x-kom hosting

GTA IV

szoch
utworzono
utworzono

Dzisiaj przeczytałem na gram.pl że GTA IV zeby plynnie chodzilo potrzeba

rekomendowane wymagania:

RECOMMENDED REQUIREMENTS

OS: Windows XP SP2

Processor: Dual core processor (Intel Pentium D or better)

RAM: 2GB

Hard Drive: 18GB free hard disk space

Video Card: 512MB Direct3D 10 compatible video card or Direct3D 9 card compatible with Shader

Drive: DVD-ROM dual-layer drive

co myślicie o wymaganiach dla mnie ciut a duże jak na grand thef auto

falcon1984
komentarz
komentarz

Wymagania myśle ze są ok: 2GB i karta 512MB to już dzisiaj niemal standard do nowych gier no i procek dwurdzeniowy wiadomo także

Ale z tymi 18GB HDD to dali do pieca nieźle :lol: :lol: :lol:

bush
komentarz
komentarz

2gb? poleci na 1 gb na 100% :) tak samo z san andreas na duronie 700mhz i ramie 128 i grafice 64 polecialo SA wiedz to pewnie na 1 gb i procesorze 3.0 jednojajowym poleci na 100%:)

Psycholandia
komentarz
komentarz

Na połowie lepszym kompie i tak poleci pewnie. A wymagania no cóż, idziemy z duchem czasów :P

Los_Emilos
komentarz
komentarz
Ale z tymi 18GB HDD to dali do pieca nieźle

Moim zdaniem to nawet lepiej że 18GB na dysku zajmuje niż gdyby miało się doczytywać 10min jak w Gothic 3. Oczywiście 18GB jest dużo ale już Medieval 2 zajmował 10GB a z dodatkiem to pewnie coś koło 6GB (nie mam dodatku zatem nie wiem). Problem jest jak ktoś ma 80GB (jak ja) ale już przy dysku 160 a już spotyka się ponad 250 to co to za problem?

Co do innych wymagań to ok ale z kartą to przesadzili.

de_aztec
komentarz
komentarz

To nie są wymagania minimalne tylko rekomendowane. Czyli na takim sprzęcie gra będzie chodzić płynniutko przy max ustawieniach.

512 MB tak, jak wyżej ktoś napisał - standard. Radeon HD4870 imo powinien mieć 1GB pamięci, a nie 512.

Co do samego GTA to większość ludzi na nie czeka right?:)

fball
komentarz
komentarz

hymm a jak byście mysleli czy na gf 6800le 256mb shader i vertex model 3.0 pujdzie mi ta gra na minimalnych?

Reszta sprzętu:

proc-e4500

zasilacz-modecom mc-400 atx

ram-2gb 800

Gość
komentarz
komentarz

U mnie na Radeonie 2600XT to maks na srednich pojdzie podejrzewam, a 6800 mam watpliwosci, ze obsluzy wogole ona nie obsluguje chyba nawet DirectX9.0 c :)

kajzer
komentarz
komentarz

chyba czas zacząć zbierać na Play Station 3. tam wymagania schodzą na drugi plan ;) chociaż akurat GTA4 się tnie przy większej rozwałce, a szkoda.

dowalili przede wszystkim z miejscem na dysku, ale jeżeli ktoś ma komputer, w którym reszta sprzętu spełnia wymagania, to dysk też ma pewnie minimum 100 GB, także do przeżycia. no i dwuwarstwowe DVD, prawie każdy posiada taki napęd, ale nie zawsze z obsługą dwóch warstw.

Los_Emilos
komentarz
komentarz
a 6800 mam watpliwosci, ze obsluzy wogole ona nie obsluguje chyba nawet DirectX9.0 c smile.gif

Mój 6600GT obsługuje DX9.0c zatem problemem tu raczej będzie pamięć VRam.

fball
komentarz
komentarz

czyli...? gra bedzie chodzić na minimalnych + na najmiejszej rozdziałce?

Los_Emilos
komentarz
komentarz

Trudno jest porównać. Jest na pewno szansa ale jak wyjdzie to w praniu to wielka nie wiadoma.

BTW. Mam nadzieje tylko że nie będzie takich zabezpieczeń jak w Spore gdzie piraci się świetnie bawili a legalni użytkownicy maja problemy.

Danyyy
komentarz
komentarz

Nie no wymagania są spoko. tylko że jak to zwykle bywa i tak wielu sie rozczaruje bo np miało działac a nie działa itp :) zawsze i wszedzie to samo ;D na 100% nigdy nie wiadomo. jak wyjdzie to bedzie wiadomo ale jeśli wierzyc tym wymaganiom to powinno być ok ;D

fball
komentarz
komentarz

czyli pogram se na teym złomie - 6800le?

Kamzilla
komentarz
komentarz

Żeby jeszcze zadziałało na moim laptopie xD

18GB HDD chyba ich głowa szczypie...

szoch
komentarz
komentarz

wymagania jakoś przeżyje ale żeby na tych maksymalnych wymaganiach gra na 100% chodziło płynnie a nie jak gothic 3 przy którym mam kompa prawie 2 razy lepszego od zalecanych wymagan a i tak sie cięło na maksa

olszak
komentarz
komentarz
chyba czas zacząć zbierać na Play Station 3. tam wymagania schodzą na drugi plan wink.gif chociaż akurat GTA4 się tnie przy większej rozwałce, a szkoda.

p.s ja jednak wole pc mimo że trzeba pakować dużo kasy, mam tą przyjemność że na kompie mogę zrobić sobie aa x 8 a na ps3 i xbox360 masz tylko aa x 2

bluuu
komentarz
komentarz

Ciezko bedzie znalezc i tak 18 GB ;o

Ale szykuje sie cos swietnego, w dniu premiery, pobiegne do sklepu, o ile beda miec :)

szoch
komentarz
komentarz

byle do 21 listopada a potem wielka zabawa

Kamix
komentarz
komentarz

Ciekawe czy się włączy na mojej maszynie(sygantura).

A bardzo chcialbym pograć chodzby low detalach i 800x600 :D

Wiec chyba trzeba bedzie dokupić 512RAMu i jeszcze inną kartę wsadzić, ot 7800GS.

Jeszcze procka można wyżej kręcić. Ale i teraz przebija Celerony 3.2Ghz więc nie jest źle.

szoch
komentarz
komentarz

ciekaw jestem czy będzie dobrze zrobiona co do konfiguracji np. assassin's creed jest bardzo dobrze zrobiony co do wymagan na niskich nieźle śmiga a na maksymalnych idealnie

Hammer
komentarz
komentarz

Hm, muszę powoli zacząć myśleć o wymianie k.grafiki w blaszaku, bo wątpię by GF7300LE dał radę :D

  • 1 miesiąc później...
Atholn
komentarz
komentarz

A ja sobie kupię xboxa 360,bo widzę że na tym kompie to nie ma przyszłości.Wsadziłem prawie 7 baniek w sprzęt a tu widzę że GTA 4 może mi nie iść

Mam:

7600 gs galaxy + o/c + zelman

e1200 + o/c + HP 120 alcu vertical

1 giga ram 800 cl6

Dark AlexX
komentarz
komentarz

Za tyle lekko kupisz Xboxa, do tego grafa będzie na nim taka sama jak na kompach za nawet 3k (może trochę gorsza, ale zazwyczaj są to małe i nieznaczące różnice). No i każda gra wejdzie Ci bez problemów...

Thief27
komentarz
komentarz

Ja już chcę to GTA :angry:

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.