x-kom hosting

Reputacja - Odwołanie

zigi123
komentarz
komentarz

Ok wesolych swiat B)dgolf znowu mi dal minusa i tym razem tak napisalA mnie na tym nie zależy, miałem Ci oddać dzisiaj ten punkt z powrotem, ale w takim wypadku ni hu hu. adres topicu dodaje do tegohttp://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=...mp;#entry216236Wezcie cos z nim zrobcie dajcie mu warna albo jakas blokade ziomek troche przegina za nic rozdaje minusiki...

sox91
komentarz
komentarz

Dacjcie ostrzeżenie użytkownikowi MalinowyTomek.

Los_Emilos
komentarz
komentarz

Mam mały problem ponieważ dostałem (-) od użytkownika Aliant za ten temat http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=...st&p=189937 i kompletnie nie wiem dlaczego. Gdyby dało się coś z tym zrobić np. wyjaśnienie lub wymazanie byłbym wdzięczny.

Zarov
komentarz
komentarz

SoXik a to czemu?

Los_Emilos wyslij mu pw z zapytaniem za co minus, co dalej bedzie to zobaczymy od tego co bylo powodem.

sox91
komentarz
komentarz

Za to że 3 razy dostałem + za nic. Nie chce mieć potem kłopotów że prosze kogos o podwyzszenie pkt reputacji.

Los_Emilos
komentarz
komentarz
Los_Emilos wyslij mu pw z zapytaniem za co minus, co dalej bedzie to zobaczymy od tego co bylo powodem.

Wysłane, więc teraz tylko czekać.

Los_Emilos
komentarz
komentarz

Właśnie za ten post i nie wiem dlaczego. Nadal czekam na odpowiedź użytkownika. Czy moja wypowiedź w jakiś sposób łamie czyjeś uczucia, jest niezgodna z regulaminem aby dawać za nią minus? Rozumiem gdybym obrażał kogoś ale tu chyba nic nie nastąpiło takiego?

Mateo93
komentarz
komentarz

Dostałem minusa od użytkownika 'ingbaron' dnia 24 grudnia 2007 - 13:34

Przyznaje że nie przyłożyłem się bardzo do postu, ale napisanie dwa razy słowa 'zainstaluj' w zdaniu to chyba nie powód żeby postawić minusa? Zwłaszcza w wigilie :P

itgregory
komentarz
komentarz

Ja tez sobie dostalem 2 minusy od Damianizo, ktory nie wykazal sie za duza wiedza w tym temacie, na pewno nie poradzil uzytkownikowi. Dalem mu minusa za to a on mi dal 2, no to troche sie unioslem ;)

Przemek
komentarz
komentarz

Mateo93, zobaczymy co odpowie user ktory dal Ci minusa.

itgregory, minusy zostana usuniente.

Gość
komentarz
komentarz

Uzytkownik o nicku wojtek-pl1 za pomoc na forum i na gg wstawil mi kilka minusow naraz a na dodatek gdy ja mu wstawilem minusy to zalozyl sobie jakies konto i wstawil sobie kilka plusow bez opisu i bez odnosnika do tematu ... (tak podejzewam )

W sumie byście mogli mi je usunąć :) Z gory dzieki

I jeszcze jedna sprawa z dzisiaj dostalem taka PW

"Cwoku jeden, kto tu ***** nie pomaga. Twoja wypowiedz w tym temacie to byla *******. Widac ze wiedze nie wiesz co wygadujesz. Gon sie ****" od niego itgregory

A kilka slow do itgregory wiec ty mi pierwszy dales minusa potem ja tobie i potem ty mi i ja tobie

Przemek
komentarz
komentarz

W takim wypadku jesli koledzy nie umia sie zachowac to i itgregory i Damianizo dostaja 10% z zawieszeniem konta na 7 dni.

Mam nadzieje ze ochloniecie.

Minusy nie zostana usuniente.

  • 2 tygodnie później...
Przemek
komentarz
komentarz

Odwolanie uwzglednione.

A Scalak dostaje Warna za bezczelnosc!

dar55
komentarz
komentarz

coś ten Scalak chyba nietrybi

Przemek
komentarz
komentarz
scalak.

