x-kom hosting

Co ostatnio kupiliście?

539
komentarz
komentarz

Jest ok, nie widzę złośliwości w Twoim poście:)

  • Dziękuję 1

r102
komentarz
komentarz

Ale sprzęcicho - akurat doceniam bo mój pradziadek był masarzem.

 

Z wakacji "na wsi" pamiętam porzucone stojące  w jakiejś takiej obórce stoły i do jednego z nich przypiętą taką OLBRZYMIĄ ręczną maszynkę do mięsa,

ale jednak te 220 kg mięsa na godzinę  budzi szacunek  :V

Frog1985
komentarz
komentarz (edytowane)

Dla kuzyna (znaczy kuzyn poprzez mnie) z GearBest. Smartfon bardzo przyjemny w obsłudze.

 

Xiaomi-Mi-8-SE.jpg

szaki
komentarz
komentarz
10 godzin temu, r102 napisał:

Ale sprzęcicho - akurat doceniam bo mój pradziadek był masarzem.

 

Z wakacji "na wsi" pamiętam porzucone stojące  w jakiejś takiej obórce stoły i do jednego z nich przypiętą taką OLBRZYMIĄ ręczną maszynkę do mięsa,

ale jednak te 220 kg mięsa na godzinę  budzi szacunek  :V

Jak recznie to niezle. Ja mialem do czynienia z wilkiem ktory robil jakies 100 kg miesa na minute ale silnik byl 11kw

539
komentarz
komentarz
13 godzin temu, r102 napisał:

Ale sprzęcicho - akurat doceniam bo mój pradziadek był masarzem.

Miło czytać :) po raz pierwszy schowałeś nutę cynizmu (który sobie w Tobie cenie, wiec jest ok, to nie przytyk) 

Co do sprzęcicha to naprawdę jest taka mocno średnia pólka, tyle ze mnie zależało na maszynie dla psa i do domu, więc bardziej nie szalałem.

Po kilku użyciach jestem oczarowany, gdyż wszystkie drobne kostki(jak pisałem wyżej) mielą się w tym szybko i sprawnie, zaś samo mycie i składanie maszyny jest bardzo proste:) Pozdrawiam i dzieeenki za post :)

2 godziny temu, szaki napisał:

Jak recznie to niezle. Ja mialem do czynienia z wilkiem ktory robil jakies 100 kg miesa na minute ale silnik byl 11kw

Panie, Panie :) jakie ręcznie :)) :)  i po co mi mielić pół cielaka na raz :)

szaki, takie coś kupiłem(stronę wyżej pisałem w jakim celu:)

https://technologies4all.pl/pl/urzadzenia-gastronomiczne/722-wilk-masarski-gastronomiczny-mielarka-miesa-1100w-hfm-22.html

 

r102
komentarz
komentarz

Nu przecie to twoja maszyna właśnie 220 kilogramów na godzinę zmieli :V  nie ta ręczna pradziadka...

539
komentarz
komentarz

wiem, ale Tak skrobałeś swój post , ze chyba szaki myślał o mileniu 220kg na godzinę ręcznie, albo mnie się coś kreci dzisiaj:)

r102
komentarz
komentarz

220 kg ręcznie to chyba byś szedł razem z nimi:

wsl_02.jpg

539
komentarz
komentarz

nie szedł bym, bo bym uciekł od takiej roboty- starość nie radość :)

Frog1985
komentarz
komentarz

Nowy zakup. Nowa edycja to granie od nowa :D

fm-19.png

r102
komentarz
komentarz

Ten tego - coś przespałem - już jest rok 2019 ?

Frog1985
komentarz
komentarz

Nie, ale gra już sezon 2018-2019 w piłce klubowo-narodowej :D

539
komentarz
komentarz

rok we wszechświecie jest jak pierdnięcie muszki owocówki , jak by chcieli wybiec wiek do przodu mogło by być ciekawiej.

Frog1985
komentarz
komentarz (edytowane)

Za całe 8.49 pln :D Tylko wersja offline (nie gram online w takie gry, więc domowy tryb offline mi starczy w zupełności).

i-fifa-19-gra-pc.jpg

539
komentarz
komentarz

Uhhh kończymy remont, czas na powolne wyposażanie kuchni, zabudowy, szafki i inne takie mało atrakcyjne dla faceta duperele.

Żona moja w przeciwieństwie do mnie uwielbia wszystkie te rzeczy, co do których faceci często pozostają obojętni.

