x-kom hosting

Crysis - Temat Główny

Lipton
komentarz
komentarz

30 fps zeby jakos sobie juz grac. Przyjelo sie ogolnie w swiecie gier ze zeby normalnie mozna bylo grac musisz miec 20-25 fps przynajmniej. No ale Crysis to inna bajka.

dmz
komentarz
komentarz
Zależy na jakich detalach śmigasz i rozdzielczosci jak grasz na srednich rozdzialka 1024x768 to powinno Ci płynnie chłodzic masz troche słaby proc niestety.

Oczywiscie moze byc to wina sterow ale nie sadze zrob OC karty moze wtedy przybedzie Ci kilka fps.

Gram na tych niby bardzo wysokich pod XP ( podminilem configa ) rodzialka 1024x769 ale powiem wam ze czy gram na 1024x768 czy na 1440x900 ( zalecana do mojego monitora ) to niema praktycznie zadnej roznicy w fpsach . Na średnich detalach nawet nie piernie. no a natych niby wysokich mam ok 30fps ( jak patrze w niebo to 72 :D ) ale sa miscje gdzie 20fps to max co wyciula ... a nawet spadnie do 15 ...! pozatym wlasnie na stronce Nvidi goscie z crytek pisza ze na 8800GT nie powinno piernać. co do tego O/C to mozesz mi powiedziec o ile moge bezpiecznie podniesc zegary karta jest od GALAXY z fabrycznie zamontowanym chlodzeniem cooler master'a.

pozdro

Gość
komentarz
komentarz
Gram na tych niby bardzo wysokich pod XP ( podminilem configa ) rodzialka 1024x769 ale powiem wam ze czy gram na 1024x768 czy na 1440x900 ( zalecana do mojego monitora ) to niema praktycznie zadnej roznicy w fpsach . Na średnich detalach nawet nie piernie. no a natych niby wysokich mam ok 30fps ( jak patrze w niebo to 72 :D ) ale sa miscje gdzie 20fps to max co wyciula ... a nawet spadnie do 15 ...! pozatym wlasnie na stronce Nvidi goscie z crytek pisza ze na 8800GT nie powinno piernać. co do tego O/C to mozesz mi powiedziec o ile moge bezpiecznie podniesc zegary karta jest od GALAXY z fabrycznie zamontowanym chlodzeniem cooler master'a.

pozdro

Proste - nie ma różnicy, to graj na tej wyższej rozdzielczości. :rolleyes:

lukas00000
komentarz
komentarz

A czy na kompie z sygnaturki zagram na Viscie na DX10??

Czy to noramalne, że teraz na Xp przy 1024x768 wszystko na wysoki i AAx2 jest minimalnie 20FPS nie powinno być więcej?

Saper
komentarz
komentarz
A czy na kompie z sygnaturki zagram na Viscie na DX10??

Tak, zagrasz ;)

KrzychuPL7
komentarz
komentarz (edytowane)

karta graficzna geforce 8600 gts 256mb (z najnowszymi sterownikami)

procesor intel cor 2 duo 2.33 ghz

pamięć ram 2 razy kingston 1gb 667 mhz

windows xp home edition + service pack 2

czy z tym sprzętem i oprogramowaniem crysis pójdzie na wysokich na rozdzielczości

1440 na 900 chodzi mi tylko o to zeby chodził na wysokich

i na tej rozdzielczoście wygładzań krawędzi nie musze mieć

// kolego na przyszłość użyj opcji "szukaj" !

// jest już temat zbiorczy

// tym razem temat będzie scalony, następnym poleci warn!

// naekana

yoho
komentarz
komentarz

jak ja widizalem jakei Crysis ma wymagania to one sa olbrzymie.Krata 8800, procek chyba 2,2 lub 2,1 GHz.

