x-kom hosting

Reputacja - Odwołanie

olszak
komentarz
komentarz

i znowu problem z ichigo kurosagi, dał mi minusa bez uzasadnienia, pewnie zobzczył że tamten został zdjęty do dał mi kolejnego :/ i co z takimi ludźmi zrobić?

snip91
komentarz
komentarz

Dostałem minusa od użytkownika KiceK, ponieważ twierdzi on, że źle moderuję. Za to minusów się raczej nie przyznaje. Prosiłbym o zdjęcie.

falcon1984
komentarz
komentarz

KiceK chce mi dać plusa i nie może :D

Nawet temat założył w tej sprawie:

http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=46124

Proszę o przyznanie przysługującego mi plusa ;)

bizon11
komentarz
komentarz

Minusy zdjęte ;]

KiceK chce mi dać plusa i nie może biggrin.gif

Nawet temat założył w tej sprawie:

http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=46124

Proszę o przyznanie przysługującego mi plusa wink.gif

KiceK chce mi dać plusa i nie może biggrin.gif

Nawet temat założył w tej sprawie:

http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=46124

Proszę o przyznanie przysługującego mi plusa wink.gif

A plusa tez już dostałeś xD

  • 2 tygodnie później...
Gość
komentarz
komentarz

Dostałem minusa od użytkownika WhirPool za powiedzenie prawdy.

http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=...mp;#entry336622

Chodzi o ten temat. Sprawa wyglądała tak że kolega chciał przy amd 5200 na boxowym chłodzeniu uzyskać 3ghz, przy czym wmawiała nam że kolega który mu kompa składa się zna. A uzasadnienie ; jak się nie znasz nie pisz. Napisałem bowiem : 5200 Na 3ghz no to chyba przy suchym lodzie Nigdy w życiu tyle nie poleci. Napisałem prawde! I za to minus. Moim zdaniem chyba coś nie tak z użytkownikiem (jak sam napisał zwollenik amd)

No i także drugi minus do zdjęcia to minus od użytkownika o nicku kevin

dostałem go w odpowiedzi. A więc szanowny kevin w każdym temacie zestawy komputerowe czy za 1000zł czy za 5000zł wstawiał zestaw złożony przez sapera za 2400zł. Wiec wystawiłem mu minusa bo to był spam. W odpowiedzi tego dostałem to samo.

Gość
komentarz
komentarz

Witam

Dostałem minusa od usera tomx1528 w tym temacie, pewnie za to, że wcześniej dałem jemu za "spam i nic nie wnoszenie do tematu". Moim zdaniem takie coś jest niesprawiedliwe i w związku z tym proszę o usunięcie minusa.

Kosmoj
komentarz
komentarz

zalega mi - od uzytkownika IchigoKurosaki . Pisalem dawno temu w tym temacie ale nie zostal zdjety. Jezeli ma zostac to trudno, ale dostalem go bezpodstawnie, wiec o swoje sie upomne...;)

Gość
komentarz
komentarz

I dostałem kolejnego minusa od usera tomx1528, napisał: "Ciesz się że ty masz !! Ja próbuje po prostu pomóc" Minus bezpodstawny i proszę o jego usunięcie.

Edit: Dostałem minusa od użytkownika hendel87 w tym temacie. Później sobie z nim pogadałem na PW i w końcu przyznał się do bezpodstawnego minusa, więc proszę o usunięcie.

  • 2 tygodnie później...
olszak
komentarz
komentarz

dostałem minusa od grochuXa za temat :http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=48861&view=findpost&p=348665

cytat minusa "przesadza tylko" napisałem w jego temacie "jak dla mnioe to nie ma sensu w to inwestować, najlepiej zbieraj na nowy.

na tą chwile to wymienił bym ten zasilacz koniecznie na chiefteca/amacroxa 400W"

i za taka rade otrzymałem takiego minusa :/

troche bez sensu

  • 2 tygodnie później...
falcon1984
komentarz
komentarz

Dostałem przez pomyłkę "-" zamiast "+" (nawet w komentarzu napisano że pomocny jestem :D )

