x-kom hosting

Reputacja - Odwołanie

GoBi
komentarz
komentarz
Oj nie nie nie, użytkownik TalenXp minusa ma zasłużonego bo:

Lecz M.a.t.i.19 też nie jest bez winy ale jak maradzić a źle no to nie ma chyba sensu a takie coś trzeba tępić. Przyglądam sie mu od dłuższego czasu i nie pisze wcale rewelacyjnie.

TalenXP - Takie sprawy mozna załatwić kulturalnie, ewentualnie napisać do moderatora

M.a.t.i.19 - Pisz gdy masz coś ważnego i wnoszącego do tematu. Jak radzić to tylko dobrze. Ewentualnie raz można sie pomylić bo człowiek to istota omylna ale większość twoich postów nie jest rewelacyjna.

Dlatego też zdejmuje obu minusy sobie dane. Lecz jeżeli sytuacja sie powtórzy bedą kary.

M4tth3w
komentarz
komentarz

No sorry.. ja dałem jednego minusa a nie dwa!!

Jak się nie podobam, proszę bardzo, ja mogę odejść, ale ja mu dałem jednego minusa i uzasadnionego, a on znowu się od grywa i dał mi 2!!! może od razu 200 niech da !!!

To jest strasznie chamskie!!

Kurzun
komentarz
komentarz

Już dawno po sporze. Nie kłóć się, nie krzycz. To daj mu 500 minusów jak Cię to usatysfakcjonuje - i tak zostaną usunięte.

M4tth3w
komentarz
komentarz

Nie da mi to satysfakcji, tylko nie fer jest takie odgrywanie się..

Dyskusje prosze prowadzić na PW // GoBi

ciaciama
komentarz
komentarz

Proszę o zdjęcie minusa od CzarnejPumy

Myślę że otrzymałem go niesłusznie.

PS A co do SPAMu (któego myślę że nie napisałem) to sprawa moderatorów, a nie zwykłego Usera. User nie ma prawa mnie ukarać za SPAM, którego i tak nie było.

Z góry dzięki

Minus usunięty // GoBi

M4tth3w
komentarz
komentarz (edytowane)

Ktoś mi dał 3 minusy.. o ile wiem na raz to karalne..

Proszę o zdjęcie ich..

No kur** co to za żarty są?!

//nie bluźnij

EDIT :

a ta osoba ma 0 postów

Minusy usunięte // GoBi

Edytowane przez GoBi
sitol
komentarz
komentarz

nie, 13 sty 2008 - 14:26

PIRAT!!

dostałem minusa za coś za co wcześniej dostałem warna słusznie. Ale warn już chyba by wystarczył i ten ktos napisał 51postów a jego nick to waz

Minus słuszny, jeśli masz jakieś niejasność zapraszam na PW // GoBi

Gość
komentarz
komentarz
Już dawno po sporze. Nie kłóć się, nie krzycz. To daj mu 500 minusów jak Cię to usatysfakcjonuje - i tak zostaną usunięte.

Tez sadzilem ze dawno po sporze...

Tylko dlaczego moje konto bez powodu zostalo zbanowane na 7 dni bez zadnego uzasadnienia?

"Nie da mi to satysfakcji, tylko nie fer jest takie odgrywanie się..

Dyskusje prosze prowadzić na PW // GoBi"

Dziwnym trafem przez uzytkownika Gobi?

Czy to jakas zmowa?

Myslalem ze powyzszy temat zostal zakonczony, wszystko wyjasnione a tu ban i kopanie nastepnych dolkow...

Prosze o zdjecie bana (bez powodu)... i zamkniecie tej sprawy.

Mam nadzieje ze sa tutaj jakies powazne osoby ktore potrafia podejsc obiektywnie do tematu?

