x-kom hosting

GTA IV

Gość
komentarz
komentarz

picicch - powinno ci chodzic ale procka masz strasznie slabego i przydalo by sie jeszcze 512mb ramu :P

PaQre
komentarz
komentarz

Picicch-Zgadzam się z moim przedmówcą,procka masz bardzo słabego i do tego ogranicza on Twoją karte graficzną.Z tym RAMem zależy,jeśli masz Viste to 2GB by się przydało,lecz jeśli masz XP to te 1,5GB Ci wystarczy.

MultiSync
komentarz
komentarz

Mam Xp Sp2

mam pytanko moze orientujecie sie na jakich detalach bede mogl grac i czy bedzie mi scinac

olszak
komentarz
komentarz

przeczytaj ostatnie posty to się dowiesz..

PaQre
komentarz
komentarz

Gra jeszcze nie wyszła,nie została przetestowana na kompach a Wy się pytacie czy będzie ścinać i na jakich detalach pójdzie.Ludzie opanujcie się!

MultiSync
komentarz
komentarz
przeczytaj ostatnie posty to się dowiesz..

dodam ze:

-Call Of Duty 4 chodzi na maksymalnych

-Race Driver Grid chodzi na maksymanlych

PaQre
komentarz
komentarz

Wymagania ''czwórki'' nie powinny być bardzo duże,więc myślę,że na high sobie pograsz ale jasnowidzem nie jestem dlatego poczekajmy na premiere wtedy się wszystko okaże.

bartEEEk
komentarz
komentarz

GTA nigdy grafiką nie powalało, więc wysokiej poprzeczki nie powinniśmy się spodziewać. Pewnie na słabszych komputerach poleci, niż podane minimum wymagań.

MultiSync
komentarz
komentarz

dzieki za odp

mam nadzieje ze pogram sobie bez scinek

nie ma co zostaly jeszcze 12 dni chyba ze znowu przesuna premierę

YarSon
komentarz
komentarz

Na allegro jest juz gta 4 do kupienia tylko czemu wysyłają w dzień premiery ?

kozman
komentarz
komentarz

Bo to jest pre-order, czyli zamówienie gry przed premierą.(jeszcze nikt jej nie ma)

Wyślą dopiero wtedy kiedy gra zostanie wprowadzona do sklepów.

PaQre
komentarz
komentarz

Pewnie,że będzie szybciej tylko będą to napewno wersje pirackie,orginalnej wersji przed premierą raczej nie dostaniesz.Troszke ponad tydzień to chyba wytrzymacie,ja tam raczej kariery nie będe przechodził,nie chce mi się.Będe się uczył driftu w ''czwórce'' i zaczekam na MultiPlayera.

A43vil
komentarz
komentarz

Będzie tak jak z UnderCoverem 3 dni przed premierą u mnie już mieli, nie wiem skąd oni to biorą ale mają nie rozumiem tego.

Co do GTA sądze odmiennie że w tym grafika bedzie powalało i bedzie sobie ramku żarlo żeby obsłużyc zachownai ludzi i otoczenia itp.

falcon1984
komentarz
komentarz

Dokładnie!

A tak dobrą grę jak GTA IV to naprawdę warto kupić w oryginale, bo gra jest naprawdę świetna i warta wydania tych 119zł :)

Ja już zamówiłem grę w pre-order i gorąco innych do tego zachęcam ;)

YarSon
komentarz
komentarz

Ja wole nie ryzykować bo może mi ciąć i mulic i co wtedy :( kasa w błoto

ci co maja dobre kompy to mogą tak robić.

damib
komentarz
komentarz

ja poczekam i się dowiem jak to GTA działa na komputerach mojej klasy i wtedy może zakupie grę ;)

szoch
komentarz
komentarz

Tak jak Falcon mówi tą gre trzeba mieć w oryginale , nawet by po to żeby pograć w multi.

P.S Gta IV już dawno zamówiłem Pre-order.

YarSon
komentarz
komentarz

Ta twoja karta jest lepsza od h3650 ?

Procka masz dobrego ramu tez styka :P

PaQre
komentarz
komentarz

Ja pisze tylko,że masz nikomu nie mówić a nie że powiedziałeś.

eslv
komentarz
komentarz

Witam. zastanawiam sie czy mi pojdzie gta 4 na moim kompie. Te wymagania to sa manimalne? czy nie... Bo nie wiem czy kupowac.

Intel pentium dual core 2.4ghz

Radeon 4850 asus 512mb

ram 2x1gb ddr2

falcon1984
komentarz
komentarz

Tak, bez problemu ci gra pójdzie (patrząc na jej wymagania)

Procka podkręć trochę bo Radeon się marnuje :D

eslv
komentarz
komentarz
Tak, bez problemu ci gra pójdzie (patrząc na jej wymagania)

Procka podkręć trochę bo Radeon się marnuje :D

A zebym ja to wiedzial jak sie procka podkreca ;p.

falcon1984
komentarz
komentarz

Nic trudnego, poszukaj na forum wiele razy pisaliśmy

Albo załóż temat to pomożemy

PaQre
komentarz
komentarz

Z pomocą forum napewno sobie poradzisz.

@UP

Kolega był szybszy ;P

szoch
komentarz
komentarz

No panowie jescze nie całe 2 tygodnie .Ja po prostu się trzęse na myśl o tym że za 2 tygodnie w piątek otworze pudełko z tą swietna grą.

http://www.gametrailers.com/player/42950.html a pod tym adresem zaprazsam do oglądania filmików GTA IV z wersji PC , oraz pokazu nowej opcji tylko na kompy , czyli nagrywania filmikow 30 sekundowych.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.