x-kom hosting

Kernele i wolno działający komputer

Niebieska
komentarz
komentarz

Używaj kompa w serwisie, wtedy jest grzeczny :lol2:  Jedyne co mi teraz przychodzi do głowy to to, że masz zrąbaną sieć elektryczną w domu.

Dandys87
komentarz
komentarz

No ale to by te blue screeny też w kompie kumpla u niego w domu wychodziły ? 

Jak mogę sprawdzić czy jest wszystko dobrze z tym prądem ?

Niebieska
komentarz
komentarz

Myślę, że chyba jednak powinieneś być stanowczy i twardy w stosunku do kompa by był grzeczny. Skoro u kumpla było to samo to nie wina prądu.

Dandys87
komentarz
komentarz

Dzwonie do krsystemu i powiem im co tu serwis zrobił i jak to wygląda, może napiszą do tego serwisu dystrybutora to i inaczej spojrzą na sprawę. 

Niebieska
komentarz
komentarz

Możesz spróbować.

Dandys87
komentarz
komentarz

Ok, nie spotkałem się jeszcze z taką osobą w serwisie. Procek jest już w krsystemie, koleś mówi że już go to wszystko irytuje co oni tam odwalają i że pewnie mieli wylane na jego cały raport. Mówił też że procek był tylko w serwisie dystrybutora i uruchomił kontakty i dziś wysyła do AMD bezpośrednio. No ale jeżeli u nich wyjdzie że wszystko git to no nie ma już opcji że to procesor. 

Niebieska
komentarz
komentarz

To wtedy lepiej żeby twój komp zaczął się bać ;)

Dandys87
komentarz
komentarz

Poczekam do decyzji AMD, jeżeli oni stwierdzą, że CPU jest sprawne to chyba po prostu sprzedam i kupię inny. Jak na nowym nadal będzie się BSOD'y pojawiać to co to jeszcze może być ? :0

Niebieska
komentarz
komentarz

Złośliwość rzeczy martwych chyba. 

Dandys87
komentarz
komentarz

To tak może być przy komputerze ? xd

Niebieska
komentarz
komentarz

Takie coś jest przede wszystkim przy komputerze ;)

Dandys87
komentarz
komentarz

Ja w takie rzeczy nie wierze xd Bo co, jak złośliwość to jedynie sprzedać kompa wychodzi xd

Niebieska
komentarz
komentarz

Może się wreszcie uspokoi.

  • 2 tygodnie później...
Dandys87
komentarz
komentarz

Mała aktualizacja, z tego co mówił Pan ze sklepu to procesor już wylądował w zeszłym tygodniu, tak wysyłali go samolotem, nie mam pojęcia gdzie ale mam nadzieje że w miejsce gdzie się im zepsuje. 

Niebieska
komentarz
komentarz

Patrz, ten procesor więcej świata pozwiedza niż my ;)

Dandys87
komentarz
komentarz

Na wakacje sobie pojedzie, za które ja będę musiał zapłacić jak się okaże, że jest wszystko w porzadku z nim, ehh...

Niebieska
komentarz
komentarz

Miejmy nadzieje, że się nawet popsuje przez te ciągłe podróże.

Dandys87
komentarz
komentarz

Jutro będę dzwonić, jeżeli nie będzie żadnych wieści to chyba kupie nowy procesor. 2 miesiące już czekam...

Niebieska
komentarz
komentarz

Napisz koniecznie czego się dowiesz :)

Dandys87
komentarz
komentarz

Niestety jeszcze nic :/

Niebieska
komentarz
komentarz

Teraz kiedy masz zadzwonić?

Dandys87
komentarz
komentarz

Serwisant zawsze mówi że zadzwoni jak coś bedzie wiedział wiec chyba dam sobie siana i poczekam po prostu na jego telefon.

Niebieska
komentarz
komentarz

Chyba tak będzie najlepiej.

Dandys87
komentarz
komentarz

Przetrzymał mnie, w piątek dostał informacje ale mówił że się jeszcze wstrzymywał przed oficjalnym info. Dziś już ma paczuszke od amd z nowym procesorem i może jeszcze dziś lub jutro wyśle. Proszę trzymać kciuki za to żeby nic wiecej się nie działo xd. Jeszcze może dla potomnych szukajacych opinii o sklepie. KRSystem piękny sklep i serwisany walczący o reklamacje. 

Niebieska
komentarz
komentarz

Trzymam bardzo mocno kciuki! :D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.