x-kom hosting

Kernele i wolno działający komputer

Niebieska
komentarz
komentarz

Albo wystaw go przez okno i powiedz, że wyląduje tam na dole jak nie zacznie dobrze działać :lol2: 

Dandys87
komentarz
komentarz

Gdyby mnie słyszał to już dawno by wiedział jak go nienawidzę i że dam do adopcji :awantura:

Niebieska
komentarz
komentarz

Mówisz, że się gróźb nie boi? :lol2:

Dandys87
komentarz
komentarz

Niestety nie :placz:. Dzwoniłem dziś jednak i powiedizeli że dopiero w przyszłym tygodniu będą sprawdzać, mówił też że jeżeli u niego nie wykryje błędu to i tak może jeszcze do dystrybutora wysłać ale jeżeli u nich nie wykryją błędu to będę musiał zapłacić za kuriera, jak tak dalej pójdzie to wydam tyle samo na kurierów co na nowy procesor xD

 

Niebieska
komentarz
komentarz

Oby wykryli coś i nie trzeba było wysyłać kompa dalej.

Dandys87
komentarz
komentarz

Dziś dzowniłem, Pan Serwisant powiedział że wiele godzin testu i RAZ WYSKOCZYŁ BLUE SCREEN ! Ale no będzie jeszcze chciał potwierdzić sytuacje i dalej testuje. 

Niebieska
komentarz
komentarz

Alleluja, wreszcie komp zachował tak jak powinien i zrobił bsod!

Dandys87
komentarz
komentarz

Już mam tego dość, niech mi naprawią już go albo zamienią, chociaż szkoda bo patrząc na benchmarki to dobra sztuka się trafiła.

Niebieska
komentarz
komentarz

Myślę, że teraz łatwiej im będzie go naprawić.

Dandys87
komentarz
komentarz

Z tego co słyszałem to się nie opłaca naprawiać takich "niewiadomych" no bo szkoda czasu xd

Niebieska
komentarz
komentarz

To tym bardziej niech się komp z tym uspokoi :P

Dandys87
komentarz
komentarz

Dzwonili dziś, chcą filmik który nagrałem jak instaluje system i potem się zawiesza i pliki dump z blue screenów No i wysyłają do dystrybutowa i mają nadzieję że po prostu wymienią. A akurat święta się zaczynają to poczekam pewnie kolejny miesiąc zanim coś się okaże i znając moje szczęście oni żadnej usterki nie znajdą. Głowa mi siada od tego komputera... 

Niebieska
komentarz
komentarz

Bądź dobrej myśli, wyślij im kopie tego filmu. 

Dandys87
komentarz
komentarz

Trochę przypał bo kamerkę odwróciłem po 10 sekundach i 90% filmu jest bokiem XD 

ale mogę tu wstawić xd 

Niebieska
komentarz
komentarz

Dasz im link do tego tematu? 

Dandys87
komentarz
komentarz

Mógłbym w sumie, ale już maila wysłałem

 

Niebieska
komentarz
komentarz

To jak będą się dopytywać to możesz podrzucić :)

  • 3 tygodnie później...
Dandys87
komentarz
komentarz

3 tygodnie a w sklepie mają tylko informacje o tym że dystrybutor odebrał paczkę. Powoli to już zaczyna się robić śmieszne. Do tego psychika teraz wchodzi znowu na "A co jeżeli to nie procesor? " albo "A co jeżeli coś się stało z resztą jak nie była używana". Nie polecam nikomu komputerów xD

Niebieska
komentarz
komentarz

3 tygodnie?! To co oni tam robią, składają go kondensator po kondensatorze?! Nie ma komputera - problem, jest - jeszcze więcej problemów ;) 

Dandys87
komentarz
komentarz

Ja już nie wiem, czuje się jak w już historycznym programie Majewskiego "Mamy Cię". Jakbym nie miał laptopa to co, ze studiów bym musiał zrezygnować bo nie mam jak pracować ? 

Niebieska
komentarz
komentarz

Może wreszcie naprawią tego kompa zanim skończysz studia.

Dandys87
komentarz
komentarz

Prędzej się wylecze z nerwicy której się nabawiłem przez ten cały cyrk. To już bardziej się stał temat mojego lamentowania niż rozwiazania problemu którego tak na prawdę nadal nie wiadomo na 100% co może być przyczyną. 

Niebieska
komentarz
komentarz

Poczekajmy, zobaczymy co teraz oni zrobią z tym kompem :) 

Dandys87
komentarz
komentarz

Sam procek wysłałem do wymiany. Zaraz skończy się gwarancja na reszcie i chuj z reklamacją jak się okaże że to nie procesor XD

Niebieska
komentarz
komentarz

Po pierwsze nie przeklinaj mimo wszystko, a po drugie nie będzie tak źle. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.