x-kom hosting

GTA IV

chmielek666
komentarz
komentarz

Ja już się nie moge doczekać, jeszcze tylko 4 dni, ale jak oglądałem recenzje to aż się za głowe złapałem. Ta gra wygląda tak dosłownie prawie jak w realu, opony się mogą palić, można się kryć, można nawet po pijaku jeździć, zobaczyłem równiez całe Liberty City helikopterem z góry nocą, kurde wrażenia super, teraz tylko do 2 grudnia i już cały świat nie instnieje tylko GTA IV, ale czas na negatywne strony, dowiedziałem się że to zabawa tylko na jakieś 24h, a planowane było 50h, no cóż każda gra ma jakies minusy, ale GTA IV to będzie hit tego dzięsięciolecia, albo i lepiej, wedłóg mnie

Gość
komentarz
komentarz

Lepszego tytułu w najbliższym czasie nie należy się spodziewać. Na konsole gra jest do przejścia w (ok. 20godz) :D

Art09
komentarz
komentarz

GTA IV wychodzi w końcu 3'go Grudnia ? Czy kiedy ?

Gość
komentarz
komentarz

Tak, ma mieć premierę 3 Grudnia ;)

MultiSync
komentarz
komentarz

USA 2 grudzień

Polska 3 grudzień ( czy jakoś tak )

kubba
komentarz
komentarz

dokładnie :)

chmielek666
komentarz
komentarz

Ja mam pytanie, jeżeli się zamówiło pre-order to gra kiedy będzie dostarczona do domu? Zamówiłem pre-order w środe, to gre będe miał 3 czy 2 grudnia, gre zamówiłem w sklepie gram.pl i metode przesyłki za 17,90zł, będe badzo wdzięczny za odpowiedź

kozman
komentarz
komentarz

4-5 grudnia, powinno być, w zależności czym wyślą.

Jeżeli pocztą, która zawodzi to nawet 2 tygodnie :P,

jeżeli zaś porządnym kurierem, to na następny dzień powinieneś mieć już w domu.

Ja zobaczę, jak to będzie w sklepach typu empik :P.

Na pre-orderach często różne serwisy zarabiają parę złotych.

M1H4U
komentarz
komentarz

Nie wiem czy słyszeliście, że multi w Polsce nie działa ;/. Microsoft nie wspiera Windows Live For Games w Polsce, przez co nie można się zarejestrować w tej usłudze, a co za tym idzie nie można grać. Cenega ma wydać oficjalne oświadczenie firmy co ma zamiar zrobić z tym "fantem". Na łamach serwisu o Multiplayerach w GTA było o tym mówione, było to poparte dwoma telefonami. Najpierw do Microsoftu, a później do Cenegi.

MultiSync
komentarz
komentarz
Nie wiem czy słyszeliście, że multi w Polsce nie działa ;/. Microsoft nie wspiera Windows Live For Games w Polsce, przez co nie można się zarejestrować w tej usłudze, a co za tym idzie nie można grać. Cenega ma wydać oficjalne oświadczenie firmy co ma zamiar zrobić z tym "fantem". Na łamach serwisu o Multiplayerach w GTA było o tym mówione, było to poparte dwoma telefonami. Najpierw do Microsoftu, a później do Cenegi.

Moim zdaniem coś z tym zrobią

Większość osób kupuje ta grę ze względu również na multiplayer ' a

Bedzie dobrze :bansuj::)

bartEEEk
komentarz
komentarz
Nie wiem czy słyszeliście, że multi w Polsce nie działa ;/. Microsoft nie wspiera Windows Live For Games w Polsce, przez co nie można się zarejestrować w tej usłudze, a co za tym idzie nie można grać. Cenega ma wydać oficjalne oświadczenie firmy co ma zamiar zrobić z tym "fantem". Na łamach serwisu o Multiplayerach w GTA było o tym mówione, było to poparte dwoma telefonami. Najpierw do Microsoftu, a później do Cenegi.

