x-kom hosting

Crysis - Temat Główny

MUntownik
komentarz
komentarz

Hej mam pyatnie nie wiem jak przejść jedną misję:/

Otóż walcze w niej sam z takim gigantycznym statkiem obcych i mam go namierzyć za pomoca działka TKT, ale co to do choroby jest, jak to wygląda i gdzie to jest?;/ Wiem że działko taktyczne, ale na mapie tego nie ma i jak tego nie mogę znaleźć, lipa:( Wie ktoś ocb i jak to przejść?

pozdro

avi42
komentarz
komentarz

Ja w Crysisa grałem na med.

Za tą cenę to można UT3 kupić. Crytek poszedł tylko na grafikę, a reszta została w tyle... Gra jest bardzo krótka, jednak można się zabawić specjalnymi trybami kombinezonu.

  • 2 tygodnie później...
SeBo232
komentarz
komentarz

mam pytanie czy na Viście na Very High pójdzie mi Crysis?

Komp w Sygnaturce

hendel87
komentarz
komentarz

mi śmiga bez problemu ... Tobie też powinno ...

Doomer47
komentarz
komentarz

Naprawde nudna gra , czy na high czy na low . Grafike w 100% ma lepszą GoW . Wole grać w HL2 niż to . Gre przeszedłem w 3 dni

SeBo232
komentarz
komentarz

Gra nie jest nudna. Ani razu się nie nudziłem przy graniu w nią. Jak się umie grać w takie gry to ci się nigdy nie znudzi. Naprawde dobra i warta polecenia gra :)

  • 1 miesiąc później...
JarekG
komentarz
komentarz (edytowane)

Mam problem z przejściem crysisa. Mam ostatnią misję i nie wiem jak zatopić statek bojowy obcych. Po zniszczeniu pierwszego działa obcych działkiem tkt nie moge zniszczyć drugiego bo nie chce sie mi namierzyć. Co mam zrobić odnowa misje przechodzić.

// na przyszłość użyj opcji "szukaj"

// do tej gry powstał temat zbiorczy

// scalam

// naekana

buli94
komentarz
komentarz (edytowane)

E tam Crisis to juz przeszlosc teraz jest oczekiwany nowy Crisis : Warhead

http://au.youtube.com/watch?v=Oppf0PDQ2uQ&...feature=related oto pierwszy Trailer

// formatowanie czcionki jest na forumpc zabronione!

// naekana

  • 4 miesiące później...
aXE
komentarz
komentarz

CRISIS

Patrzcie na jakim sprzęcie... aż sam nie uwierzyłem.

  • 1 miesiąc później...
Gość
komentarz
komentarz

Dla mnie to jedna z najpiękniejszych gier w jakie grałem. Chyba przejdę ją 3 raz :D

Ogólnie wrażenie zrobiła na mnie niesamowite, grafika, fizyka, no może fabuła nie bardzo :P

Bardziej lubiłem grać w dżungli bo te stwory trochę przesadzone <_< Ale i tak ta gra to cud, miodzio :D

  • 2 tygodnie później...
dunkan
komentarz
komentarz
A pomoze ktos bo zablokowalem sie w tym miejscu:

a2919cbb8aaced66.jpg

Jest to misja Core.

Edit: przeszlem:) nie trzeba pomocy.

Możesz powiedziac jak to przejsć chodzi o misje CORE.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.