x-kom hosting

Reputacja - Odwołanie

bizon11
utworzono
utworzono

Jeśli uważasz że ktoś przyznał niesłuszny punkt reputacji (minusowy lub plusowy)

Proszę napisać w tym temacie :) Jeśli reklamacja będzie słuszna to reputacja wróci do poprzedniego stanu

Proszę o nie komentowanie :) O zmianie reputacji użytkownicy zostaną poinformowaniu na PW

Kamik47
komentarz
komentarz

No wiec ja nie slusznie dostalem pierwszego (-) poniewaz moja tresc zostala nie poprawnie przeczytana przez pucka. Bo to nie bylo byc chamskie tylko takie bardziej neutralne :P

kwachu1992
komentarz
komentarz

również dostałem 3 pkt. minusowe od usera kaczynsky którego zbanowałem wczoraj.

według mnie te pkt były poprostu odwetem za to, że przenosiłem do kosza jego tematy które dublował.

Kurzun
komentarz
komentarz

Ja też tam kiedyś dostałem minusa, nie wiadomo za co - chyba chciał sprawdzić o co z tym chodzi ;- )

Edit: Dokładnie to było: środa, 12 września 2007 - 15:34 przez użytkownika krzysiek89.

Avers
komentarz
komentarz

Ja również dostałem minusa, a po chwili plusa od tej samej osoby. Nie wiem czy chciał mi podwyższyć reputacje czy zrobić mi na złość <_< .

Dokładnie było to 31 października 2007 roku godz. 20:20, a użytkownik nazywa sie MrNeo.

Kurzun
komentarz
komentarz

Minus od kolegi ziomus za:

poniewasz pisalem wczesniej rze niechce miec nic wspulnego z allegro

nigdzie nic takiego nie pisał więc odwołuje się.

  • 2 tygodnie później...
snip91
komentarz
komentarz

sob, 10 lis 2007 - 00:57 otrzymałem minusa od usera: Astr4L- w tym temacie: http://www.forumpc.pl//index.php?showtopic...mp;#entry180502

Nie wiem za co, więc się odwołuję. Nie podał powodu ani nic.

Konsurk
komentarz
komentarz (edytowane)

Mimo napisania do administratora o incydencie(poniżej) nic w tej sprawie nie zrobiono.

Otóż użytkownik Efru który nie otrzymał (ponoć)pomocy dał mi 4x(nie tylko mi) minusy za nic...dziś ponownie dał mi 3x (-) z treścią "wal się na ryj żmijo" mimo tego że nie pisał nic na forum,nie chciał pomocy.TAK PO PROSTU SOBIE DAŁ 3 MINUSY!

Użytkownicy pracują na reputację a on co wyprawia?!Psuje ją..

Może by tak administracja coś z tym zrobiła?Może sobie tak bezkarnie robić za przeproszeniem burdel?

Edit: Sory za nie umieszczenie "gdzie popadło".

//burdel to się robi przede wszystkimi tematami zakładanymi gdzie popadnie!

//jest już temat odnośnie reklamacji

//przenoszę

//naekana

Edytowane przez Konsurk
temat scalony
Fafu
komentarz
komentarz

dostałem minusa od lukasz_13_94 bo ja mu dałem za plagiat forumpc

Gość
komentarz
komentarz

Dostałem minusa od c11x, nie mam pojęcia za co. Ale widzę że ja też mu wystawiłem minusa, proszę o ich usunięcie, ktoś musiał użyć mojego konta :/

bizon11
komentarz
komentarz

Wszystkie odwołania zaakceptowane

Niesłusznie przyznane punkty usunięte ;]

Konsurk
komentarz
komentarz

Ja nadal mam 3 takie same minusy od Efru.

Gość
komentarz
komentarz

tez mam "-" od telemainak19 za to ze napisalem ze podal złe linki, zreszta Kwachu tez ma minusa od niego :P

Martyn
komentarz
komentarz

Dostałem minus od kolegi "byku"...i to za co? nie rozumiem?

Przemek
komentarz
komentarz
Dostałem minus od kolegi "byku"...i to za co? nie rozumiem?

Dostales komentarz w reputacji.

Tam jest wszystko wyjasnione.

Nie masz sie o co odwolywac.

Ujemy punkt zostal przyznany prawidlowo.

Kurzun
komentarz
komentarz

U mnie reputacja pozostała bez zmian.

bizon11
komentarz
komentarz

Wszystko rozpatrzone oprócz odwołania Martos

U mnie reputacja pozostała bez zmian.

Już zrobione sorki za niedopatrzenie ;]

Martyn
komentarz
komentarz
Dostales komentarz w reputacji.

Tam jest wszystko wyjasnione.

Nie masz sie o co odwolywac.

Ujemy punkt zostal przyznany prawidlowo.

Widze że na forum co nie którzy tylko czychają aby dać bezsensownego minusa.

Co za ludzie i forum!

Gość
komentarz
komentarz

Przepraszam ... a z czym kolega ma problem? Piszesz bezsensowne odpowiedzi i dziwisz się, że dostajesz minusa. Trochę skromności i więcej czytania ze zrozumieniem. (taka rada na przyszłość)

Kamix
komentarz
komentarz

Z tymi minusami straszne zamieszanie.

Może by coś wykombinować i je wyłączyć, albo dać możliwość ich dawania tylko Moderatorom, albo +500 postów.

Niechciałem zakładać nowego tematu :)

Martyn
komentarz
komentarz
Przepraszam ... a z czym kolega ma problem? Piszesz bezsensowne odpowiedzi i dziwisz się, że dostajesz minusa. Trochę skromności i więcej czytania ze zrozumieniem. (taka rada na przyszłość)

Jeżeli pisze coś bezsensu to należy to powiedzieć odrazu a nie bezmyślnie dawać minusy.

Szkoda że nie zwracacie uwagi na forme niektórych postów innych użytkowników zamiast dawać minusy praktycznie za nic.

P.S.

Co napisałem bezsensu?

Zarov
komentarz
komentarz

Martos nie ma sensu byś się teraz o to wykłócał, sam dałbym Ci minusa za takie coś. Jak nie masz nic do napisania to nie pisz. A zamiast sprzeczać się o te nic nie warte punkty to lepiej weź i pomóż komuś, zrehabilituj się...

Martyn
komentarz
komentarz
Martos nie ma sensu byś się teraz o to wykłócał, sam dałbym Ci minusa za takie coś. Jak nie masz nic do napisania to nie pisz. A zamiast sprzeczać się o te nic nie warte punkty to lepiej weź i pomóż komuś, zrehabilituj się...

Ok...ale chciałem sie tylko dowiedzieć co napisałem bezsensu aby już w przyszłości niepopełnić błędu.

Pozdrawiam.

Przemek
komentarz
komentarz

W komentarzu masz odpowiedz:

Zadajesz pytanie "A w czym koledze pomóc?", choć napisał dokładnie z czym ma problem.
jammal17
komentarz
komentarz

Witam dostałem minusa od użytkownika "lukasz92pl" ale nie mam pojecia za co !! gdyby ktos mnie oświecił byłbym wdzieczny

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.