x-kom hosting

Co ostatnio kupiliście?

SaveYourself
komentarz
komentarz

A ja kupiłem SSD po awari HDD i utracie danych z laptopa... Wybór padł na Silicon Power S56, na kościach TLC. Dlaczego? Sam nie wiem, sentymenty.. lata temu kupiłem pendrive tej firmy, nigdy mnie nie zawiódł :V

=Silicon Power S56

krzysiuus
komentarz
komentarz

Mini monitorek 5" podłączony pod hdmi robi jako kontroler temperatur :) Fajna sprawa. 

IMG_20180513_120535.jpg

  • Dobra wypowiedź 1
piku
komentarz
komentarz (edytowane)

Kiedyś to się brało wyświetlacz 4x20 znaków (taki akurat mieścił się w zatoce w obudowie), dolutowywało kilka elementów, kabel RS-232 lub LPT i samemu robiło makra w sofcie do takiego displejka. Oprócz temperatur można było wyświetlać co akurat grało w winampie/foobarze, pogodę i masę innych niepotrzebnych bzdur :D To były czasy!

chudy131080
komentarz
komentarz

6e1b203f3fb0afbb1f444f5f71136943.jpg

Wysłane z S8

DiMateo
komentarz
komentarz

Klawiatura Natec 

Frog1985
komentarz
komentarz (edytowane)

Zamówiłem sobie. Zobaczę jak wpłynie na moją aurę.

p.atl..png

 

oraz książkę do kolekcji:

b009e0cc4450b44ab668cc69b446.jpg

Youki
komentarz
komentarz

Liczysz na niepożądane efekty uboczne? :D

Frog1985
komentarz
komentarz
56 minut temu, Youki napisał:

Liczysz na niepożądane efekty uboczne? :D

 

Raczej na pożądane wibracyjne efekty mające korzenie w Atlantydzie.

Youki
komentarz
komentarz

Tak przy okazji pozwolę sobie zapytać, obniżałeś dodatkowo napięcie na swoim CPU?

Frog1985
komentarz
komentarz
8 godzin temu, Youki napisał:

Tak przy okazji pozwolę sobie zapytać, obniżałeś dodatkowo napięcie na swoim CPU?

 

Nic nie robiłem z tego typu czynności jak na razie.

Youki
komentarz
komentarz

Szkoda. :V A na default na jakim napięciu podczas obciążenia pracuje Twój CPU?

Frog1985
komentarz
komentarz (edytowane)
Dnia 19.05.2018 o 10:15, Youki napisał:

 

7 minut temu, Youki napisał:

Szkoda. :V A na default na jakim napięciu podczas obciążenia pracuje Twój CPU?

 

0.752-0.768 V najczęściej, przy 800 MHz.

Youki
komentarz
komentarz

A podczas obciążenia z Turbo na 4 rdzeniach? Dochodzisz do 1V? Mój I3 8100 po uV przy 800 MHz pracuje na 0.52 - 0.54mV :V 

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Dziś przyszedł czas na pozbycie się Razera Nagi której czas się już skończył, ale jak na razie  jestem średnio zadowolony z zakupu Steelseries Rival 300 - mam tylko nadzieję, że pozbędę się na dłuższy czas double click'ów.

MYSZSSRIVAL300-1.png

Youki
komentarz
komentarz
37 minut temu, szynszyl1337 napisał:

pozbędę się na dłuższy czas double click'ów.

Typowy Razer. :V

A co z SS nie tak, średnio pasuje?

szynszyl1337
komentarz
komentarz
1 godzinę temu, Youki napisał:

Typowy Razer. :V

A co z SS nie tak, średnio pasuje?

Jak na chwilę obecną głównie przeszkadza mi materiał z którego jest wykonana, ponieważ cały czas poci mi się od niej ręka i ślizgacze są nieporównywalnie bardziej śliskie w porównaniu do nagi, jak i logitecha G600 - trudno mi ją wyczuć.

Frog1985
komentarz
komentarz (edytowane)

Parę ciuchów + kolejna książka do kolekcji. Tym razem kupiona osobiście w Empiku w Gnieźnie.

Teraz następna w kolejności do kupna jest: Kronika słowiańsko-sarmacka Prokosz, Janusz Bieszk.

 

15101455022946056-jpg-gallery.big-iext51938158.jpg

i-prokosz-kronika-slowiansko-sarmacka.jpg

539
komentarz
komentarz

Jak będziesz się kiedyś przeprowadzał to zobaczysz ile to kłopotu być właścicielem pokaźnego zbioru książek :)  Koszmar dla firmy od przeprowadzek to pokaźna biblioteka , pianino, plus wąska klatka schodowa i mieszkanie na 4 pietrze bez windy :)  Zbiór ksiąg już tworzysz, reszta przed Tobą:)

Lubisz czytać , jak pokazujesz poruszasz się w rożnej tematyce ,a nawet czasami dość śmiałej :) 

Zakładam jednak, i mam nadzieje ,ze się nie mylę ,ze nie posiadasz żadnego zbioru publikacji współczesnej traktującej o tym , iż ziemia jest płaska, a inne teorie to spisek.

Tak, tak , nie zwariowałem, choć nie wiem sam co o tym myśleć , iż  w dzisiejszych czasach wśród rozwiniętych społeczeństw istnieją teorie popierające płaskość ziemi :)

Choćby nasz rodak, choć to nie jedna z prezentowanych przez niego śmiałych teorii. Warto zapoznać się z człowiekiem i spojrzeć na przekrój jego twórczosci.

 

i jedna z  wielu śmiałych teorii tego Pana, full wersja wykładu:

 

r102
komentarz
komentarz

Małpko - co do tej "okrągłości Ziemi"  - jakby była okrągła to podeszwy butów  by się ścierały pośrodku -  trudno raczej odrzucić ten argument chyba :cfaniak:

539
komentarz
komentarz

Na kanale tego Pana znajdziesz wiele innych argumentów nie do odrzucenia, trochę pooglądałem. Nie ciesze się ,ze z roku na rok się starzeje , za to ciesze się , ze mi się podeszwy butów po środku jednak nie wycierają :)

Zawsze jak Cie najdzie , możesz wspomóc tego Pana merytorycznie na jakimś wykładzie w domu kultury, albo gdzie tam jeszcze spotykają się zwolennicy jego teorii/twórczości. Ze swojej strony obiecuje dojechać na takie sympozjum naukowe i bądź pewny ,ze nie omieszkam Cie nagrać dla potomności :)

r102
komentarz
komentarz

Nu i sam doświadczyłeś  - skoro się podeszwy nie wycierają pośrodku - że Ziemia raczej nie jest okrągła...

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Również wybrałbym się wykład tak znamienitej osobistości - może nie wszędzie, ale 4 godziny drogi mógłbym poświęcić.

539
komentarz
komentarz

Na króla z linku można pewnie gdzieś się wcisnąć (o ile nie będzie braku wolnych miejsc :)) o tyle pomyśl jak namówić r102 na takie cuda :)

  • 2 tygodnie później...
539
komentarz
komentarz

Byli i tacy i to nawet w nie tak odległych czasach co marzyli by tura wskrzesić.

Oj działo się:
http://joemonster.org/art/33928

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.