x-kom hosting

Crysis - Temat Główny

nik156
komentarz
komentarz
Witam

Proszę o pomoc

Utknąłem w misji "Core" i nie wiem co teraz zrobić :(

Screen

siema też tam jestem ale już raczej dalej ma ktoś save po tej misji żeby można sobie normalnie chodzić ?? bardzo bym prosił na nik156@wp.pl z góry dzięki

flubbi
komentarz
komentarz
siema też tam jestem ale już raczej dalej ma ktoś save po tej misji żeby można sobie normalnie chodzić ?? bardzo bym prosił na nik156@wp.pl z góry dzięki

ja niestety nie znam odpowiedzi na wasze pytanie i nie pomoge wam przejsc bo jescze tu nie doszedlem :/ ale moze wy mi pomozecie,utknalem w isji gdzie trzeba rozwalic te obrone przeciwlotnicza i nie wiem jak rozwalic ta ostatnia obrone przciwlotnicza bo nigdzie nie ma zadnych ladunkow :/ kto mi pomoze???

lesny1993
komentarz
komentarz

Z tego co pamiętam obok ładunków leżały również wyrzutnie rakiet ;)

MANfan
komentarz
komentarz
Z tego co pamiętam obok ładunków leżały również wyrzutnie rakiet ;)

lesny na jakich grasz detalach? jakie masz ustawienia? :unsure:

swiatek94
komentarz
komentarz (edytowane)

mam pytanie czy Crysis zobaczy dwie karty w sli bo np po tym filmiku wychodzi na to że wykrywa sli http://pl.youtube.com/watch?v=eP3Ifl9lpqQ

sam nie wiem czy wykrywa czy nie?

nik156
komentarz
komentarz

na srednich to spokojnie ja na 760gs gram na średnich spokojnie ale jak wjade w domek to 1fps:P slajdy :((( procek nie wyrabia a co do flubberek to szukaj rakiet musą bydz tam koło czołgu jest bo ty jesteś tam gdzie sie mostem przechodz i sie 2 a uta palą??

lesny1993
komentarz
komentarz

Ja gram na takich jak domyślne

1024 x 768 i wszystko chyba na średnie jak widziałem

Wyżej nie testowałem :)

Gość
komentarz
komentarz

Dlaczego miałoby nie wykrywać? Wszystko powinno działać dobrze.

flubbi
komentarz
komentarz

na srednich to spokojnie ja na 760gs gram na średnich spokojnie ale jak wjade w domek to 1fps:P slajdy :((( procek nie wyrabia a co do flubberek to szukaj rakiet musą bydz tam koło czołgu jest bo ty jesteś tam gdzie sie mostem przechodz i sie 2 a uta palą??
juz sobie poradzilem z ta obrona przeciwlotnicza,znalazlem rakiety i rozwalilem :) ale teraz z kolei utknalem w miejscu gdzie jest ten duzy statek i tam jest urzadzenie ktore zakloca sygnal ale nie mam pojecia jak dostac sie na ten statek?????
juz sobie poradzilem z ta obrona przeciwlotnicza,znalazlem rakiety i rozwalilem :) ale teraz z kolei utknalem w miejscu gdzie jest ten duzy statek i tam jest urzadzenie ktore zakloca sygnal ale nie mam pojecia jak dostac sie na ten statek?????
dobra juz sobie poradzilem,z tydzien bym czekal zeby ktos mi pomogl :/
limon
komentarz
komentarz

to chyba na tym gra polega zeby przejsc ja samemu a nie o wszstko pytac sie kogos ??

Kyren
komentarz
komentarz

cos nie pasuje,to nie musisz wchodzic na to forum

// z takimi uwagami to na priva a nie w temacie!

// następnym razem warn za OT!

// naekana

flubbi
komentarz
komentarz
cos nie pasuje,to nie musisz wchodzic na to forum

wyluzujcie wzialem sobie do serca to i postanowielm sam przejsc ta gre i przeszdlem wlasnie przed chwila,koncowa scena bardzo fajna jak wszystko idzie w powietrze heh

// licz się ze słowami kolego!

// naekana

limon
komentarz
komentarz
wyluzujcie wzialem sobie do serca to i postanowielm sam przejsc ta gre i przeszdlem wlasnie przed chwila,koncowa scena bardzo fajna jak wszystko idzie w powietrze heh

// licz się ze słowami kolego!

