x-kom hosting

Crysis - Temat Główny

lukas00000
komentarz
komentarz

Jakoś nie widać dużej różnicy.

Adamcior
komentarz
komentarz

Crysis wszystko na high , AA 2x ;]Crysis wszystko na high , AA 2x ;] 1024x768Crysis wszystko na high , AA 2x ;] 1024x768

Wicuch
komentarz
komentarz
Jakoś nie widać dużej różnicy.

nie widać różnicy??

1) zobacz sobie chociaż na powiększeniu kamienie leżące pod tymi głazami z lewej... na dx10 wyraźnie są już "trójwymiarowe" podczas gdy te pod dx9 - płaskie,

2)wyraźniejsze ślady opon na piasku (zwłaszcza koło beczki).

lukasz_13_94 - w miarę możliwości wrzuć screena tych postaci z bliska.. :)

GuziecPL
komentarz
komentarz

Nie działa mi edytor. Gra chodzi mi normlanie. Kiedy wczytuje jaką kolwiek mape do edytora albo tworzę nową po wczytaniu jest przez chwile status ready a poźniej się wyłącza i zostawia taki jaśniejszy ekran. Przeinstalowanie gry nie pomogło.

maras
komentarz
komentarz

a mam problem bo moja karta obsluguje shader model 2.0 i niemoge zwiekszycdetali np na medium mam zablokowane na low mozna cos z tym zrobic jakies config lub cos w plikach ustawic?????

nokia
komentarz
komentarz

Ja gram na średnich/1280X1024/AA i gra chodzi mi płynnie;)

Ale jak są więkrze jadki, to wyłączam AA i light;)

Mam ok. 30-35fps

Jak dam na wysokie/1024x768/AAoff

To dam radę grać, ale są małe zwichy;

np. przy filmikach;)

ostoyyya
komentarz
komentarz (edytowane)

Moze i temat glupi ale jestem ciekaw ile pkt osiagacie w tescie CPUbenchmark Crysis

w rozdzialce 1024na768 detale HIGH.

vocativus
komentarz
komentarz

rzeczywiście dziwny temat. Włącz i sprawdź. To chyba najlepszy sposób :)

GuziecPL
komentarz
komentarz

Jak wogóle włączyć ten benchmark?? Bo ja nie wiem... :)

wiolonczelista
komentarz
komentarz

Jak będzie mi śmigać na Asusie G2S i na jakich detalach?

Kyren
komentarz
komentarz

skoro to jest temat glowny to niech jakis admin go przykleji zeby nie bylo nowych tematow bo ktos niebedzpatrzal

//od tego jest opcja "szukaj"

//jest kilka tematów głównych odnośnie różnych gier i nikt nie będzie ich wszystkich przyklejał dlatego, że userom nie chce się poszukać!

//na przyszłość nie pisz takich postów tylko zgłaszaj do moderatora działu na PW

//naekana

pytanko
komentarz
komentarz

Z tym crysisem to troche przesadzili mam core 2 duo 2.4 Ghz, 2 GB RAM-u, i 7600GT czyli spelniam nawet zalecane wymagania a gra chodzi beznadziejnie... Zainstalowalem najnowsze sterowniki nvidi a komp byl formatowany i pilnuje bardzo zeby go nie zasmiecac zadnymi zbednymi programami ale to i tak nic nie daje. Niestety nawet na 1024 i wszystko ma medium gra chodzi bardzo slabo, niby przy takich ustawieniach ciezko jest kogokolwiek trafic. A z kolei na low to grafika wyglada beznadziejnie i wszystko sie zlewa ze soba. Poza grafa to gierka nawet fajna, podoba mi sie muza, fajnie sa rozwiazane pewnie kwestie np ta z tym skafandrem. Tylko troche mnie dziwi ze dopiero jak sie strzela idealnie w glowe to przeciwnik od razu umiera a tak w inne czesci ciala to mozna wpakowac mu czasem z 5 kulek a on nawet nie drgnie... troche nie realistyczne bo watpie zeby ktos po otrzymaniu paru strzalow nawet w noge dalej zachowywal sie jakby nic sie nie stalo :] Troche przesadzili bo czasem jest tak ze podbiega 5 do mnie otacza z kazdej strony wszyscy sie chowaja i zaczynaja strzelac fps od razu leci o polwe w dol i teraz ciekawe jak ich zalatwic celujac idelanie w glowy z daleka hehe

Patryk242
komentarz
komentarz

Mam pytanie czy w kazdej misji w Crysisie jestes sam czy masz ludzi ktorzy biegaja i w jakich misjach.

