkownikowi takiej odpowiedzi:

CYTAT(bartkos3 @ nie, 07 gru 2008 - 15:19)

Procesor - Intel Celeron 2.8GHz

Karta graficzna - Radeon 9200 SE (kolega muwi ze super karta)

Plyta główna: ABIT AB9 QuadGT

zasilacz: ModeCom Feel 300KW

RAM: 2x 512MB godram

Jak takie coś za 2 000zł, to śmieszne wręcz.

Z polecanych wybierz sobie.

...na pytanie, czy zestaw się opłaca.

Minus bezpodstawny moim zdaniem.

Bo tego irytujący komentarz do minusa - "co". 

//minus usunięty//dar55

MatiZ89
komentarz
komentarz

miałem [+4] zanim użytkownik "z10m" nie wlepił mi TU 11 minusów

P.S przepraszam za tekst na końcu wiem że nie przystoi tak pisac na tym forum

Zrobione // gobi

falcon1984
komentarz
komentarz

Proszę o zdjęcie minusa od usera: rafcio1229

Bóg jeden wie za co on mi go dał :blink:

Zrobione // gobi

Psycholandia
komentarz
komentarz

Proszę o zdjęcie minusa od użytkownika: wojak777

Którego dostałam za poprawienie błędu ortograficznego w tym temacie: http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=...mp;#entry558078

I dać panu nagrodę za zabawę reputami. 

//zdjęte

//pan wojak777 ma dodatkowy prezent //dar55

Proszę o zdjęcie minusa od użytkownika: http://www.forumpc.pl/index.php?showuser=29263

Dostałam go za ten artykuł napisany dawno temu i sprawdzony nie tylko przezemnie, a również przez innych rangistów: http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=62935

A poza tym chłopak dał mi minusa, bo nie ma się o co przyczepić, a jest zły bo zwracam mu uwagę o wymądrzanie się. Proszę go wynagrodzić za zabawy minusami.

Minusa usuwam, sprawe wyjaśniam // gobi

airdamien23
komentarz
komentarz

Proszę o zdjęcie mi -4 reputacji za coś czego nie zrobiłem ani nie pisałem w jego temacie bo nie miał utworzonego ani nic z nim nie rozmawiałem dał mi tak od sobie -4 reputacji. Proszę o rozważenie i o pomoc Wiem że jeszcze 1 osobie dał za nic -6.

//minusy usunięte //dar55

Psycholandia
komentarz
komentarz
Proszę o zdjęcie mi -4 reputacji za coś czego nie zrobiłem ani nie pisałem w jego temacie bo nie miał utworzonego ani nic z nim nie rozmawiałem dał mi tak od sobie -4 reputacji. Proszę o rozważenie i o pomoc Wiem że jeszcze 1 osobie dał za nic -6.

Kolega: z10m zauważyłam bardzo lubi bawić się minusami bez powodu, przykład, pierwszy lepszy: http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=...mp;#entry554855 dlatego proponuję Pana jakoś za to wynagrodzić, bo jeszcze nie został.

//ban na 30 dni za zabawę reputacjami//dar55

  • 2 tygodnie później...
bartEEEk
komentarz
komentarz

Mnus od 'Zamorak'

Chciałem uświadomić kolesiowi, że nie ma czegoś takiego jak 'koniec świata'.

Psycholandia
komentarz
komentarz

BarTeK_ ta uwaga uszczypliwa była. ;)

Gość
komentarz
komentarz

Ja dostałem - od Danci . Nawet nie wiem za co.

On chyba dał mi - za to że napisałem że na żadnej stronie nie zapisują się filmy podczas oglądania. Tak jest moim zdaniem.

Zdejmuje// gobi

bartEEEk
komentarz
komentarz

PrzemoC

Minus za minus ? Tak tutaj nie gramy!

PS. Od siebie dodam, że jemu minusa dałem, za (cytat):

lepiej kup sobie 9600gt z 1gb jakiegoś amp edition czyli podkręconego i będzie lepszy i szybszy

wciskał użytkownikowi w/w kartę, zamiast 8800GTS TOP od Asus'a kierując się tylko pamięcią RAM na GPU. Dla niego pewnie liczą się cyferki ;)

Usuwam tylko jedno minusa, troche więcej kultury i tolerancji // gobi

NoVyKomp
komentarz
komentarz

dostałem minusa od DwOOruch tylko dlatego, że ja mu postawiłem minusa.

Mój minus ma uzasadnienie i odnosi się do konkretnego postu - obraził użytkownika a nie ma do tego prawa nawet jeśli ten zachowuje się nie odpowiednio, od tego jest raport. Dodatkowo jego odpowiedź jest bardzo ogólnikowa i nic nie pomagająca użytkownikowi, taką odpowiedź można dać do każdego problemu tego typu.

Mojego minusa uzasadnił: kolejny troll - czyli znów obraża, nie mówiąc o tym, że nie odnosi się do niczego.

Proszę o zdjęcie.

zdejmuje // gobi

Psycholandia
komentarz
komentarz

Proszę o zdjęcie minusa: http://www.forumpc.pl/index.php?autocom=re...3&mid=14244

nie wypowiadał się w temacie, a wali minusami, myślę, że trzeba go wynagrodzić za takie zabawy.

Zdejmuje // gobi

cusek
komentarz
komentarz

Proszę o zdjęcie minusa

http://www.forumpc.pl/index.php?autocom=re...3&mid=11347

Piractwo jest karalne na tym forum

Zdejmuje // gobi

djkraszinio
komentarz
komentarz

proszę o zdjęcie minusa od użytkownika Adrian1132 zadał pytanie czy na jego laptopie pójdzie GTA 4 udzieliłem odpowiedzi że na minimalnych jakoś będzie działać a on dał mi minusa nawet nie wiem za co

Zdejmuje // gobi

Mattix95
komentarz
komentarz

Proszę o zdjęcie plusa od użytkownika LukaszKomputerowiec

Dostałem nawet nie wiem za co ( no w sumie trochę wiem :

aaa czytałem twoj temat i coś mi się przypomniało ważnego ;p
)

Gdybym ja miał tyle plusów wystawiać dla każdej osoby przez którą mi się coś przypomni , rozdałbym ich z 1000 ;)

Zrobione // gobi

BlackRaven
komentarz
komentarz

proszę o usunięcie jednego z dwóch plusów przyznanych mi przez użytkownika univega.

Zrobione // gobi

zwirek36
komentarz
komentarz

Witam. Zgłaszam niesprawiedliwe obniżenie reputacji przez użytkownika ^Kapiszon.

http://www.forumpc.pl/index.php?autocom=re...3&mid=31583

Każdy ma prawo do własnego zdania, do proponowanie tego co wg. niego jest lepsze.

Mam nadzieję, że zostanie to wyjaśnione.

Pozdrawiam

Nie zdejmuje // gobi

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.