// naekana

i napewno wieksza przyjemnosc z tego niz czytac jakies poradniki :)

xxxlegiaxxx
komentarz
komentarz (edytowane)

mogłby mi ktoś powiedzieć gdzie jest wyjście w tej misji ??

crysis.JPG

post-14848-1204456981_thumb.jpg

flubbi
komentarz
komentarz
mogłby mi ktoś powiedzieć gdzie jest wyjście w tej misji ??

ciezka sprawa bo na tej planszy wszystko jest do siebie podobne,sciagnij sobie poradnik najlepiej,jest dostepny na stronie torrenty.org :)

DarthMail
komentarz
komentarz

Ogólnie Core to jest trochę żmudna misja, ale da się przejść samemu bez jakiś większych postojów.

Tak swoją drogą, to przed chwilą grę skończyłem(grałem na Hard), i jestem zaskoczony- pozytywnie grywalnością, negatywnie- że gra jest strasznie krótka ;) . Najbardziej mi się podobało, że zawsze się dało znaleźć wyjście z każdej sytuacji i można było robić po swojemu ;) . Fajny ten Crysis, w zasadzie tak jakbyś grał w filmie. Następny Crysis za 2-3 lata *sigh* Nic tylko czekać, bo był naprawdę cudowny- chętnie przejdę go ponownie na najwyższym poziomie trudności gdy wyjdzie Catalyst 8.3 ;) . A teraz sobie załatwię Far Cry'a :lol: .....

pytanko
komentarz
komentarz (edytowane)

Jestem w takiej jaskini gdzie nie ma grawitacji i plywa sie jakby w wodzie.... Mam sie jakos wydostac z niej, doszedlem do miejsca gdzie wychodzac z korytarza przede mna jest jakas ryba jakby obslugujaca komputery, skrecam w prawo koles cos zaczyna gadac po angielsku ale nie wiem w sumie co i widac takie cos co swieci sie pierw na jasno zielono, potem robi sie pomaranczowe a za chwile otwiera sie taki wlaz na dole i wychodzi z niego jakby taki korytarz wlasnie w strony tego czegos co sie swieci i po chwili wraca spowrotem. I nie wiem co mam zrobic zeby przejsc dalej. Wiem ze troche smiesznie to opisalem no ale tak to wyglada, mam nadzieje ze wiecie o jaki moment chodzi jak nie to moge wrzucic jakiegos screena.

// jest taka piękna funkcja jak "szukaj"

// następnym razem warn!

// naekana

flubbi
komentarz
komentarz
Jestem w takiej jaskini gdzie nie ma grawitacji i plywa sie jakby w wodzie.... Mam sie jakos wydostac z niej, doszedlem do miejsca gdzie wychodzac z korytarza przede mna jest jakas ryba jakby obslugujaca komputery, skrecam w prawo koles cos zaczyna gadac po angielsku ale nie wiem w sumie co i widac takie cos co swieci sie pierw na jasno zielono, potem robi sie pomaranczowe a za chwile otwiera sie taki wlaz na dole i wychodzi z niego jakby taki korytarz wlasnie w strony tego czegos co sie swieci i po chwili wraca spowrotem. I nie wiem co mam zrobic zeby przejsc dalej. Wiem ze troche smiesznie to opisalem no ale tak to wyglada, mam nadzieje ze wiecie o jaki moment chodzi jak nie to moge wrzucic jakiegos screena.

// jest taka piękna funkcja jak "szukaj"

// następnym razem warn!

// naekana

ja sciagnalem sobie poradnik,bardzo dobry na torrenty.org i w razie gdy sie zacialem gdzies to korzystalem z niego,wam tez proponuje gdyz ciezko jest pomoc w tej grze bo jak zauwazylem lokacje sa ogromne i nie ma takich konkretnych punktow odniesienia ktorymi mozna sie posluzyc :/

Vanmarcin3
komentarz
komentarz (edytowane)

Co myślicie o crysisie na takim komputerze:

Procesor Intel Core 2 Duo E8200 2.66GHz 6MB 610 zł

Foxconn P35A-S 320zł

2x1GB PC6400 800MHz OCZ Platinum rev.2 CL4 160zł

GeForce 8800GTS GigaByte 512MB 918zł

Dysk Samsung 250GB 7200 8MB 205 zł

Nagrywarka DVDR Pioneer DVR-212 SATA OEM 99 zł

Zasilacz Corsair CMPSU-450VXEU 450W 215 zł

Razem 2527zł Czy dobry do crysis'a? Chodził by na full czy nie?

Proszę o wasze wypowiedzi na temat tej wspaniałej gry...

Dziękuję i pozdrawiam.