Pozdrawiam. Zazenowany TalenXP

snip91
komentarz
komentarz

Dostałem minusa od użytkownika CiAsTeK - chyba przez pomyłkę. W związku z tym prosiłbym u usunięcie minusika ;)

Zrobione // GoBi

Sean
komentarz
komentarz

Otrzymane :: użytkownik sean: 27 [ +23 | -4 | 23 Wszystkie głosy ] jakies - 4 ?? nigdy - niedostałem...być może to jakaś pomyłka gdy na forum były zmiany ?? ...

Zarov
komentarz
komentarz

To liczba punktów jakie miałeś przed zmianą skryptu. Ja miałem 10 i tak też pokazuje.

NowakoV
komentarz
komentarz

Dostałem "-" za wypowiedź w tym temacie: http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=...mp;#entry226749

Wydaje mi się, że niesłusznie :P

Usunąłem // GoBi

Nie chcę być wredny, ale pisz na przyszłość: UsunĄłem // NowakoV

nokia
komentarz
komentarz

http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=...mp;#entry250532

Uważam, że dostałem w tym temacie od usera CzarnaPuma niesłusznego minusa;/

Napisałem w temacie; oraz pisałem prawdę;

z wielu testów wynika, ża MacOS jest gorszy od Toshiby;

Pozdrawiam i dziękuję,

nokia

@EDIT;

User, który dał mi - nie brał udziału w rozmowie i ma same minusy za złe zachowanie na forum'

Usunąłem // GoBi

falcon1984
komentarz
komentarz

Użytkownik chciał mi dać plusa, ale błąd mu jakiś zwracało i w końcu nie dał, a chyba się należał jednak :P

http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=...mp;#entry265249

Zarov
komentarz
komentarz

Ciekawe kiedy się nauczycie że od pewnych spraw są moderatorzy. Widzisz coś takiego, to piszesz pw do moda globalnego czy też opiekuna działu.

Saper
komentarz
komentarz

Otrzymałem nieuzasadnionego minusa od Toortoflop'a, za wypowiedź w tym temacie:

http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=33467&st=300

Post 310

bartEEEk
komentarz
komentarz

Otrzymałem minusa od użytkownika dixon, za to, że dałem mu słusznego " - ". W dodatku w treści obraża mnie :)

Doomer47
komentarz
komentarz

też dostałem od dixona . Też mnie obraża :/ . Dałem mu minusa za to , że napisał to idz do serwisu

bizon11
komentarz
komentarz

Wszystkie minusy usunięte

Jeden z moderatorów zajął się już użytkownikiem dixon - dostał bana na 14 dni ;]

Pozdrawiam

Gość
komentarz
komentarz

Użytkownik nie może pogodzić się ze złamaniem regulaminu. =(

kozak11 (-1)

Nie mam czasu na link, jest w mojej reputacji, pozdrawiam.

bartEEEk
komentarz
komentarz

Dostałem minusa od usera - groszek_ziom. W treści nic nie pisało - może się pomylił xO

Radzę spojrzeć w temat i wszystko bedzie jasne...

Demarco

danielek316
komentarz
komentarz

Wydaje mi się,że przez pomyłkę dostałem minusa od użytkownika Piotrek1994 w tym temacie: http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=...mp;#entry275863

Jako że minus padł po moim drugim poście i user jest nowy,mam nadzieję że się pomylił

:)

bizon11
komentarz
komentarz

Minusy zostały zdjęte użytkownikom:

Jackzor i danielek316

Odwołanie użytkownika BarTeK_ nie zostało przyjęte... Kolega źle doradził i to są konsekwencje

Pozdrawiam

Gość
komentarz
komentarz

zapoznalem sie z regulaminem i wiem ze niee mozna pisac o piractwie i sam piracic ale jak miał chlopak problem i potrzebowal cd-keya to podalem mu swoj z orginalnego nero bo myslalem ze za to niee dostane warna a tu bardzo fajny i lubiany prze zemnie modernator dar55 dal mi warna :(

prosze o usuniecie przepraszam

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.