x-kom hosting

GTA IV

quik22
komentarz
komentarz

Gra jest dobra ale zdecydowanie przesadzili z wymaganiami.

Dark AlexX
komentarz
komentarz

Gre już można pobrać z LIVE bez problemu, blokad żadnych już nie ma.

btw.

Męski członek w dodatku

http://xbox-zone.pl/news.php?readmore=762

xD

  • 6 miesięcy później...
ptasior360
komentarz
komentarz (edytowane)

Gram mi zacina bo mam mało ramu. Lecz dużo osób gra komfortowo przy takiej ilości pamięci. Dlatego mam pytanie do osób posiadających 2Gb ram, procek pokroju e5200 i coś lepszego niż geforce 8600gt. Co wgraliście oprócz patcha 1.03 aby gra wam płynnie chodziła? Na jakich ustawieniach graficznych gracie i ile średnio fps (jeśli wynik jest z benchmarka wbudowanego w grze pisać, bo mon OSZUKUJE xD)

Edytowane przez ptasior360
AdamKrol
komentarz
komentarz

Gra jest totalną katastrofą .

Jej wymagania są na komputer , który jest jak narazie nie dostępny na polskim rynku ; /

Myślę że więcej nie trzeba mówic

Duban
komentarz
komentarz

Hmm, dlaczego ? U mnie da się grać i jestem zadowolony.

I nie mam jakiegoś superkomputera. Dużo osób na forum ma wiele lepszy sprzęt.

Gram na HD4850 i Athlonie x2 @ 3GHz. Procesor nadal trochę spowalnia kartę, ale nawet jak chodzi na 2.6GHz to spokojnie mogę sobie pograć.

Rozdzielczość: 1680x1050. Medium/High (pośrednio).

Gra, to po prostu kiepski port z konsoli :) Faktycznie zalecane wymagania są zaniżone - ale cóż, nie dziwię się, bo gra świetna.

Zjawa123
komentarz
komentarz

Gra jest świetna, i wcale nie trzeba mieć super kompa.

Na moim komputerze gra chodzi na takich ustawieniach:

http://img194.imageshack.us/img194/4121/23476533.jpg

Gra się płynnie, zero jakichkolwiek "zamrożeń" obrazu. Czasami trochę klatkuje przy szybkim obracaniu kamery.

maniacz
komentarz
komentarz

Gra jest świetna, i wcale nie trzeba mieć super kompa.

Na moim komputerze gra chodzi na takich ustawieniach:

http://img194.images...21/23476533.jpg

Gra się płynnie, zero jakichkolwiek "zamrożeń" obrazu. Czasami trochę klatkuje przy szybkim obracaniu kamery.

Mógłbyś wrzucić screena jak wygląda gra? Chciałbym zobaczyć ;) Ale na takim kompie, nono całkiem fajnie :D A w jakiejś ostrej strzelaninie przymuli chyba, nie? Ja kupuję phenoma 550, hd4870 i 2gb ram, więć może uda mi się wyciągnąć jakieś sensowne detale :) Strasznie się cieszę :D

Zjawa123
komentarz
komentarz (edytowane)

Wieczorem postaram się dodać jakiś filmik, będzie najlepiej ;)

Edytowane przez Zjawasaki
Zuo
komentarz
komentarz

Gra jest super! Polecam. Bardzo fajnie opracowane rozwalanie aut (jeździłem i rozwalałem się gdzie popadnie tak się tym zauroczyłem). Druga rzecz to bardzo dobry tryb multi. Jedynym minusem dla mnie to duże wymagania ale z moim kompem wszystko jest na wysokich/bardzo wysokich ;)

  • 3 tygodnie później...
AdamKrol
komentarz
komentarz

Skoro istnieje juz temat o GTA , to zapytam tutaj .

Czy na moim sprzecie ( Amd Phenom 9550 Quad-Core , 3GB ram , Karta G : ATI Radeon HD 3600 Series (1024 MB) , Windows Xp Profesional SP3 ) Pojdzie GTA ?

Choc mysle ze gra jest do kitu , chcial bym ja przetestowac i opisac .

Dlatego prosze o odpowiedz .

ps.mam nadzieje ze admini tego nie usuna :)

Zuo
komentarz
komentarz

Pójdzie Ci spokojnie na high. Gra nie jest do kitu. Jak zagrasz to się przekonasz. Grafa na PC jest o wiele lepsza niż na ps3 czy xbox360. Jest tylko źle zoptymalizowana.

AdamKrol
komentarz
komentarz

Mowisz ze pojdze na wyskoich detalach,

Wiec czy mozesz wyjasnic mi to ze ostatnio mialem to zainstalowane ( gra byla orginalna , choc nie moja )

I gra ciela sie na najniszszych detalach ?

Mialem wtedy Viste X64 HP . Teraz mam XP SP3 , czy mialo to jakis wplyw na dzialanie gry ?

Zjawa123
komentarz
komentarz

Bo na tym sprzęcie high jest nie możliwe. Karta z serii 3600 i pewnie jeszcze DDR2. Na niskie możesz liczyć, ale nie na wysokie.

AdamKrol
komentarz
komentarz

Jezeli wymienie karte na Radeon HD 4650 .

Bedzie chodzilo dosc dobrze ?

  • 3 miesiące później...
Keram85
komentarz
komentarz

mam laptopa fujitsu siemens procesor: Genuine Intel(R) CPU T2080 @ 1.73GHz 1.73GHz 2GB ramu Windows Vista SP2...Wiem ze troche slaby na gta4 ale powinno pojsc :) Przy uruchamianiu gry wyskakuje mi FATAL ERROR DD3D50...Czy da sie to wogole jakos zrobic naprawici? Szukam odp ale bez skotku..Wiem ze to cos z karta graficzna ale nawet niE wiem jak sprawdzic swoja, chyba jest jakos zintegrowana z plyta glowna niE ma pojecia...PROSZE POMOZCIE...

i jeszcze jedno pytanko..Jesli moj laptop ma shader 2.0 czy mozna go uaktualnic do 3.0 i w koncu zagrac na gta4...?

qnick
komentarz
komentarz

Shaderów się nie uaktualnia, to tak jak uaktualnić 2 gb ramu do 4 gb. Kartę sprawdzisz programem GPU-Z lub Everest

Kamix
komentarz
komentarz

U mnie na PII X3 720 i HD4850@700/1100 + 4GB Ramu i Vista x64 śmiga bez problemu na highest i 1680x1050 i widocznością na jaką pozwala pamięć karty ;)
Więc nie wiem gdzie wy macie te super wielkie wymagania.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.