// zanim napiszesz post/założysz temat użyj opcji "szukaj"

// następnym razem warn!

// naekana

limon
komentarz
komentarz

nie wiem czy na medium bedzie chodzil... <_<

DarthMail
komentarz
komentarz

Co za paskudna gra :P . W parze z Vistą dla maniaka tworzą obowiązek zakupu nowego komputera :P . Ale cóż, potrzeba takich rzeczy żeby to wszystko szło do przodu czyż nie ;) ?

flubbi
komentarz
komentarz
Co myślicie o crysisie na takim komputerze:

Procesor Intel Core 2 Duo E8200 2.66GHz 6MB 610 zł

Foxconn P35A-S 320zł

2x1GB PC6400 800MHz OCZ Platinum rev.2 CL4 160zł

GeForce 8800GTS GigaByte 512MB 918zł

Dysk Samsung 250GB 7200 8MB 205 zł

Nagrywarka DVDR Pioneer DVR-212 SATA OEM 99 zł

Zasilacz Corsair CMPSU-450VXEU 450W 215 zł

Razem 2527zł Czy dobry do crysis'a? Chodził by na full czy nie?

Proszę o wasze wypowiedzi na temat tej wspaniałej gry...

Dziękuję i pozdrawiam.

// zanim napiszesz post/założysz temat użyj opcji "szukaj"

// następnym razem warn!

// naekana

powiem tak na moim sprzecie chodzi na fulla z antyaliasingiem x4 ale jak ustawie x8 to jzu sie tnie,na Twoim rowniez bedzie chodzil podobnei jak na moim takze luz blues :)

pytanko
komentarz
komentarz
powiem tak na moim sprzecie chodzi na fulla z antyaliasingiem x4 ale jak ustawie x8 to jzu sie tnie,na Twoim rowniez bedzie chodzil podobnei jak na moim takze luz blues :)

To chyba masz niezle wykreconego tego 8800GT ze na full detalach i aax4 ci ciagnie bez problemu bo chlopaki z egieldy( http://www.egielda.com.pl/?str=art&id=3640-16 ) testowali w rozdzialce 1024x768 na full detalach BEZ AA i sredni fps to 16-19 a wiadomo ze w krytycznych sytuacjach jeszcze nizej spada a ty grasz plynnie z aa x4 xDDDD

Coz takie teraz czasy, pare lat temu jak sie kupowalo nowego kompa obojetnie jakiego to przez najblizsze 2 lata wszystkie gierki chodzily ekstra a w chwili obecnej praktycznie najmocniejszy zest czyli 2x8800GTX ledwo co pozwala na gre naprawde na full detalach

flubbi
komentarz
komentarz
To chyba masz niezle wykreconego tego 8800GT ze na full detalach i aax4 ci ciagnie bez problemu bo chlopaki z egieldy( http://www.egielda.com.pl/?str=art&id=3640-16 ) testowali w rozdzialce 1024x768 na full detalach BEZ AA i sredni fps to 16-19 a wiadomo ze w krytycznych sytuacjach jeszcze nizej spada a ty grasz plynnie z aa x4 xDDDD

Coz takie teraz czasy, pare lat temu jak sie kupowalo nowego kompa obojetnie jakiego to przez najblizsze 2 lata wszystkie gierki chodzily ekstra a w chwili obecnej praktycznie najmocniejszy zest czyli 2x8800GTX ledwo co pozwala na gre naprawde na full detalach

heh gram na fulla ale uzywam xp´ka oczywiscie i gram w rozdzielczosci 1280x1024 a antyaliasing ustwilem na x4 i dzialalo ok,chociaz na jednej planszy gdzie ta ogromna gora sie rozpada to nei powiem troszke cielo :) a karte mam wersje superclocked czyli podkrecona do 650 na rdzeinu

pytanko
komentarz
komentarz

Tez kiedys z ciekawosci ustawilem wszystko na high i 1280x1024 na moim 7600GT to nie powiem niezla beka byla :D hehe zamiast ustawiac poziom trudnosci mozna ustawic sobie wysoka grafe i wtedy to dopiero sztuka przejsc cala gre na 10 fps albo mniej. A w ogole to juz przeszedlem calego i nie powiem troche krotkie to SP z polowa tego co byla w far cry no i tez jakos tak dziwnie sie zakonczylo. Teraz tylko czekac za jakis rok na crysis 2, pewnie bedzie miec takie wymagania ze dwa 9800GTX w sli to nawet w 800x600 i na low nie pozwola na komfortowa gre xD

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.