x-kom hosting

Kernele i wolno działający komputer

Dandys87
komentarz
komentarz

procek doszedł, już zamontowany i pytanie. W serwisie co był ostatnio komp i włożyli do niego ryzena 5 2600, czy muszę instalować system na nowo czy może zostać tamten ?

Niebieska
komentarz
komentarz

Może zainstaluj go na nowo, tak profilaktycznie.

Dandys87
komentarz
komentarz

Dobrze, wyszystko od nowa będzie instalowane, proszę trzymać mocno kciuki :prosi:

Niebieska
komentarz
komentarz

Trzymam bardzo mocno kciuki :D 

Dandys87
komentarz
komentarz

Oho, jeszcze raz muszę zainstalować bo zapomniałem żeby w Uefi mi zainstalowało a nie legacy XD

Niebieska
komentarz
komentarz

Oj tam, nic się nie stało ;)

Dandys87
komentarz
komentarz

Oby, ostatni raz to chyba maturą się tak stresowałem XD

Niebieska
komentarz
komentarz

Wszystko będzie dobrze!

Dandys87
komentarz
komentarz

Czas wziać popcor. System odpalony aktualizacje się pobierają, odpukać w niemalowane drewno, jak na razie działa.

Niebieska
komentarz
komentarz

Działa i będzie działać! 

Dandys87
komentarz
komentarz

Teraz czas na msi live update ze sterownikami wszystkimi i potem sterowniki do karty. 

Niebieska
komentarz
komentarz

Dalej trzymam kciuki :D 

Dandys87
komentarz
komentarz

Jak na razie śmiga. Dziękuję za najpierw pomoc techniczną a następnie wsparcie emocjonalne xD. To było cieżkie pół roku ale mam nadzieje, że to już koniec moich złych przygód z tym komputerem :lol2:.

  • Dobra wypowiedź 1
Niebieska
komentarz
komentarz

Owszem, to już koniec a winny wyleciał z hukiem! :D 

  • Super 1
Dandys87
komentarz
komentarz

Mogę dalej kontynuować ten temat czy założyć nowy jak mam problemy z wykorzystaniem komputera ? 

Niebieska
komentarz
komentarz

Ponieważ dotyczy tego kompa możesz pisać tutaj. Co się dzieje?

Dandys87
komentarz
komentarz

Problem z wydajnością ? Nie wiem jak to nazwać, odpalam gierkę i max mam 45 fps'ow a wykorzystanie podzespołów w okolicy 10% https://imgur.com/a/1GLQgFs. Za to na przykład w BF'ie V mam wszystko ok. Na PCLabie napisał ktoś że Cities skylines ma słabą optymalizację wątkową jeżeli chodzi o cpu i dla tego tak nisko siedzi no a potem to samo z GPU. 

 

Niebieska
komentarz
komentarz

A w przypadku wymagających programów masz ten problem? Bo o problemach z optymalizacją gier pod kątem wykorzystywania wielu rdzeni to słyszałam i ja.

Dandys87
komentarz
komentarz

No własnie userbenchmark zrobiłem i tak niby wszystko w środku rozkładu normalnego. Może to rzeczywiście to a ja mam już paranoje

Niebieska
komentarz
komentarz

Wiesz, po tym co miałeś z poprzednim procesorem to ja Ci się nie dziwię, że jesteś przewrażliwiony :)

  • 1 miesiąc później...
Dandys87
komentarz
komentarz

Nie chce nic mówić, ale ostatnio zaczęły mi się gry wysypywać i w jednej jak był raport do wysłania to był ciąg win64 i na końcu "kernel". Proszę mnie z marszu zabić. 

Niebieska
komentarz
komentarz

Nie będę Cię zabijać, może po prostu Windows po aktualizacji Ci się wysypuje. Daj screen tego błędy z Dziennika czy tam Podglądu Zdarzeń.

Dandys87
komentarz
komentarz

No właśnie, to są crashe gry, wywala mnie do pulpitu, więc chyba jedyne co mam to co zapamiętałem z ekranu wysyłania raportu. Szukałem coś w necie i może to wina nowej myszki którą kupiłem tydzień temu i w sumie teraz jak pomyśle to od tego czasu tez to się zaczęło. Zainstalowałem oprogramowanie producenta, może to wina jego braku. 

Niebieska
komentarz
komentarz

Całkiem możliwe, że to wina tego softu, wywal go i zobacz czy nadal będą problemy. 

Widzisz, jak ochłonąłeś to od razu lepiej zacząłeś myśleć :) Nie ma co się denerwować.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.