x-kom hosting

Reputacja - Odwołanie

Gość
komentarz
komentarz

Artek, ale po co mu dałeś minusa? Od tego jest ten temat :)

Gość
komentarz
komentarz

Siemka.

Chcę być sprawiedliwy więc proszę o zdjęcie Mi plusów.

- 1 plus od univega

- 1 plus od KubuśPuchatek

- 1 plus od Adrian 1132 o GTA IV

- 1 plus od Bullet

No i tyle :)

tomek.b9
komentarz
komentarz

Użytkownik mazik lubi się reputacją bawić chyba... :angry: minusy nie tyczą się mojej osoby, ale zachowanie takie mnie denerwuje troszeczkę...dał koledze xxxpr0xxx 70 minusów :blink: Jaja sobie z forum robi chyba...

PS. Nie dostrzegacie jakiegoś powiązania między tymi użytkownikami?

miloszandmazik

mazikimilosz

mazik

w/w panowie + windows-user nie będą więcej nam przeszkadzac a mnie wkurzac dodatkową pracą//dar55

MagiK44
komentarz
komentarz

Dostałem (-), że się nie znam pan smily gada

Magik sory ale jak się nie znasz to nie pisz... polecałeś już zamiast 4GB OCZ platinum 800Mhz jakieś GoodRamy 900Mhz i to 2GB??? Koleś raz zaproponował sobie 9600GT a ty mu polecasz jakąś 8600GTS... Opanuj emocje

Polecałem, bo e5200 nie potrzebował 4GB :lol2: ja mam goodram 2GB i e8400 i wykorzystałem co najwyżej 80% ram w GTA IV, a po co e5200 4GB

A co do grafy myślałem, że z dyskiem, a nie trzeba było to bym polecił 9600GT, a co do smily za dużo obraża ludzi i tylko ocenia jak by nie mógł polecić swojego zestawu.

minus pozostaje//dar55

zacznij sie przykładać do treści postów ;)

Mis776
komentarz
komentarz

Ten smily fajnei arumentuje tego twojego minusa :P Ale nie weim na cholere mu go oddałeś....

Gość
komentarz
komentarz

mam -70 pkt reputacji od pana mazikmiłosz na nowym koncie da się coś zrobić?

poczekaj chwilę , zastanawaimy się jak to zrobić :) //dar55

xxpr0xx
komentarz
komentarz

znów to samo...

może ktoś tego jednego zdjąć? http://www.forumpc.pl/index.php?autocom=re...3&mid=35288

://http://www.forumpc.pl/index.php?aut...mp;mid=35288

//usuniety //dar55

snip91
komentarz
komentarz

... bo "bum szakalaka bum bum " ...

zdejmijta

"masz i nie puacz."

też do zdjęcia

//przyznany słusznie , nie zdejmuję :lol2:  //dar55

nie mam czasu ani ochoty na żarty

Gość
komentarz
komentarz

Dostałem 3 minusy za jeden temat. Od Mareckiego zostawcie, został sprawiedliwie przyznany :) Ale od Czabiego, i od snipera45( który nawet nie brał udziału w tym temacie) dostałem już niesprawiedliwe minusy za ten temat. Proszę o zdjęcie dwóch :)

//nie muszę brać udziału w temacie, żeby skarcić Cię za pisanie głupot

//równie dobrze mogłem dać Ci warna za wprowadzanie userów w błąd - co wolisz?

//sniper45

//przyznane słusznie , nie usuwam //dar55

Superyaa
komentarz
komentarz

Proszę o zdjęcie minusa za:

rozegranie fabuły gry tak, a nie inaczej (kogo obchodzi dlaczego kogoś uratowałem w GTA?!)

bezsensowny offtop (napisałem, że w ESC jest najtaniej i, że gościu może przepłacić w swoim namacalnym sklepie)

Z góry dziękuję za rozpatrzenie sprawy...

Pozdrawiam

MagiK44
komentarz
komentarz

Więc tak

znów do pana smily poleciłem o wiele lepszy monitor niż tam ten i mi dał minusa nie wiem czemu nie podobam mu się czy co koleś na prawdę wkurza 

wiedze, że obaj się bawicie pysznie ;) , nie usuwam //dar55

Mattix95
komentarz
komentarz

Proszę o zdjęcie plusa od użytkownika Artek_2Gb 

zdjęty//dar55

gostek
komentarz
komentarz

mi chodzi o jedynego minusa co mam... kolo dal odwet za to, ze pewny siebie gadal bzdury typu: "ten gf jest lepszy od radka bo ma lepsze takty..." a co z tego ze ten radek jest dwurdzeniowy? Nic! najwazniejsze sa takty...

usunięty //dar55

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Proszę o zdjęcie minusa koledze tomaszek468 - dałem mu go przez przypadek - chciałem udowodnić że można dawać minusy :(

To był przypadek. Wybaczcie ;>

Proszę o zdjęcie minusa od Mareckiego - to on piszę bzdury bo załatwiałem sponsora do mniejszego forum :)

Marecki się na mnie uwziął proszę przemówić mu do rozsądku ;)

//od mareckiego zdjęty, tomaszkowi chyba gobi sciągnął //dar55

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)
Proszę o zdjęcie minusa od Mareckiego - to on piszę bzdury bo załatwiałem sponsora do mniejszego forum

Marecki się na mnie uwziął proszę przemówić mu do rozsądku

Nie, właściwie to wczoraj mialem dac ci minusa w temacie Neki ale reputacja mi nie działała (temat zniknął o.O), a dzisiaj też nie popisałeś się wiedzą.

bo załatwiałem sponsora do mniejszego forum

A kto to był? Krysia z gazowni czy ciocia Jadzia z monopola?

to on piszę bzdury

Na temat sponsoringu tego forum wiem/wiedziałem znacznie więcej od ciebie.

