x-kom hosting

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Gość
komentarz
komentarz

aaa w styczniu akurat premiera gta 5 na pcta :D 

Gość
komentarz
komentarz

Ja czekam do listopada i Far Cry 4 .Wszystko wskazuje na to że będzie jak 3 .Czyli można grać godzinami a nie 4 jak w teraźniejszych

  • 4 tygodnie później...
Dymon007
komentarz
komentarz

http://www.youtube.com/watch?v=dlq2t91ZUGw :)
Myślicie że gra opali na niskich na moim laptopie?

  • Dobra wypowiedź 1
Gość
komentarz
komentarz

ja mysle ze na niskich w 1024x768 ci odpali

Gość
komentarz
komentarz

Położy ją stara karta i 1 GB pamięci na niej .Tym bardziej że ta gra będzie wspierać Nvidia .W najlepszym przypadku będzie jak w Crysis 3

Dymon007
komentarz
komentarz

Ostatnio grałem w shadow of mordor (z nowszych gier) no i gra odpalała mi na średnich bez lagów 40 fps a też podobno miała mieć takie wysokie ustawienia. :P

A co myślicie o wymianie karty w tym laptopie na mocniejszą?


wysokie wymagania*


http://allegro.pl/karta-graficzna-geforce-gtx-675m-alienware-m17x-r4-i4714386189.htmlmusiałbym upolować jakąś okazję bo takiej się nie opłaca kupować..


Albo czy dałoby to coś jakbym zmienił na  NVIDIA GeForce Quadro FX 880M 1GB DDR3 z tego co wiem jest troszkę wydajniejsza od radeona (cena 230 zł)


Dobra napiszę nowy temat w dziale z laptopami. Tutaj się trzeba zająć wiedźminem :)

Igorrodz
komentarz
komentarz

http://youtu.be/n0E4TKGaZTg


Genialna muzyka :D

Morango
komentarz
komentarz

Ja mam nadzieję że tyle czasu spędzonych nad optymalizacją ile spędza CD Projekt coś da, i będziemy mieli wymagania adekwatne do oferowanych możliwości. Ja osobiście zamówiłem kolekcjonerkę, i nie obchodzi mnie za bardzo czy na moim poczciwym HD 7870 to pójdzie ... wiem tylko że pieniądze nie pójdą w błoto, a przyjedzie czas gdy spojrzę na figurkę z kolekcjonerki i powiem - pora odpalić wieśka na ultra :E

 

Co do Cieniu mordoru, to o ile 1 mapa jest w porządku i trzyma ciągłe 60 fps'ów to o tyle 2 wydaje się bardziej wymagająca, i już krąży w okolicach 40-50 fps'ów. 

Dymon007
komentarz
komentarz (edytowane)

Zgodzę się z Tobą na moim laptopie na pierwszej mapce miałem na średnich wszystko i dwie opcje na wysokich, na drugiej mapce musiałem zmienić parę opcji troszkę niżej żeby grało się przyjemniej. Aczkolwiek to nie zmienia faktu że z optymalizacji Shadow of mordor nie byłem zadowolony, ba! myślałem że ta gra będzie mi ciąć na niskich :)
Co do wieśka łudzę się że nie będzie to morderca kart jak wiedźmin 2 aczkolwiek pasowałoby mi taka forma ustawień jak tam bo bądź co bądć nawet na komputerze który spelnił z trudem te niskie wymagania gra wyglądała ładnie :)

Edytowane przez Dymon007
Morango
komentarz
komentarz

Byle nie było jak z Crysis'em 1 ^^

Dymon007
komentarz
komentarz

Pamiętam jak wyszedł grałem w niego mając 2gb ram, procesor amd jedno rdzeniowy, i kartę grafiki geforce 7900 Gs. A grałem chyba na średnich :p

  • Dobra wypowiedź 1
Morango
komentarz
komentarz

ja tam crysisa dopiero odpaliłem na poczciwym athlonie II x2 250, 3,2GB ramu (win 32 bity) + hd 4850 xd 

Gość
komentarz
Morango
komentarz
komentarz

ja to tam 1366x768 grałem ;x 

Gość
komentarz
komentarz

Wiesz że od tamtego czasu nie wymieniłem monitora i dalej mam 1440 x 900 :D Mało gram a nie ma żadnego bad piksela to po co mam zmieniać .Teraz mam GTX 780 to przynajmniej klatki nie spadają poniżej odświeżania 75 Hz

Morango
komentarz
komentarz

Ja mam aktualnie 1920x1080 i nie będę już raczej wymieniał na coś o wyższej rozdzielczości. Teraz tylko dokupić GTX'a 970 bo czasami są problemy ;x 