Mozliwe ze zawyzyli te wymagania na tej stronei ale jezeli to prawda to bedzie raczej sie zawieszac

KrzychuPL7
komentarz
komentarz

A czy jest jakiś skuteczny sposób na to żeby crysis jednak na tym sprzęcie chodzil na tych ustawieniach? On mi chodzi na wszystkich ustawieniach wysokich oprucz cieniowania, cieniowanie mam na low bo na medium to jest jakieś 19 klatek a na low mam 23.

yoho
komentarz
komentarz

podkrec kompa troche to cos da moze, chociasz nei wiem wkocnu masz tego GF 8600GTS,a nie GT '

i najnowsze sterowniki to powinno to dawac duzo raczej.

Niech ktos bardziej wiedzacy cos na ten tempat sie wypowie.

sox91
komentarz
komentarz

Napewno pojdzie, ale nie gwarantuje ci że na takiej rozdziałce pograsz płynnie.

yoho
komentarz
komentarz

no to nie wiele sie mylilem:):)hehe

Markus123
komentarz
komentarz

No niestety, ale na tej karcie i w tej rozdzielczości możesz tylko pomarzyć, żeby pograć z wysokimi detalami. Na sprzęcie, który mam w podpisie (czyli i na kręconej karcie), grałem w Crysisa w rozdzielczości 1152 x 864 z detalami ustawionymi na wysokie (oprócz cieni, które były ustawione na średnie + modyfikacje pliku cfg, dzięki którym w Windowsie XP i trybie DX 9 miałem niektóre efekty dostępne tylko rzekomo dla DX 10 i Windowsa Visty) i niestety zdarzały się momenty, że ładnie przycięło, chociaż generalnie grało się bardzo komfortowo, średnio miałem około 35 - 40 fps'ów. Na tej karcie powinno dać się w miarę komfortowo grać w rozdziałce 1440 x 900, ale przy detalach ustawionych na średnie. Chociaż wiesz, trzeba by jeszcze zdefiniować co dla Ciebie znaczy "chodzi płynnie" :), ponieważ dla niektórych 15 - 20 klatek na sekundę znaczy "płynnie". Jeśli Ty się zaliczasz do tych osób, to nawet na wysokich detalach będziesz miał "płynny" obraz ;).

BLizeR
komentarz
komentarz

heh ja żeby grac na 1280x1024 rozdzielczością + wszystkie detale HIGH i AA - x8 musiałem kartę troszkę podkręcić i tak dobrze , że tyle bo trzyma się około 36 fps ;) kartę mam 8800 GTS 512MB i quada nie kręcony, ale na tym swoim sprzęcie pograsz tylko bez AA i cieni weź zainstaluj sobie frapsa i zobacz przy jakiej konfiguracji trzyma sie mocno 25 fps ;) ale moim zdaniem ta Gra ma ogromne wymagania :) ale co zrobić firma Crytek taka jest wypuszcza co kilka lat taką grę , podobnie było z Far Cry :lol: było można pomarzyć , żeby w tą grę na fula uruchomić :) pozdro ciekawe jaki Crysis 2 będzie :blink:

Juzek18
komentarz
komentarz

Procesor: Quad Q6600 2,4 ghz

Pamięć: 2x 2gb DDR2 800 Geil

Grafika: MSI GeForce 8800 GT OC 512 mb

W Crysisa gram na full 1280z1024 ale AA mam na 2x zamiast na 8x ponieważ gra znacznie zwalnia :/. Gram na XP czyli na DirectX 9.0 wyobrażam sobie jakbym przeszedł na Viste z DirectX 10 ładnie by rwało. Obecnie to jestem załamany że na moim sprzęcie nie gram na 8x :( A specjalnie kupiłem nowy komputer pod tą grę. Niech ktoś mi powie jaki trzeba mieć sprzęt na tą szatańską grę :P

