x-kom hosting

Crysis - Temat Główny

Oort
komentarz
komentarz

MOHA na fulach chodził mi płynnie :P troche sie zdenerwowałem bo jestem cholerykiem i łatwo mnie zdenerwować a ta karta mnie na maxa wpierniczyła mogłem konsole kupić by mi teraz przynajmniej tak nerwów nie zżerało... nic, dzieki za odpowiedzi

olszak
komentarz
komentarz

8500gt jest najgorszą kartą z serii 8xxx, crysis pójdzie na miimalnych, na max detalach to sama 8800gtx bez sli sobie nie radzi

Lewy12
komentarz
komentarz

Pewnie starsi ci gotowca wzieli.Bo za 5 koła byś coś na bank lepszego złożył.

Oort
komentarz
komentarz

No tak to bł gotowiec ale trzeba wziąść to pod uwage że mam 1000gb na dysku oraz procka cztero-rdzeniowego (nie wiem jak to napisać;p) noi także do teog był monitor samsung 225mw 22" który kosztuje tak od 1200 do 1400

falcon1984
komentarz
komentarz

No, ale tak to jest z gotowcami, dadzą super procka, dysk jak stąd do Warszawy, al grafikę słabą byle tylko 8 było z przodu :(

tofik177
komentarz
komentarz

hmm ja mam tak:

system xp(32bit) sp2 direx 9c

ram: 3gb dual channel /800mhz

cpu: E2140

gpu: gf8600gt sonic + /256MB /1800MHz

bez zadnego kręcenia

gram w crysisa na high 1280x1024 czasem przycina jak jest masa detali przy wielkich wybuchach czy durzo postaci akcji na raz....

podkreslam to ze system jest zoptymalizowany wedłóg moich potrzeb czyli wywalone wszystkie zbędne składniki systemu windows których nie uzywam.. wyłaczone wszystkoe uisługi których nie uzywam oraz programy działajace w tle (jakies deamon, vcd, bluetooth jak uzywam raz na ileś toautostart takich prg jest wyłaczony)

co do gry jest wypasiona ale niestety jestem w ostatnij misji.. jak sie dowiedizałem ze to ostatnia to big rozczarowanie..

jak taka wypasiona gra moze miec tak mało misji..

Oort
komentarz
komentarz

Przemyślałem i nie ma bata w grudniu kończy mi sie gwarancja kupie sobie jakąś zajebistą kartę graficzną oraz tak z 2gb ramu i myślę że będzie git

WolfiK
komentarz
komentarz

uote name='tofik1778983' date='pon, 24 mar 2008 - 19:09' post='308171']

ram: 3gb dual channel /800mhz

Jak to możliwe? :P radzę tofik popracować nad ortografią...

Sprzęt taki jak poniżej rozdziałka 960/600 ustawienia połowa średnie, połowa niskie (cieniowanie wyłączone) i jakoś chodzi. Czasami zwalnia szczególnie jak jest około 10 wrógów w akcji ( wioski). Uważam że ta gra jest świetna. Dawno się tak nie bawiłem bo od czasów Star wars:Jedi Academy (te super moce) ;) dla mnie FPS roku 2007 chociaż nie grałem jeszcze w Bioshocka.

Minus to chyba ciut słabo zoptymalizowany kod- gra powinna chodzić płynniej. Call of Duty 4 chodziło mi na medium/high i nie chrupałotak bardzo.

tofik177
komentarz
komentarz

co jak mozliwe 3 gb w dualu..??

czy ze tyle błedów robie

czy moze ze mi crysis na takim kompie na high chodzi:P

.1

2x1gb + 2x 512 mb

.2

dysortografia

.3

nie wiem nie obchodzi mnie to i co ważniejsze nie będe narzekał skoro bardzo ładnie śmigał ;]

musze z żalem stwierdzić że skonczyłem crysisa :(

Oort
komentarz
komentarz

opłaca się grać w crysisa na minimalnych detalach bo słyszałem że nie za bardzo a niestety moja karta graficzna raczej nie udźwignie więcej

tofik177
komentarz
komentarz

ja bym grał nawet na minimalnych ;]

ostoyyya
komentarz
komentarz

Na minimalnych jest slaba zabawa

gra wyglada o wiele gorzej od Far Cry

lepiej pozwiedzac sobie na nowo FC

Walkman
komentarz
komentarz

mam kompa na dole napisany jaki i nie wiem czy isc do sklepu moge grac na high na 1024@768 cienie medium ?? i aa wyłaczone

Kamix
komentarz
komentarz
mam kompa na dole napisany jaki i nie wiem czy isc do sklepu moge grac na high na 1024@768 cienie medium ?? i aa wyłaczone

Na takim sprzecie to normalne moim zdaniem.

Doomer47
komentarz
komentarz

Ehh... Gra się nudzi , nic się nie dzieje , mało plansz... Gre przeszedłem w niecały 1 dzień . Tylko chodzisz i zabijasz koreańczyków czy tam potwory . Nie polecam gry

tofik177
komentarz
komentarz

w sumie w crysis'ie nie chodzi o chodzenie i zabijanie czegokolwiek bo takich gier cała masa ale chodzi raczej o grafike gry która powala gracza detalami.. no i sposóób gry rozwiazania zastosowane w walce, broni, kombinezonie postaci, intelinęcij przeciwnika..

Walkman
komentarz
komentarz

ja hu chodzi mi na high i wszystko płyninie jakbym grał w cs-a :)

Piwciu_10
komentarz
komentarz

Mi crysis chodzi na low przy srednich 35 fps w walce okolo 22fps i to na GF 7300GS nie kreconej! na rozdzielczości 1024 gra chodzi plynnie

WolfiK
komentarz
komentarz
Mi crysis chodzi na low przy srednich 35 fps w walce okolo 22fps i to na GF 7300GS nie kreconej! na rozdzielczości 1024 gra chodzi plynnie

Wow! Ludzie chyba wasze kompy sprzeciwiają się prawom techno-elektroniki :lol: A tak na serio to proszę nie bujać.

  • 4 tygodnie później...
nokia
komentarz
komentarz (edytowane)

Witam,;)

Grak w Crisis i zaklinowałem się w misji CORE, gdzie trzeba uwolnić sie z odchłani; - zawalona kopalnia i dotrzeć do stacjonującego VLOTu;/

Nie wiem jak się z tego wydostać;/

Ma ktos może pomysł lub przeszedł już to ktoś?

Kosmoj
komentarz
komentarz

ciezko opisac, bo idzie sie na wyczucie. Szukasz takich rur/dziur/przejsc/ ktorymi wchodzisz do nastepnego pomieszczenia itp itd. dluga glupia misja trzeba sie niezle naszukac czasem. Dokladnie nie pamietam bo dawno temu w to gralem;P

Powodzenia w szukaniu;)

nokia
komentarz
komentarz

Tak; znalazłem to; ale jest tam taka dziura powietrzna która cię pcha i nie ma jak wejść;

jest na to jakiś sposób?

Dzięki kosmoj = + dla ciebie

nokia
komentarz
komentarz

Dzięki;)

Gość
komentarz
komentarz
w sumie w crysis'ie nie chodzi o chodzenie

heh... ja bym polemizował :P

http://www.playpc.pl/newsroom/artykul.asp?Artykul=92

Ta gra niczym mnie nie zaskoczyła - nawet grafiką, bo na to mam za słabego kompa. Wolę dziesiąty raz przejść Half Life 2...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.