x-kom hosting

GTA IV

djkraszinio
komentarz
komentarz
Karta graficzna GIGABYTE RADEON 9250

oj to nawet nie masz co marzyć ze ruszy z taka grafą

Kondzio95
komentarz
komentarz

A na moim (konfiguracja w sygnaturze) jest szansa ze pójdzie na najwyższej rozdziałce i detalach?

falcon1984
komentarz
komentarz

High detale bardzo możliwe ale na pewno na rozdziałce nie więcej niż 1280x1024 :)

aXE
komentarz
komentarz

Najwyższa rozdziałka to ekran kinowy :D (były kiedyś zawody fify na takim :) )

Na 1024x768 bez przycinki

Na 1280x1024 tu już mogą małe wystąpić.

YarSon
komentarz
komentarz

Falcon a ja na jakiej rozdzielczości bym mógł pograc?

jaka rozdzielczość i detale.

falcon1984
komentarz
komentarz

Ciężko stwierdzić, ale medium na 1280x1024 albo high na 1024x768 powinieneś mieć

aXE
komentarz
komentarz

Czytałem gdzieś , że GIV będzie podzielone jak Crisis :P na Low,Medium,High,Very High

nie wiem czy to Very High ale coś takiego :) Więc na 1280x1024 powinno pójść na High

chmielek666
komentarz
komentarz

A na Athlon 5000+ 2,6GHz x 2 4GB RAM i GINWARD GeForce 9600GT na systemie Windows Vista Unlimite SP1 pójdzie na njwyższych detalach na rozdzielczości 1024x768, albo 1280X1024? z góry wielkie dzięki za odpowiedź

falcon1984
komentarz
komentarz

Powinno pójść na high w 1280x1024

YarSon
komentarz
komentarz

chmielek666 z takim kompem powinienes sobie sam odpowiedziec na to pytanie :D

A wracając do konfiguracji jak bedzie mi chodzic na 1204x768 na hight to bede tak zadowolony

2gb ram zdaze kupic zanim bedzie gta 4 xD

Gość
komentarz
komentarz

fakt miało być 50 h zabawy a tak naprawde 24 h non stop grania ba

pograłem na moim x 360 pudle dokładnie 1:42 min.. patrze statystyki a tam już 17 % Gry =/...

chmielek666
komentarz
komentarz

Czyli mam rozumieć że mi pójdzie tak?

Hammer
komentarz
komentarz

Pytanie czy mój blaszak udźwignie GTA

Intel Pentium D 815 2,8GHz

Asus P5VD2-MX

1 GB DDR2 RAM

+Radeon HD3850/HD4670 zamierzam dokupić. Czy ten procek nie będzie ich spowalniał?

ciaciama
komentarz
komentarz
Pytanie czy mój blaszak udźwignie GTA

Intel Pentium D 815 2,8GHz

Asus P5VD2-MX

1 GB DDR2 RAM

+Radeon HD3850/HD4670 zamierzam dokupić. Czy ten procek nie będzie ich spowalniał?

Dokup jeszcze 1GB. Mysle ze moze troche spowalniac karty, ale poczekaj na opinie fachowca jakiegos np. Falcona czy Sapera itp. :D

Keepsake
komentarz
komentarz

Hmmm to całe zamieszanie sprawia ,że rockstar ma pełne ręce roboty.....Bo jak zawiedzie graczy którzy chcą żeby seria Gta była coraz lepsza to koniec z marką.....

aXE
komentarz
komentarz

i tak niedługo EA wykupi Rockstara :] już była jedna propozycja (1,5mld $) , ale dla RCK to za mało :) Więc miejmy nadzieje , że EA ich wykupi, to będziemy zapewne mile zadowoleni :)

YarSon
komentarz
komentarz

A co EA to lepsza firma ?

Po co oni przenieśli w ogóle tą premiere z 18 listopada na 2 grudnia ? dla mnie to jest śmieszne ludzie co maja ps3 czy xboxa 360 mogli już grac prędzej a na kompa trzeba czekać i czekać.

Młody rozumiem że jak EA wykupi Rockstara to więcej części gta już nie będzie ? :(

falcon1984
komentarz
komentarz

GTA na pewno będą kolejne bo to kura znosząca złote jajka :)

Opóźnienie w premierze PC wynikło z opóźnień w realizacji gry, na szczęście to tylko 2 tygodnie :)

aXE
komentarz
komentarz

Przenieśli premiere , bo w tak by była wojna z Saint Row 2 :)

Kolejne części GTA będą, ale niedługo z logiem EA :) jedyna co jest pewne , że grafika będzie lepsza.

YarSon
komentarz
komentarz

Ja już się doczekać nie moge później będzie gorzej skąd gta wyczasnąc :D

Żeby nie robić nowego temat mam pytanie myślę że falcon mi pomoże ;]

chodzi o te ramy - http://www.allegro.pl/item480331732_pamiec...m_fv_tanio.html

Opyla się za tą cenę i są w miarę dobre ? zależy mi na cenie bo nie mam dużo kasy..

aXE
komentarz
komentarz

Jakieś NoName-y... nie kupuj, tanie nie znaczy dobre. Lepiej dołożyć kasy na też tanie GoodRamy.

falcon1984
komentarz
komentarz

No-name, też bym ich nie brał :/

Ale to jest temat o GTA IV i proszę nie spamować o sprzęcie

Krystian_
komentarz
komentarz

a czy ten komp pociagnie Gta na min ?

athlon 4000x2

7600gt 560/1400

2gb 667mhz

falcon1984
komentarz
komentarz

W miarę niskiej rozdzielczości powinien da radę

Warto by jednak było kupić GF 8600GT DDR3

aXE
komentarz
komentarz

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.