Gość
komentarz
komentarz

Ostatnio montowałem do kompa tą grafikę http://cenowarka.pl/eu/zotac-geforce-gtx-980-amp-extreme-edition-zt-90203-10p-a1167985.htmlRozwaliło mnie jej odpustowe oświetlenie :D Jak kata w spoczynku to świeci się na zielono a w graniu na czerwono .Dobrze chociaż że przy pomocy programu dołączonego z kartą można to wyłączyć .Ja odkupiłem za to używkę 5 miesięczną taką http://cenowarka.pl/eu/evga-geforce-gtx-780-superclocked-acx-cooler-03g-p4-2784-kr-a950166.html za 1000 zł .Po starczy mi ze 3 lata

Gość
komentarz
komentarz

Ja mam aktualnie 1920x1080 i nie będę już raczej wymieniał na coś o wyższej rozdzielczości. Teraz tylko dokupić GTX'a 970 bo czasami są problemy ;x 

problemy to sie dopiero moga zaczac jak kupisz 970 / 980 :D bierz r9 290x albo sprawdzonego 780ti


tutaj odnosnik do tematu w ktorym sie zalimy na swoje maxwelle : https://forums.geforce.com/default/topic/781982/gtx-970-possible-gpu-load-and-low-fps-issues-with-344-16-driver/#4361892

  • 3 tygodnie później...
olo151
komentarz
komentarz (edytowane)

Mam pytanie związane z tematem, posiadam procesor Intel Haswell Core i5-4460 i kartę graficzną GeForce GTX660 2Gb. Nie jestem pewien czy to wystarczy na wiedźmina 3 (na unity ledwo starcza na średnich, ratuje się myślą, że ubisoft tak słabo zoptymalizowało tę gre). Jeżeli nie wystarczy to zmienię kartę, procesor albo obie te rzeczy. Myślałem nad tym procesorem: Intel Core i7-4790K i tym Intel Core i5-4690K

natomiast nie wiem jaką kartę graficzną w razie czego zakupić, czy ktoś zoriętowany mógłby mi doradzić w tej kwestii? (Wybaczcie jeśli coś palnąłem dopiero od niedawna zacząłem interesować się tym tematem)

Edytowane przez olo151
Igorrodz
komentarz
komentarz

Oficjalne minimalne i zalecane wymagania sprzętowe nie zostały podane ale skoro moc konsoli będzie prawie cała wykorzystana, a wersje na PC i konsole mają różnić się drobiazgami to nie wróżę posiadaczom Phenom II / Core i3 i kart pokroju 560Ti / 6950 problemów z odpaleniem W3 na średnio-wysokich. Zatem moim zdaniem to co masz wystarczy. Poczekaj jednak z modernizacją do oficjalnego podania przez CDP wymagań sprzętowych.


Co do karty graficznej pod tę grę to tylko nVidia ponieważ CDP stawia na efekty PhysX i gra na GeForcach wyglądać będzie ładniej.


We still haven’t announced anything on the system requirements side. I’ll just say that, if you remember when The Witcher 2 was launched and what it demanded from PCs then, you should expect something similar to that. If you have a one or two year-old PC - on average because people have different computers – it should run pretty good, but if you want to be the best guy in town, go and buy a new card

źródło: wywiad z panem Iwańskim.


Tak sobie pomyślałem, ze szkoda iż w W3 nie można grać innym wiedźminem niż Geralt. Skoro mają występować też inni to fajnie by było, aby producenci wprowadzili np kooperację - sam chętnie zagrałbym starym mądrym Vesemirem albo młodym i porywczym, ale wymagającym od przeciwników, Lambertem.

Morango
komentarz
komentarz

I bądź tu człowieku mądry .. na GF będzie wyglądać lepiej, ale ludzie piszą że z serią 900 są problemy .. 

inches666
komentarz
komentarz

Oficjalne minimalne i zalecane wymagania sprzętowe nie zostały podane ale skoro moc konsoli będzie prawie cała wykorzystana, a wersje na PC i konsole mają różnić się drobiazgami to nie wróżę posiadaczom Phenom II / Core i3 i kart pokroju 560Ti / 6950 problemów z odpaleniem W3 na średnio-wysokich. Zatem moim zdaniem to co masz wystarczy. Poczekaj jednak z modernizacją do oficjalnego podania przez CDP wymagań sprzętowych.


Co do karty graficznej pod tę grę to tylko nVidia ponieważ CDP stawia na efekty PhysX i gra na GeForcach wyglądać będzie ładniej.


 

 

źródło: wywiad z panem Iwańskim.


Tak sobie pomyślałem, ze szkoda iż w W3 nie można grać innym wiedźminem niż Geralt. Skoro mają występować też inni to fajnie by było, aby producenci wprowadzili np kooperację - sam chętnie zagrałbym starym mądrym Vesemirem albo młodym i porywczym, ale wymagającym od przeciwników, Lambertem.

 

 

Podobno w W3 będzie okazja posterowania innymi postaciami, nie podali tylko w jaki sposób

Morango
komentarz
komentarz

Pewnie jak w W2 .. 

inches666
komentarz
komentarz

 Być może. Co nie zmienia faktu że miło

wobiektywie5
komentarz
komentarz

Ja czekam na tę gierkę jak nie wiem :D Kiedy ma być premiera?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.