Proszę o zdjęcie tego minusa i przydzielenie plusa, tak jak to miał w zamiarze użytkownik (tylko źle mu się kliknęło) :)

grzegorzmce
komentarz
komentarz (edytowane)
Chodzi o ten temat. Sprawa wyglądała tak że kolega chciał przy amd 5200 na boxowym chłodzeniu uzyskać 3ghz, przy czym wmawiała nam że kolega który mu kompa składa się zna. A uzasadnienie ; jak się nie znasz nie pisz. Napisałem bowiem : 5200 Na 3ghz no to chyba przy suchym lodzie Nigdy w życiu tyle nie poleci. Napisałem prawde! I za to minus. Moim zdaniem chyba coś nie tak z użytkownikiem (jak sam napisał zwollenik amd)

Da się podkręcić na 3 ghz nawet więcej i wcale nie trzeba suchego lodu

// a kogo to ? widzisz jaki to jest temat ?

vocativus
komentarz
komentarz

Ja również proszę o usunięcie. Bom-bi ma jakieś zastrzeżenia do mojej moderacji, szkoda że w ten sposób prowadzi dyskusję.

mis456
komentarz
komentarz

Proszę o usunięci minusa. DOstałem bo się niby nie znam, bo według speca wartość ghz procesora mnoży się przez ilość rdzeni (wiadomo że nieprawda).

Minus niesłuszny

Gość
komentarz
komentarz

Proszę o usunięcie minusa . Dostałem go od Alek11158 nie wiem za co ???

bizon11
komentarz
komentarz

Wszystkie niesłuszne minusy usunięty ;]

Sorki za długi czas oczekiwania.

Poczynię wszelkie środki by w przyszłości nie był wyższy niż tydzień :)

Gość
komentarz
komentarz

a co ze mna/

jezeliten od whipoola sie nie kwalifikje to ten od kevina na pewno. uzasadnenie wyzj.

bizon11
komentarz
komentarz

Pomyłka...

Reputacja usunięta.

Przemek
komentarz
komentarz
30 dni minęło wink.gif

A chcesz jeszcze jednego?

Za nie zaznajomienie się z regulaminem i spam dorzuciłbym jeszcze jeden warnik gratis!

Gość
komentarz
komentarz

.

//usuwanie uwag moderatora

//+10%

//vocativus

ciaciama
komentarz
komentarz

Otóz dostałem minusa od Przemka i prosiłbym o usunięcie tego minusa, ponieważ moim zdaniem ów użytkownik nie miał powodu żeby mi go dać (przecież nikomu źle nie doradziłem).

PS Widzę, że byłym adminom wszystko wolno, co można zobaczyc dwa posty wyzej...

PS2 A wlasnie pomylilem nazwy Windows Update z Knowledge Base (tak vocatibvus mi powiedzial) to Przemek moglby mnie poprawic, a nie od razu minusa wstawać...

Przemek
komentarz
komentarz

Forum jest m. in. o pomocy użytkownikom a nie wprowadzania ich w błąd. Jeśli czegoś nie wiesz, nie pisz. Taka jest zasada i radze się jej trzymać a minusów nie będzie. Co do pomyłki to na przyszłość zaglądaj do google a ono Ci podpowie, nie będzie pomyłek.

P.S. Pomyłki stosunkowo często Ci się zdarzają.

ciaciama
komentarz
komentarz
Forum jest m. in. o pomocy użytkownikom a nie wprowadzania ich w błąd. Jeśli czegoś nie wiesz, nie pisz. Taka jest zasada i radze się jej trzymać a minusów nie będzie. Co do pomyłki to na przyszłość zaglądaj do google a ono Ci podpowie.

OK, ale zamiast mi od razu minusa dac, mogles powiedzieć ze nie chodzi o Windows Update tylko o Knowledge Base, przeciez chciales pomoc...

//na PM takie coś wyjaśniać i koniec tej dyskusji!!

//ten dział służy do odwołań a nie do rozstrzygania kłótni.

//vocativus

//Odwołania nie uwzględniam

//bizon11

W sumie to slusznie dostalem tego minusa...

  • 2 tygodnie później...
Gość
komentarz
komentarz

dostalem minus od adik123

prosze o usuniecie.

Chcialem mu pomoc a tu minus

Przemek
komentarz
komentarz

Proszę o usunięcie minusa od user gajjin.

Kamzilla
komentarz
komentarz

Proszę o usunięcie - (minusa) od Kowaldino, chciałem mu pomóc i dostałem minusa :(

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.