BLizeR
komentarz
komentarz
Procesor: Quad Q6600 2,4 ghz

Pamięć: 2x 2gb DDR2 800 Geil

Grafika: MSI GeForce 8800 GT OC 512 mb

W Crysisa gram na full 1280z1024 ale AA mam na 2x zamiast na 8x ponieważ gra znacznie zwalnia :/. Gram na XP czyli na DirectX 9.0 wyobrażam sobie jakbym przeszedł na Viste z DirectX 10 ładnie by rwało. Obecnie to jestem załamany że na moim sprzęcie nie gram na 8x sad.gif A specjalnie kupiłem nowy komputer pod tą grę. Niech ktoś mi powie jaki trzeba mieć sprzęt na tą szatańską grę tongue.gif

ja mam 8800 GTS OC 512MB i chodzi mi zgładzeniem 4 bez problemu, podkręciłem trochę zegary i bez problemu mogę już pykać w AA 8x ;) a jak chciałbyś grac na Dx 10 to jeszcze procka tak na 3,2 Ghz podkręcić i spokojnie u mnie by chodził Crysis ale na GT twoim nie wiem jakie są temperatury bo pewnie masz 1slotowe chłodzenie :confused: ale jak mówie procka wykręć nawet na 3,5 żeby było a Crysis będzie śmigać ;) tylko pamiętaj o dobrym chodzeniu :D ja za dwa dni kupuje wodne chłodzenie i zacznę kręcić , pozdro :)

Gość
komentarz
komentarz

Mam wrażenie, że Crysis to taka graficzna bomba, która nie jest wielką rewolucją w kwestii rozgrywki...

BLizeR
komentarz
komentarz
Mam wrażenie, że Crysis to taka graficzna bomba, która nie jest wielką rewolucją w kwestii rozgrywki...

to jest po prostu benchmark , gra w 3DMark 06 xD ale za rok pewnie znów zrobią grę bardziej wymagającą lub za 2 lata, bo Crytek po prostu jest taką firmą co lubi wypuszczać na rynek takie szokujące gry z piękną grafiką ;) popracowali by nad Fabułą bo marniutka jest :)

dashejt
komentarz
komentarz

Pytanie Optymalne znaczy najlepsze ?

  • 2 tygodnie później...
lukas2906
komentarz
komentarz

Mam do was prośbę. Potrzebuje pomocy - utknąłem w misji Exodus muszę wydostać babkę z wraku VTOL i nie mam pojęcia jak to zrobić. Screen przedstawia właśnie ten wrak.

Crysis_2008_02_16_01_45_11_28.jpg

post-16653-1203157629_thumb.jpg

Markus123
komentarz
komentarz
Mam do was prośbę. Potrzebuje pomocy - utknąłem w misji Exodus muszę wydostać babkę z wraku VTOL i nie mam pojęcia jak to zrobić. Screen przedstawia właśnie ten wrak.

Grałem w ta misję już jakiś czas temu, ale z tego co pamiętam to trzeba było podejść do tego wraku, pokręcić się trochę przy nim i wybić wszystkich, nadlatujących obcych. I to chyba na tyle :).

MANfan
komentarz
komentarz

Elo mam pytanko czy pogram sobie na max detalach w Crysisa? Bo mi zależy na tym:) Pozdrawiam

Markus123
komentarz
komentarz
Elo mam pytanko czy pogram sobie na max detalach w Crysisa? Bo mi zależy na tym:) Pozdrawiam

Przeczytaj powyższych kilka postów :P. Ale w skrócie: niestety nie, masz za słabą kartę graficzną.

lukasz_13_94
komentarz
komentarz

Mam problem,jestem w misji z dwoma czołgami zniszczyłem jeden,ale drugiego nie mogę.. :(p.s.to jest ta misja w której musi uratować zakładniczkę "Archeolog"

Archeolog – Niezła kobieta, pracująca nad wykopaliskami wraz z Rosenthal’em które według niego są śladami dawno zaginionej cywilizacji. Niewiele osób wie, że jest ona z CIA.

DjConrado
komentarz
komentarz

1.Czy mój sprzęt uciągnie crisisa?? chociaż na minimalnych detalach??

Jeżeli NIE to patrz punkt 2 :P

2.Czy po zmianie grafy na GeForce Galaxy 8800GT 512mb

Jeżeli średnio to patrz punkt trzeci :D

3. Po zmianie ramu na OCZ Technology 2x1GB 800mhz (Cl4) Platinum Edition?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.