x-kom hosting

Crysis - Temat Główny

Han
komentarz
komentarz

chciałby uzyskać odp. na moje pytanie bo mam coś ciekawego do powiedzenia tylko chce najpierw wiedzieć co wy o tym myslicie

zagra sie na full czy nie?

http://www.komputronik.pl/Komputery_PC/Kom...pelny,id,48572/

ostoyyya
komentarz
komentarz

Tam nie ma zadnych danych !!! co to tego kompa

Na moim sprzecie w podpisce mozna grac spokojnie w 1280 na 1024 detale HIGH srednio 44fps

przy 1680 na 1050 min to bylo 26 wiec tez jest spoko gra zwalnia mocno w okolicach 23fps

Han
komentarz
komentarz

Dane kompa:

Procesor: Intel Core2 Quad Q6600 2,40 GHz (8MB cache) ; Wentylator: zimne katody; Oprogramowanie: Windows XP Home PL; Płyta główna: chipset nVidia nForce 650i SLI; Pamięć RAM: Kingston 2GB DDR2 800MHz CL5; Karta graficzna: NVIDIA GeForce 8800 GTS 320MB TV & 2x DVI; Dysk twardy: 320 GB, 16MB cache, Serial ATA II, zapis prostopadły; Napęd optyczny: LG SuperMulti DVD+/-RW; Obudowa: Obudowa Yesico; Zasilacze ATX: Be-quiet Straight Power BQT E5-500W; Mysz: Logitech G5 Laser Mouse (refresh); Mysz: Podkładka pod mysz Steelpad QcK mini; Kontrolery Gier: Logitech G11 Keyboard; Akcesoria: Instrukcja obsługi komputera; Kable: Kabel zasilający

Markus123
komentarz
komentarz
Dane kompa:

Procesor: Intel Core2 Quad Q6600 2,40 GHz (8MB cache) ; Wentylator: zimne katody; Oprogramowanie: Windows XP Home PL; Płyta główna: chipset nVidia nForce 650i SLI; Pamięć RAM: Kingston 2GB DDR2 800MHz CL5; Karta graficzna: NVIDIA GeForce 8800 GTS 320MB TV & 2x DVI; Dysk twardy: 320 GB, 16MB cache, Serial ATA II, zapis prostopadły; Napęd optyczny: LG SuperMulti DVD+/-RW; Obudowa: Obudowa Yesico; Zasilacze ATX: Be-quiet Straight Power BQT E5-500W; Mysz: Logitech G5 Laser Mouse (refresh); Mysz: Podkładka pod mysz Steelpad QcK mini; Kontrolery Gier: Logitech G11 Keyboard; Akcesoria: Instrukcja obsługi komputera; Kable: Kabel zasilający

Uciągnie na wysokich detalch (tylko w odpowiednio niskich rozdzielczościach ;) ), ale nie bierz tego kompa, ze względu na nieopłacalną w tej chwili kartę graficzną. Zamiast niej najbardziej kalkulowałoby się obecnie wziąć jakiegoś GF 8800 GT 512 MB. Reszta bebechów moim zdaniem jak najbardziej ok, no może można by, zamiast tego Quada, wziąć dwurdzeniowca taktowanego 3 GHz (C2D E8400), ale tutaj pewnie wiele osób będzie miało odmienne zdanie ;).

Han
komentarz
komentarz

Nie,nie chce go kupować komp ze sygny mi wystarczy tylko chodzi o to ze kumpel ma takiego i sie chciałem zapytać czy bedzie hulać na full bo u niego na 1440x900 hula aż miło bez zacięcia :D

Markus123
komentarz
komentarz
Nie,nie chce go kupować komp ze sygny mi wystarczy tylko chodzi o to ze kumpel ma takiego i sie chciałem zapytać czy bedzie hulać na full bo u niego na 1440x900 hula aż miło bez zacięcia :D

To kumpel ma takiego samego kompa, u niego Crysis działa bez zacięcia, a Ty się pytasz czy na tym kompie będzie chodził dobrze? Nic z tego nie rozumiem ;).

Han
komentarz
komentarz

bo ktoś na forum powidział ze na full to tylko 3 GTX pociągną tą gre jak jakieś testy robili

MANfan
komentarz
komentarz

W Crysisie są 4 rodzaje detali? Tak? niskie, średnie wysokie i bardzo wysokie(tylko dla visty dx10)?

