x-kom hosting

GTA IV

Gość
komentarz
komentarz
Dostępność: w dniu premiery

filu
komentarz
komentarz

A mi pójdzie chociaż na średnich ?? :hyhy: :hahaha:

Opis w podpisie:]

Hammer
komentarz
komentarz

Wiadomo odpali i na high, po co te pytania skoro ma się świeży komputer

filu
komentarz
komentarz

:D Ta gierka wymaga również SP 3

chmielek666
komentarz
komentarz (edytowane)

Ja dzisiaj zamówiłem pre-order, uffff juz się trzęse jak sobie myśle że za 6 dni będziemy już sobie ciupać, chyba w najlepszą gre minionego roku

filu
komentarz
komentarz

Ja nie zamawiam pre-orderu czekam do premiery

chmielek666
komentarz
komentarz

Wiem ja też po raz pierwszy skusiłem się na pre-order, takto zawsze w dzień premiery kupuje, ale skusiłem się bo miałem jeszcze jakąś kase darmową na gram.pl i oszczędziłęm 40zł więc zapłace 90zł więc nawet się opłaca, a gierka podobno superrrrr, grałem na PS3 to kurde tak jakby wszystko było realne, na TV 53cale więc wrażenia super, ale konsola to nie to co PC :D

Ja się jeszcze raz spytam żeby nie mieć wątpliwośći czy GTA IV pójdzie mi na full detalach, na rozdzielczości 1024x768 mój komp AMD Athlon 5000+ 2,6GHz x 2 4GB RAM i GINWARD GeForce 9600GT a monitro mały bo tylko 17 cali więc nie powinno zrzerać dużo pamięci, Crysis mi idzie na full detalach w najwyższej rozdzielczości i detalach, jak będzie z GTA IV, z góry wielkieeeee dzięki za odpowiedź

PaQre
komentarz
komentarz

Jeśli Crysis chodzi na full to GTA IV spokojnie ruszy na full.

szoch
komentarz
komentarz

nie rozumiem po co takie głupie pytania zadajecie mając swieze kompy i podane wymaganmia dla szpanu czy jak , bo tehgo nie rozumiem.

YarSon
komentarz
komentarz

szoch zgadzam się... macie świeże kompy dobre i się pytają.. nie czaje tego chcecie zabłysnąć kompami ? wiadome to że jak się ma nowego kompa i takie parametry jak co niektórzy wyżej to na luzach wejdzie..

W przeciwieństwie do mnie to oczywiste nie mam dobrego kompa więc pytałem.

MultiSync
komentarz
komentarz
Wiem ja też po raz pierwszy skusiłem się na pre-order, takto zawsze w dzień premiery kupuje, ale skusiłem się bo miałem jeszcze jakąś kase darmową na gram.pl i oszczędziłęm 40zł więc zapłace 90zł więc nawet się opłaca, a gierka podobno superrrrr, grałem na PS3 to kurde tak jakby wszystko było realne, na TV 53cale więc wrażenia super, ale konsola to nie to co PC :D

Ja się jeszcze raz spytam żeby nie mieć wątpliwośći czy GTA IV pójdzie mi na full detalach, na rozdzielczości 1024x768 mój komp AMD Athlon 5000+ 2,6GHz x 2 4GB RAM i GINWARD GeForce 9600GT a monitro mały bo tylko 17 cali więc nie powinno zrzerać dużo pamięci, Crysis mi idzie na full detalach w najwyższej rozdzielczości i detalach, jak będzie z GTA IV, z góry wielkieeeee dzięki za odpowiedź

Po co ty wogole pytasz skoro się chwalisz ze zamówiłeś w pre order na ślepo nikt by nie wydawał takiej kasy :P

ja to sie moge martwic ze mi nie ruszy :D

chmielek666
komentarz
komentarz

Źle mnie zrozumieliście, nie jestem chwalipiętą, tylko się pytam bo się na tym nie znam i chce się zapytac dla tego że chce się upewnić czy nie wywaliłem tych 90zł w błoto, tylko żebi gierka sobie leżała na wystawce, napewno nie chciałem się przechwalać!

MultiSync
komentarz
komentarz
Źle mnie zrozumieliście, nie jestem chwalipiętą, tylko się pytam bo się na tym nie znam i chce się zapytac dla tego że chce się upewnić czy nie wywaliłem tych 90zł w błoto, tylko żebi gierka sobie leżała na wystawce, napewno nie chciałem się przechwalać!

Pójdzie ci bez problemu (patrząc na wymagania)

-Core 2 Quad 2.4 GHz,

-2 GB RAM,

-karta grafiki 512 MB (GeForce 8600 lub lepsza),

-18 GB HDD,

-Windows XP SP2/Vista SP1.

Duban
komentarz
komentarz

To nie lepiej wcześniej zapytać, później zamawiać ?

Już nie mogę się doczekać. Myślę, że w EMPiKu ją znajdę :D

filu
komentarz
komentarz

To GTA IV nie potrzebuje SP3 ?? Znalazłem na stronce o GTA IV wymagania:

Windows XP - Service Pack 3/Windows Vista - Service Pack 1

Intel Core 2 Duo 1,8 GHz lub AMD Athlon X2 64 2,4 GHz

1,5 GB RAM

16 GB miejsca na dysku twardym

nVidia GeForce 7900 lub ATI Radeon X1900 (256 MB)

Jak to w końcu jest ? :bamu:

falcon1984
komentarz
komentarz

Ruszy spokojnie na SP2.

Już kilka gier, w tym NFS Undercover i Mercenaries 2, miało wymaganie że ma być SP3 a i tak działało na SP2

filu
komentarz
komentarz

To dobrze :jupi:

kozman
komentarz
komentarz

Jak oglądam na Gametrailers filmiki z videoeditora, to wydaje mi się że przy nim spędzę więcej czasu niż przy grze! xD

Będzie to super-exclusive dla PC :D.

Nie mogę się doczekać :P

filu
komentarz
komentarz

Tylko żeby nie przełożyli premiery znowu :zab:

maciek9980
komentarz
komentarz

Nie przełożą... 2 grudnia to ostateczny termin :D

MultiSync
komentarz
komentarz
To GTA IV nie potrzebuje SP3 ?? Znalazłem na stronce o GTA IV wymagania:

Windows XP - Service Pack 3/Windows Vista - Service Pack 1

Intel Core 2 Duo 1,8 GHz lub AMD Athlon X2 64 2,4 GHz

1,5 GB RAM

16 GB miejsca na dysku twardym

nVidia GeForce 7900 lub ATI Radeon X1900 (256 MB)

Jak to w końcu jest ? :bamu:

mam nadzieje ze mi pójdzie :P

idonina
komentarz
komentarz

Mam pytanie czy pójdzie mi GTA IV?

Ram: 2gb

Procesor:Intel core 2 duo 2,2 Ghz

Karta graficzna: Geforce 8500 GT 512 mb

Z góry dzięki za odpowiedź.

chmielek666
komentarz
komentarz
Mam pytanie czy pójdzie mi GTA IV?

Ram: 2gb

Procesor:Intel core 2 duo 2,2 Ghz

Karta graficzna: Geforce 8500 GT 512 mb

Z góry dzięki za odpowiedź.

Według mnie spokojnie średnie detale rozdzielczość 1280x1024

kozman
komentarz
komentarz

na 8500gt w w 1280? Ooooj strasznie ciężko będzie.

Ja bym się modlił żeby w 1024 jakoś chodziło

MultiSync
komentarz
komentarz

wszystko się okaże jak wyjdzie ta zajefajna gierka :bansuj::bansuj:

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.