Obecnie przezywa okres fascynacji firmą SMEG.  Dziś dotarła zmywarka ,a w kolejnym tygodniu dojdzie piekarnik czy coś w ten deseń :)

Mam nadzieje ,ze ten remontowy koszmar skończy się do końca roku czego sobie bardzo życzę.

Przejrzałem stronę SMEG, owszem podoba mi się oferta, lecz patrząc na żonę widzę, ze u niej jest to coś więcej jak zwyczajne podoba mi się :)  Żona przeglądając ofertę stwierdziła muszę mieć te SMEG-i :))))) a oferta ojj ojjj szeroka :)

To tak jak u nas-facetów kompturowcuf rtx 2080 czy tam inne elektroniczne pizdruty. :)

 

 

 

 

Frog1985
komentarz
komentarz

I skąd na to wszystko pieniądze brać :D dobrze, że jestem kawalerem :D

Youki
komentarz
komentarz

Jak to skąd, jak przystało na prawowitego obywatela, na kredyt :gobi: 

539
komentarz
komentarz

Skończy Wam się kawalerowanie i zacznie się harowanie na szafeczki, remonciki i kuchni malowanie.

Nie wiadomo co nam los przyniesie , ale Youki w urzędzie stanu cywilnego to sobie wspomni mój post :) Pomyśli sobie..kurnźwa stary zgreda miał rację :::) taki chichot losu :)

Frog1985
komentarz
komentarz
Dnia 3.11.2018 o 15:46, 539 napisał:

Skończy Wam się kawalerowanie i zacznie się harowanie na szafeczki, remonciki i kuchni malowanie.

Nie wiadomo co nam los przyniesie , ale Youki w urzędzie stanu cywilnego to sobie wspomni mój post :) Pomyśli sobie..kurnźwa stary zgreda miał rację :::) taki chichot losu :)

 

Mi się raczej nie skończy kawalerowanie, bo to wszak mój wybór :D 

Frog1985
komentarz
komentarz (edytowane)

Jest używany smartfon, który ma tylko USB-C (Xiaomi Mi8 SE) więc jednoczesne ładowanie i słuchanie muzyki na słuchawkach mini-jack jest w teorii niemożliwe (a przydałaby się taka możliwość raz po raz). No ale to tylko w teorii. Dzięki zakupowi takiego oto adaptera pokazanego poniżej jest to już możliwe. Koszt zakupu to całe 11 złotych (aktualnie trwa na tej określonej aukcji promocja -50%). Kolor czarny. Polecam taki kabelek każdemu.

 

https://allegro.pl/adapter-usb-typ-c-kabel-ladowania-jack-sluchawki-i6881793207.html

 

ADAPTER USB TYP-C KABEL ŁADOWANIA + JACK SŁUCHAWKI.png

 

Dnia 3.11.2018 o 12:55, Youki napisał:

Jak to skąd, jak przystało na prawowitego obywatela, na kredyt :gobi: 

 

Nie mam stałego zatrudnienia (dość "często" na tle innych "przykładnych obywateli" zmieniam bowiem miejsce zatrudnienia - wiadomo, głównie motywuje mnie kasa, ale też i "bliskość" (odległość) do takiej pracy w stosunku do mojego domu - w obecnej pracy mam 10 minut na pieszo do domu) więc żaden bank mi nie da tego kredytu :D

 

fa3931284d90bf1485a16f360429.jpg

  • Super 1
  • 2 tygodnie później...
Frog1985
komentarz
komentarz (edytowane)

Nowy zakup.

Na 99% Kolumb był synem polskiego króla Władysława Warneńczyka. A więc Kolumb był Polakiem.

 

ee2b3f95425f9482495bfb4d71c9.jpg

MasterYoghourt
komentarz
komentarz (edytowane)

Mam jeszcze lepszą bombę, o czasach, których nie było. Oglądaj całość nie zniechęcaj się początkiem.

 

 

BTW

Najlepsza jest wzmianka o Karolu III Prostaku, synu Ludwika II Jąkały, postać autentyczna:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Karol_III_Prostak

r102
komentarz
komentarz
2 hours ago, Frog1985 said:

Nowy zakup.

Na 99% Kolumb był synem polskiego króla Władysława Warneńczyka. A więc Kolumb był Polakiem.

 

 

 

 

Eee tam - przede wszystkim - Kolumb była kobietą !!!

539
komentarz
komentarz

Wolfenstein 2 dla mnie i Vampyr dla żony :) wersje box kupiłem w obniżonej cenie ze względu na czarne wyprzedaże czy coś tam temu podobnego.

ooo a tu znalazłem cos dla mnie :)

 

 

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.