x-kom hosting

GTA IV

falcon1984
komentarz
komentarz

W pre-orderze maja już wysyłać 1 grudnia wiec gra powinna być przed premierą półkową :)

szoch
komentarz
komentarz

a gdzie zamawiacie pre-ordery ja mam zamiar na gram.pl , a jak myślicie lepiej wybrac z pzesyłką kurierską czy odbiór osobisty .Jak zrobić zeby mieć jak najszybciej.

falcon1984
komentarz
komentarz

Jak możesz to jasne, że odbiór osobisty.

Ja brałem z cenegi:

http://sklep.cenega.pl/index.php?action=pr...r=826⊂=3

szoch
komentarz
komentarz

odbiór osobisty z cenegi brałeś a gdzie maja siedzibe.

Saper
komentarz
komentarz

Temat wyczyszczony z OT. Kolejne rozwody na temat piractwa, OC itp. będą nagradzane warnami

falcon1984
komentarz
komentarz
odbiór osobisty z cenegi brałeś a gdzie maja siedzibe.

Nie, mi wyślą normalnie kurierem. Nie mam czasu na odbiór osobisty

Gość
komentarz
komentarz

Czy na sprzęcie

AMD Sempron LE 1200 2,11GHz

Gigabyte M61SME-S2

ZOTAC 8600GT 256mb ddr3

2GB Goodram (2x1024MB) DDR2

Amacrox Warrior 400W

Zagram na rozdzielczości 800x600 i niskich detalach w GTA IV?

A43vil
komentarz
komentarz

Wymień sobie procka a n apewno bo ten co teraz masz to kurde.

Gość
komentarz
komentarz

Nie mam kasy ;)

A na braku detali pójdzie :D

Tuner94
komentarz
komentarz

Ludzie popłakałem sie jak to zobaczyłem looknijcie

http://archiv.gta4.cz/images_fakescreens/f...a4.vokr.com.jpg

wejdzie mi ta gra na ten sprzęt?

l

l

l

l

l

l

V

YarSon
komentarz
komentarz

Ten screen to nie jest z gta 4 ;p

MultiSync
komentarz
komentarz

No nie wierze ciągle przesuwają premierę już jest na 3 grudnia a o to dowód

http://www.gry-online.pl/s016.asp?id=11995

kozman
komentarz
komentarz

Jeżeli chcesz pograć w grę na przy niezłej opytmalizacji, wyeliminowaniu wszelkich bugów to musisz poczekać.

Wolałbym poczekać nawet do 2009 roku i pograć w wyższych detalach, bez bugów niż grać teraz przy zwisach i różnego rodzaju błędach.

Rock* nie idzie na ilość, ale na jakość co praktycznie zawsze pokazywali w stosunku do innych producentów gier.

MultiSync
komentarz
komentarz
Jeżeli chcesz pograć w grę na przy niezłej opytmalizacji, wyeliminowaniu wszelkich bugów to musisz poczekać.

Wolałbym poczekać nawet do 2009 roku i pograć w wyższych detalach, bez bugów niż grać teraz przy zwisach i różnego rodzaju błędach.

Rock* nie idzie na ilość, ale na jakość co praktycznie zawsze pokazywali w stosunku do innych producentów gier.

no tez prawda ale gry już są wyprodukowane( tak myślę)

tylko premiera się przedłuża

SeBo232
komentarz
komentarz

Jeden Dzień to nie tragedia..

Osobiście mam nadzieje że naprawde nie będzie bugów

PaQre
komentarz
komentarz

Ja także wolę poczekać jeden dzień i mieć przyjemność z gry niż zastanawiać się jakiego buga jeszcze znajde.

Ten screen to nie jest z gta 4 ;p

Looooool,nie zrozumiałeś o co w tej fotce chodziło? Wyjaśnię Ci to,to jest normalna fotka zrobiona w jakimś mieście i dodane różne HUDy itp z GTA,jednym słowem mówiąć GTA Real xD

Gość
komentarz
komentarz

Bugi na pewno będą (a jaka gra ich nie posiada...? :P ) :)

Czekam na premierę :D

PaQre
komentarz
komentarz

Oczywiście,to nieuniknione ale lepiej poczekać i mieć dużo mniej bugów niż kupić wcześniej i mieć więcej.

bartEEEk
komentarz
komentarz

Ha ha. . śmieszne.

Przecież gra już na pewno została zrobiona i wyprodukowana została jej spora ilość, to nie będzie żadnego poprawiania bugów.

Sądzę, że premiera to jest tylko kwestia finansowa ;)

...bo jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o kasę."

chmielek666
komentarz
komentarz

Siemka ja mam pytanie zamierzam kupić orginał w tym pre order, ale nie wiem na jakiej stronie np. I chciałem się jeszcze zapytac czy pójdzie na full detalach na rozdziałce 1024x768 na AMD Athlon 5000+ 2,66GHz x 2 4gb ram i w tym niestety windows vista i Ginward GeForce 9600GT bo nie wiem p co kupywać i później okazało by się że gierka leżła by na wystawce. I chciałem się jeszcze zapytać na jakiej stronie tą przed premierową gre można zamówić, z góry wielkie dzięki za odpowiedź, zgadzam się również z wami na temat że tą gre trzeba mieć orginalną, bo ten multiii player achhh rozmażyłem się

bartEEEk
komentarz
komentarz
achhh rozmażyłem się

wow :hahaha:

na jakiej stronie

www.allegro.pl

szoch
komentarz
komentarz

nie wiem o co w sie klucicie , ale gra wyjdzie 5 grudnia no może w pre-orderze dostaniecie 4 .

Jakbyście zauważyli gry w Polsce (nie wiem jak w innych krajach) mają premierę w piątki a tu piątek wypada 5 grudnia.

Gość
komentarz
komentarz

Jak myślicie pójdzie mi na moim sprzęcie ;) (najniższe detale i rozdzielczość) ...(1 osoba powiedziała że tak)

Komp w podpisie :D

SeBo232
komentarz
komentarz

Na pewno pójdzie

krystek12321
komentarz
komentarz

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.