"Za beszczelnosc;/ i nie usuwac tego ;////////////"

http://www.forumpc.pl/index.php?autocom=re...3&mid=12653

Zrobione.

coś ten Scalak chyba nietrybi

Moze za 30 dni zatrybi jak mu sie ban skonczy.

dar55
komentarz
komentarz

ja też ja też , czy jakiś super admin (napewno super gość ) może mi usunąc niesłusznie danego minusa , a tak się starałem :D

na potwierdzenie PW od gostka:

"dar55 nie możliwe zawsze wystawiałem ci + sorry da sie to jakoś usunąć ?"

Ale narzekasz // GoBi

//Done

//Przemek

mis456
komentarz
komentarz

Zgłaszam o usuniecie mi minusa.

Dostałem jego za to, że dałem kevinowi minusa.

Dostał on go za to że Wszędzie ten sam zestaw, nie ważne czy maił byc za 2800zł czy za 1800zł. Ciągle wklejał to samo.

Jako potwierdzenie że to nieuzasadniony minus mam to, że kicek99 też dostał za samo co ja minusa.

Był to z jego strony rodzaj zemsty, ale jak dla mnie nieuzasadniony.

Przemek
komentarz
komentarz

Minus usunienty.

Kevin zostanie ukarany.

M4tth3w
komentarz
komentarz

Mogę prosić o zdjęcie minusa? :P

Tak się starałem a TalenXP dał mi minusa i to na dodatek nie on założył dany temat, również mu dałem minusa, ale w tamtym temacie on na prawdę zachował się w stosunku do mnie chamsko.

Przyszedł i ciągle ma jakieś wąty, stara się być najmądrzejszy..

Pozdrawiam.

TalenXP
komentarz
komentarz
Mogę prosić o zdjęcie minusa? :P

Tak się starałem a TalenXP dał mi minusa i to na dodatek nie on założył dany temat, również mu dałem minusa, ale w tamtym temacie on na prawdę zachował się w stosunku do mnie chamsko.

Przyszedł i ciągle ma jakieś wąty, stara się być najmądrzejszy..

Pozdrawiam.

Nie rozumiem w jaki sposob osoba, ktora wprowadza forumowiczow w blad bardzo glupimi wypowiedziami moze prosic o zdjecie minusa ktory byl rzeczowo uzasadniony - zostaje on zdjety a ja bez zadnego uzasadnienia ukarany? Dostalem ostrzezenie i grozbe na temat zawieszenia konta.

Dostalem minusa bez powodu (w uzasadnieniu napisal ze w ramach rewanzu...).

Prosze o wyjasnienie i rozpatrzenie tej sprawy obiektywnie(nie na zasadzie raczka raczke myje..)

PS. Jezeli ktos pisze o czyms o czym nie ma pojecia... wprowadza w blad uzytkownikow, w wyniku ktorego moga poniesc straty a jest to przez admina dzialu tolerowane - dlaczego nie wyciagnie sie konsekwencji?

Pozdrawiam.

byku
komentarz
komentarz

Popieram, to że dałeś mu minusa. Proponowałbym zdjęcie minusa użytkownikowi TalenXP, ponieważ był bezpodstawny.

Ale to już rozstrzygnie administracja. ;)

Kurzun
komentarz
komentarz

Oj nie nie nie, użytkownik TalenXp minusa ma zasłużonego bo:

- były na niego skargi, że ubliża

- ubliżył użytkownikowi M.a.t.i.19

- jego wypowiedź nie wniosła nic do tematu a tylko i wyłącznie była wulgarna

W tym przypadku zdecydowanie odwołanie nie może zostać uwzględnione. Fakt, że użytkownik M.a.t.i.19 też nie zachował się wzorowo ale fakt, faktem wypowiedź była chamska i nie wnosiła nic do tematu za co został ukarany minusem. Z drugiej strony użytkownik TalenXp ma rację mówiąc:

Jezeli ktos pisze o czyms o czym nie ma pojecia... wprowadza w blad uzytkownikow, w wyniku ktorego moga poniesc straty

zdarzają się niekompetentne wypowiedzi ze strony Matiego. Co do

a jest to przez admina dzialu tolerowane - dlaczego nie wyciagnie sie konsekwencji?

dlatego, że jego wypowiedź była zgodna z regulaminem. Nikt nie zabrania pisania.

Jeżeli drodzy panowie M.a.t.i.19 i TalenXp rozwiążecie sprawę między sobą to minus i +10% zostaną usunięte. Mogło was ponieść więc macie szanse, dojdziecie do porozumienia i wszystko wróci do normy.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.