Saper
komentarz
komentarz
Mam pytanie czy w kazdej misji w Crysisie jestes sam czy masz ludzi ktorzy biegaja i w jakich misjach.

Niestety nie masz na ogół kompanów. Chociaż podczas ucieczki ze skutej lodem wyspy idziesz z tym swoim kapitanem(ale zepsuł mu się kombinezon i biega uzbrojony bodajże w jakiś pistolecik xD), a na statku(ost. misja) z tymi bestiami walczą również żołnierze :P

Patryk242
komentarz
komentarz

A czy ktos by mi mogl dac save na misje ostatnia :) pplllliiiisssss

lukas00000
komentarz
komentarz

Jak można przestawyć ustawienia grafiki na very high bo u mnie nie działa i te ustawienia są zablokowane czy da się to jakoś zmienić.

Saper
komentarz
komentarz

Grasz na Windows XP??

Najwyższe detale są dostępne na DX10 (Vista).... tylko, teoretycznie :D

Jest możliwa też gra na max detachach na DX9. Jak chcesz to możesz spróbować tej sztuczki ;):

http://peb.pl/gry-komputerowe/208656-dx9-x...e-w-crysis.html

@

Najlpiej zrób sobie kopie zapasowe tych edytowanych plików :)

Kubka
komentarz
komentarz

Czy na:

Proc. Intel Pentium Dual Core E2160 1.8GH

Pamięć DDR2 2x1GB 800mhz Patriota

Karta Radeon X1950Pro PowerColor 512mb

bez OC, na XP bede mogl sobie spokojnie pograć w crysisa ? (na detalach mi jakoś specjalnie nie zależy, ponad to przedkładam płynność)

Saper
komentarz
komentarz

Tak, spokojnie. Na średnich - wysokich detalach.

dmz
komentarz
komentarz (edytowane)

Siema Gram w Crysisa, I czasami animacja zwalnia mi do 15 fps ... moze ktos cos wie o sterownikach czy czym kolwiek co moze mi pomoc w komportowej grze ( komfortowo mam na mysli ok. 30fps ) .. Opis kompa w sygnie

Dodam ze na stronce Nvidi pisze ze najlepsza karta do grania w Crysisa jest 8800GT a ja wlasnie taką posiadam i powiem wam ze nie radzi sobie :P

// na przyszłość zanim założysz temat użyj funkcji "szukaj"!

// naekana

Gość
komentarz
komentarz
Siema Gram w Crysisa, I czasami animacja zwalnia mi do 15 fps ... moze ktos cos wie o sterownikach czy czym kolwiek co moze mi pomoc w komportowej grze ( komfortowo mam na mysli ok. 30fps ) .. Opis kompa w sygnie

Dodam ze na stronce Nvidi pisze ze najlepsza karta do grania w Crysisa jest 8800GT a ja wlasnie taką posiadam i powiem wam ze nie radzi sobie :P

Na dużej rozdzielczości i tak za mocno nie pociągniesz.

Lipton
komentarz
komentarz

Zależy na jakich detalach śmigasz i rozdzielczosci jak grasz na srednich rozdzialka 1024x768 to powinno Ci płynnie chłodzic masz troche słaby proc niestety.

Oczywiscie moze byc to wina sterow ale nie sadze zrob OC karty moze wtedy przybedzie Ci kilka fps.

tajski6
komentarz
komentarz (edytowane)

Mam pytanie... Ile klatek na sekunde trzeba miec w Crysis zeby nie przycinalo wogole... Ile fps to za malo itd??

// następnym razem użyj opcji "szukaj"!

// naekana

Kamilosław
komentarz
komentarz

ok.35 fps do konfortowej gry

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.