Wiemy - KLIK

MultiSync
komentarz
komentarz
Wiemy - KLIK

Jeżeli tak naprawdę będzie to będzie Lipa (jednym Słowem[nie chce przeklinać :P]) Z czasem na bank coś wymyślą

Damian's
komentarz
komentarz

Pojdzie mi ta gra na karcie hd 2400,2gb ram,vista sp1,core 2 duo 1.6ghz?.Acha,i monitor jest dośc mały(tylko 15 cali).

falcon1984
komentarz
komentarz

Jakiś gość z Danii twierdzi, że już ma GTA IV:

:D:P

2 x DVD9, 18GB HDD Required :P

Thief27
komentarz
komentarz
Jakiś gość z Danii twierdzi, że już ma GTA IV:

:D:P

2 x DVD9, 18GB HDD Required :P

Pewnie pirat bo znając życie na jakiś angielskich torrentach już jest.

falcon1984
komentarz
komentarz

Jak pirat, skoro pokazał pudełko i płytę w filmiku ... ? :P

chmielek666
komentarz
komentarz

Kur*** 2x DVD 9GB no to ich chyba żeczywiście głowa szczypie:P Po za tym nie wieże że ten gość z Danii to ma, mógł przecież tylko przełożyć okładke z XBOX Live na Game PC for windows vista i niby ma a płytki tylko pokazywał, a w żeczywistości pewnie na dysku miał pirata i se z pirata instalował, ale i również Dania jest w Europie a premiera w Europie jest 3.12.2008 więc wedłóg mnie to pic na wode

Gość
komentarz
komentarz

A według mnie jest to możliwe że posiada tę płytkę :D

Jeżeli jest (synem, bratem, kuzynem itd) pracownika firmy która ma sprzedawać GTAIV to mogli mu podarować jedną (oni już mają GTA na magazynach) ;)

chmielek666
komentarz
komentarz
4-5 grudnia, powinno być, w zależności czym wyślą.

Jeżeli pocztą, która zawodzi to nawet 2 tygodnie :P,

jeżeli zaś porządnym kurierem, to na następny dzień powinieneś mieć już w domu.

Ja zobaczę, jak to będzie w sklepach typu empik :P.

Na pre-orderach często różne serwisy zarabiają parę złotych.

Poczekaj zaraz ci powiem jaką przesyłke wybrałem Przesyłka kurierska DPD (dostawa następnego dnia po wysłaniu paczki) - 17,90 zł to jak będe miał następnego dnia po premierze czy będe musiał czekać miesiącami? Przesyłka kurierska (Masterlink) jeszcze coś takiego pisze, mój numer gg 4590139, będe bardzo wdzięczny jeżeli ktoś napisze, z góry wielkie dzięki, jestem zawsze niewidoczny, ale na gg jestem wiec piszcie zawsze

MultiSync
komentarz
komentarz

Moim zdaniem to jest oryginalna wersja

miał przecież dwie płytki(tak twierdzi) a na Xbox jest tylko jedna :)

Fajnie ma chłopak

karx
komentarz
komentarz

Skoro na tej aukcji wysyłają parę dni przez premierą, to może u nich jakoś wcześniej. Albo z hurtowni sobie załatwił grę, albo może ma tatusia który pracuje w branży komputerowej i mu załatwił. http://allegro.pl/item489528930_gta_iv_pc_...ka_wysylka.html

nitro07
komentarz
komentarz

na aukcji jest wyraźnie napisane, że wysyłka najwcześniej w dniu premiery,

Thief27
komentarz
komentarz

Sorry nawet nie weszłem do filmiku:)

Gość
komentarz
komentarz
na aukcji jest wyraźnie napisane, że wysyłka najwcześniej w dniu premiery,

Najpóźniej w dniu premiery, a najprawdopodobniej 3 dni przed premierą ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.