@down:

nawet tego nie bede komentował... po prostu puściłem raport.

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Jest parę takich for którym załatwiałem sponsorów - tobie załatwiało sie trudno: twój styl wypowiedzi zniechęcił sponsoring :)

---------------------------------pewien tekst----------------------------

//Warrior uspokuj się, takie rzeczy rozwiązujemy na PW. A przede wszystkim nie obrażamy innych userów! :angry:

//Pierwsze - a zarazem ostatnie moje ostrzeżenie

//Kapiszon

Czy ja kogoś obraziłem tym tekstem :lol:

Dobra zakończmy to :)

damib
komentarz
komentarz
Mam sobie zamiar kupić nową grafikę, która pasowała, by do płyty głównej ASRock ConRoe865PE. Chciał bym kupić najlepszą jaka, by do niej pasowała. Obecnie mam Radeona 9250 128 MG.

Proszę o doradzenie z góry dziękuję.

GF 8800 GTS by ci pasowal albo 9600 GT lepsza ci bedzie zamulac

dałem mu minusa za głupią odpowiedz a on mi oddał pisząc:

Mógł napisać że chce ba AGP!!

Prosił bym o zdjęcie tego minusa od artek 2GB;)

minus zdjęty , swoją droga to mamy fajnych pomagierów od grafiki , eh //dar55

Gość
komentarz
komentarz

Dostałem minusa od użytkownika czerwo56. Dałem mu minusa, ponieważ autor tematu w którym uczestniczyliśmy miał płytę pod AGP. A on podał jemu grafikę na PCI, więc uważam że dałem mu minusa sprawiedliwie, a on mi się zrewanżował.

Pozdrawiam :)

Kamix
komentarz
komentarz

Dobra to może i ja sobie tutaj napiszę :D

Temat zna darek:

http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=...mp;#entry650266

Dałem mu minusa za:

http://www.forumpc.pl/index.php?s=&sho...st&p=650152

A on w obronie swoich prawd/odwecie dał mi za:

http://www.forumpc.pl/index.php?s=&sho...st&p=650270

Sądzę, że na niego nie zasługuje.

PS. No mój debiut.

No to znów ja:

Proszę o zjęcie minusa od pana Mareckiego który uważa, że pamięci CL5 są boskie(chyba dlatego, że takie ma), i że najlepiej nadają się do OC i że nie różnią się niczym tylko wpisem w SPD, tak o strzelamy, ta będzie CL4, a ta będzie CL5, bez żadnych testów:

http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=92857

//obie usunięte //dar55

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)
Proszę o zjęcie minusa od pana Mareckiego który uważa, że pamięci CL5 są boskie(chyba dlatego, że takie ma), i że najlepiej nadają się do OC
Po drugie to praktycznie każde ramy do OC to CL4.

Dobra, znajdz mi pamieci (kilka modeli) z CL4 dobre do podkręcania (mówimy o częstotliwościach >1200mhz)

Jak chcesz to moge ci wymienc 10 modeli pamieci CL5 które to bez większego problemu osiągają...

Twoim zdaniem producent zmienia tylko SPD czy to CL4 i CL5 i wypuszcza na sklep takie same części nic nie testująć? żal.

Gdzie tak napisałem? Powinen należeć ci sie kolejny minus za brak czytania ze zrozumieniem...

//Marecki nie spamuj, bo to nie miejsce na dowodzenie kto ma rację itd.

//Sonido

a pozniej ktos mi da warna za niesłuszną reputację...

Cold
komentarz
komentarz

Proszę o zdjęcie minusa:

Sprawa wygląda tak. Jeden z użytkowników potrzebował pomocy na forum. Ja jak kilku innych użytkowników starałem się pomóc i powiedziałem, że nigdy nie zawiodłem się na codegenie. Na to warrior rzucił się na mnie z zarzutami, że codegen to złom. Ja odpowiedziałem, że z tym codegenem to tylko moja opinia, a on mi dał za to minusa.

Proszę o zdjęcie go, ponieważ uważam, że forum jest od wymiany własnych poglądów. 

//usunąłem, ale juz się nie chwal więcej tym codegenem ;) //dar55

n31T
komentarz
komentarz (edytowane)

Proszę o usunięcie mi minusa, przyznanego przez użytkownika Bartek666000 Nie moja w końcu wina, że jest on leniem i nie chce mu się otworzyć googli, na których, po wpisaniu szukanego hasła, wyskakuje 50 for i stron z tego typu rzeczami.

necik
komentarz
komentarz

Temat uważam za nieaktualny.

Niektórzy użytkownicy nie potrafili rozsądnie używać punktów reputacji, więc musieliśmy zabrać "zabawki" i wprowadzić lepszą alternatywą :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.