DjConrado
komentarz
komentarz

Mam już Crysisa. Działa mi na średnich detalach. Ze 20 klatek jest ale ta gra musi być na max detalach żeby ładnie wyglądała ;). Z powodu małej ilości ramu (jak na ta grę) czasami przytnie na dłuzszy czas (1-3sek). 1gb to jednak za mało. Czekam na 8800GT i myślę że sobie już pogram ;).

limon
komentarz
komentarz

i dokup ramu :P

MANfan
komentarz
komentarz

Witam mam dwa podstawowe pytania:

Pierwsze z nich to jak sprawdzić ilość fps podczas gry, w ogóle ile się ma klatek na sekundę?

Drugie pytanko moje to takie, czy możliwe jest to aby na moim sprzęcie grać na średnich detalach? W sensie nie pytam czy mogę grać, bo gram i chodzi bardzo płynnie, ale chodzi mi o to w sensie czemu nie mogę na wysokich, pomijam maksymalne detale które są dostępne tylko dla posiadaczy visty, direct x'a 10 i bardzo mocnych kompów za min 3 kafle z quadem:P

Proszę o odpowiedź. P.S:jeśli brać pod uwagę wymagania to wyglądało by na to, że bardzo ważną rolę odgrywa grafika skoro minimalne to: dual core 2.0 ghz i 1.0 gb ramu a ja mam 2.4 ghz i 2.0 gb ramu, to spełniam nawet zalecane, czyż nie?

DjConrado
komentarz
komentarz

Spokojnie pograsz sobie na twoim kompie w Crysisa.

Nie na max ale na średnich spokojnie ;).

FPS-y (klatki) zmierzyć można takim programem jak np Fraps. Możesz go ściągnąć z neta.

MANfan
komentarz
komentarz
Spokojnie pograsz sobie na twoim kompie w Crysisa.

Nie na max ale na średnich spokojnie ;).

FPS-y (klatki) zmierzyć można takim programem jak np Fraps. Możesz go ściągnąć z neta.

no właśnie, ale czemu nie max, skoro spełniam wymagania? :)

limon
komentarz
komentarz

gra fa ... masz za słaba karte to dlatego

DjConrado
komentarz
komentarz

No właśnie :D. limon ma racje :P

MANfan
komentarz
komentarz

heh czy ktoś tu nabija psoty, czy mi się tylko zdaje? xD

Żeby nie było offtopa to powiem, że właśnie gram sobie w Crysisa i płynę motoróweczką słodko strzelając do koreańskich kutew:)

ostoyyya
komentarz
komentarz

wpisz r_display 1 w konsoli CRYSIS'a

wlaczysz ja naciskajac tylde.

Nie trzeba instalowac zadnego fraps'a.

MANfan
komentarz
komentarz
wpisz r_display 1 w konsoli CRYSIS'a

wlaczysz ja naciskajac tylde.

Nie trzeba instalowac zadnego fraps'a.

dzienx ^^

DjConrado
komentarz
komentarz

A jak sie włączy ten wbudowany "Fraps" w Crysisa to jak go wyłączyć ?? Sam sie wyłączy??

limon
komentarz
komentarz

moze telepatycznie :P mysl o nim asam sie wylaczy ;] kurcze nie bede kupwal tego crysisa aby pograc sobie w 11 misji nie ocipialem jeszcze :P

ostoyyya
komentarz
komentarz

zeby wylaczyc wystarczy

r_display 0 wpisac

Kyren
komentarz
komentarz

11 naprawde dlugich misji

na mojim kompie chodzi mi Crysis na low detal i rozdzielczosc 1024x768 gra sie naprawde komfortowo a niby takie wysokie wymagania minimalne procka :D

limon
komentarz
komentarz

jak by mi chodzil na low to bym sobie gre darowal i poczekal na nowego pc :P nie lubie tracic miodnosci w grach :P

Gość
komentarz
komentarz

jak crysis wyszedl zaraz go mialem i na najwyszych chodzi gra fantastyczna super po prostu godna polecenia ale sie znudzila

pozdrawiam

lesny1993
komentarz
komentarz

Witam

Proszę o pomoc

Utknąłem w misji "Core" i nie wiem co teraz zrobić :(

Screen

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.